اکسید هد

خلیلی: مدیریت جدید پرسپولیس به حمایت و زمان نیاز دارد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 503 ] - شنبه, 10 آبان 1399

خلیلی: مدیریت جدید پرسپولیس به حمایت و زمان نیاز دارد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که تیم مدیریتی جدید این باشگاه هم به حمایت و هم به زمان نیاز دارد. محسن خلیلی در گفت وگویی در خصوص انتخاب جعفر سمیعی و ا... 4 out of 5 based on 5 ratings.
خلیلی: مدیریت جدید پرسپولیس به حمایت و زمان نیاز دارد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که تیم مدیریتی جدید این باشگاه هم به حمایت و هم به زمان نیاز دارد. محسن خلیلی در گفت وگویی در خصوص انتخاب جعفر سمیعی و ا...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که تیم مدیریتی جدید این باشگاه هم به حمایت و هم به زمان نیاز دارد.

محسن خلیلی در گفت وگویی در خصوص انتخاب جعفر سمیعی و ابراهیم شکوری به عنوان تیم جدید مدیریتی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: ابتدا به سمیعی و شکوری تبریک می گویم و امیدوارم که در پرسپولیس موفق باشند. سمیعی مدیر جوانی است که سابقه مدیریتی خوبی دارد و می تواند به پرسپولیس کمک کند، به ویژه در این شرایط که حواشی زیاد شده، می تواند حواشی را کنترل کند.

وی ادامه داد: یکی از اتفاقات خوب این است که ابراهیم شکوری که سابقه دبیرکلی در فدراسیون فوتبال را دارد، یک مدیر بین المللی و دارای اعتبار در AFC است و همچنین سابقه بازی در پرسپولیس را دارد کنار سمیعی کار خواهد کرد، این مسئله می تواند به پرسپولیس کمک کند.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: جوانگرایی نیاز به حمایت و زمان دارد. ما باید به مدیران جوان کمک کنیم تا بتوانند پرسپولیس را به موفقیت برسانند. هم هواداران و هم پیشکسوتان باید به سمیعی و شکوری فرصت بدهند تا شاهد موفقیت های پرسپولیس باشیم. مسلمان تیم مدیریتی جدید باید دنبال ایجاد آرامش، ثبات مالی و همچنین همدلی بین تیم و باشگاه باشد.

خلیلی در پاسخ به این سوال که آیا در این شرایط تشکیل کمیته فنی به نفع پرسپولیس خواهد بود یا خیر؟ گفت: مسلما حرف اول و آخر را در مسائل فنی سرمربی می زند، اگر کمیته فنی تشکیل شد باید به باشگاه و مدیر عامل مشاور بدهد نه سرمربی.

وی در خصوص اینکه آیا به نظرش با این شرایط پرسپولیس شانسی برای قهرمانی در آسیا دارد یا خیر؟ عنوان کرد: پرسپولیس همیشه شانس دارد و الان که تکلیف مدیریت مشخص شده شرایط بهتر است. من خیلی خوشحالم که پرسپولیس به جای سرپرست الان مدیر عامل دارد و این اتفاق خوبی است.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان تاکید کرد: همه ما باید کمک کنیم تا سمیعی به پنج هدفی که خودش اعلام کرده است، برسد. هم هواداران و هم پیشکسوتان باید حمایت همه جانبه بکنند تا پرسپولیس در آرامش باشد و در این صورت اتفاقات خوب مدیریتی رخ می دهد. در نهایت مدیریت نیز باید به خواسته های هواداران اهمیت بدهد، چون هواداران سرمایه های اصلی باشگاه هستند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • سعید امیری
    سعید امیری :
    متاسفانه پرسپولیس شده جایی واسه یاد گرفتن مدیران تازه وارد...چیزی از مدیرت وبحران وحواشی تیم بزرگی مث پرسپولیس خود راباتجربه وکهنه کارمی کنن ..با بی کفایتی ویا عمدی بودن این ماجرا از سمت وزیر حرومزاده ای مث سلطانیفر که میلیاردرها رو روانه تیم سوگلی حکومت می کنه و ریسهای حراست ومدیران بی پول وبی تجربه رو تحویل پرسپولیس میده

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن