اکسید هد

حلالی: همه چیز از پیش تعیین شده

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1147 ] - شنبه, 10 آبان 1399

حلالی: همه چیز از پیش تعیین شده

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به انتخاب جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل این باشگاه گفت: شناختی از عملکرد مدیریتی او ندارم اما می دانم انتخاب ها «صوری» است... 5 out of 5 based on 4 ratings.
حلالی: همه چیز از پیش تعیین شده

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به انتخاب جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل این باشگاه گفت: شناختی از عملکرد مدیریتی او ندارم اما می دانم انتخاب ها «صوری» است...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به انتخاب جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل این باشگاه گفت: شناختی از عملکرد مدیریتی او ندارم اما می دانم انتخاب ها «صوری» است.

اسماعیل حلالی در گفتگویی در خصوص انتخاب جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس گفت: هیچ شناختی از ایشان ندارم. تنها شنیده ام در شهرداری تهران فعالیت داشته است. رزومه او را خوانده ام ولی کسانی که آشنایی کامل با او دارند می گویند شخصیت قابل احترامی دارد؛ اما باید مدیریت او را بررسی کرد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: البته در بحث مدیرعاملی پرسپولیس نباید آزمون خطا کرد. با توجه به اینکه فینال لیگ قهرمانان آسیا در پیش است باید مدیری که تجربه لازم را داشت انتخاب می کردند. پرسپولیس جایی نیست که بخواهیم ضریب اشتباه را برای انتخاب مدیرش بالا ببریم.

حلالی یادآور شد: باید زمان را در نظر گرفت و دید او چه رفتار و شیوه مدیریتی در پیش می گیرد. حالا هم که او انتخاب شده است باید مورد حمایت قرار بگیرد.

وی درباره نحوه انتخاب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که گفته می شود از سوی هیات مدیره این باشگاه نبوده و وزارت ورزش در آن نقش داشته است تصریح کرد: مگر تا حالا هیات مدیره دخالتی داشته است که این بار هم در انتخاب سمیعی دخیل بوده باشد. تمام باشگاه های دولتی چنین مشکل بزرگی را دارند. هیات مدیره و مدیرعامل صوری انتخاب می شوند. همه چیز از قبل تعیین شده است. من اصلاً به یاد ندارم چنین انتخاب هایی از هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در سال های گذشته رقم خورده باشد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اولویت های کاری مدیرعامل جدید این باشگاه یادآور شد: سمیعی باید خیلی زود به فکر روحیه تیم بزرگسالان باشد. اعضای تیم نیاز به اتحاد و همدلی دارند. او سپس باید فکر اساسی برای زیرساخت های مالی، حقوقی و فنی کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیاز است تا پس از حل مشکلات فعلی، پرورش بازیکن را در تیم های پایه در اولویت خود قرار دهد. مشکلات ارزی و شرایط اقتصادی فعلی باید کمک کند تا بتوانیم بازیکنان خوبی را پرورش داده و به فوتبال ملی و باشگاهی کشور معرفی کنیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن