اکسید هد

مکان بازی سایپا و پرسپولیس مشخص شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1365 ] - شنبه, 10 آبان 1399

مکان بازی سایپا و پرسپولیس مشخص شد

سازمان لیگ با برگزاری دیدار سایپا و پرسپولیس به میزبانی نارنجی پوشان موافقت کرده است. رقابت های فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران در حالی از ساعت 16:30 روز جمعه،... 3 out of 5 based on 2 ratings.
مکان بازی سایپا و پرسپولیس مشخص شد

سازمان لیگ با برگزاری دیدار سایپا و پرسپولیس به میزبانی نارنجی پوشان موافقت کرده است. رقابت های فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران در حالی از ساعت 16:30 روز جمعه،...

ارتش سرخ دات كام :

سازمان لیگ با برگزاری دیدار سایپا و پرسپولیس به میزبانی نارنجی پوشان موافقت کرده است.

رقابت های فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران در حالی از ساعت 16:30 روز جمعه، شانزدهم آبان ماه با انجام دو مسابقه همزمان آغاز می شود که در یکی از بازی ها، تیم های سایپا و پرسپولیس مقابل هم قرار می گیرند.

در حالی که سایپا در فصل گذشته در ورزشگاه شهدای شهر قدس پذیرای حریفان خود بود، مسئولان این تیم تصمیم گرفت برای فصل جدید در ورزشگاه شهید دستگردی به مصاف رقبای خود بروند.
با اعلام برنامه هفته اول لیگ برتر، مقرر گردید که سایپا در نخستین دیدار خود در لیگ بیستم، میزبان پرسپولیس خواهد بود و از این رو این تیم اعلام کرد که در ورزشگاه دستگردی میزبان سرخپوشان خواهد بود.

چند روز پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه با توجه به آماده نشدن چمن ورزشگاه دستگردی تا هفته نخست رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، احتمال دارد دیدار پرسپولیس مقابل سایپا در تاریخ 16 آبان در ورزشگاه آزادی برگزار شود.

اما اکنون خبر رسیده است که مسئولین ورزشگاه دستگردی موفق به آماده سازی این استادیوم برای دیدار سایپا و پرسپولیس شده اند و این ورزشگاه آماده پذیرایی از دیدار این دو تیم است که در صورت رخ دادن این اتفاق، برای نخستین بار خواهد بود که ورزشگاه دستگردی یک دیدار سرخابی ها را میزبانی خواهد کرد. اتفاقی که در طول 19 دوره قبلی لیگ برتر رخ نداده بود.

البته تمامی این ها منوط به عدم تعویق دوباره لیگ برتر خواهد بود چرا که در خبرها عنوان شد بنا بر درخواست شورای شهر پایتخت، احتمال دارد استان تهران دو هفته تعطیل شود که در صورت رخ دادن این اتفاق، رقابت های لیگ برتر نیز ممکن است مجددا دچار تعویق شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن