اکسید هد

حیدری: پرسپولیس به آرامش نیاز دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 252 ] - یکشنبه, 11 آبان 1399

حیدری: پرسپولیس به آرامش نیاز دارد

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است که در شرایط فعلی تنها نیاز این تیم آرامش بوده و همه باید از مدیرعامل جدید آن حمایت کنند. سپهر حیدری در گفت وگویی، در خصوص انتخاب جع... 5 out of 5 based on 2 ratings.
حیدری: پرسپولیس به آرامش نیاز دارد

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است که در شرایط فعلی تنها نیاز این تیم آرامش بوده و همه باید از مدیرعامل جدید آن حمایت کنند. سپهر حیدری در گفت وگویی، در خصوص انتخاب جع...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است که در شرایط فعلی تنها نیاز این تیم آرامش بوده و همه باید از مدیرعامل جدید آن حمایت کنند.

سپهر حیدری در گفت وگویی، در خصوص انتخاب جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و ابراهیم شکوری به عنوان معاونت اجرایی این باشگاه اظهار داشت: به عنوان یک هوادار باید بگویم که شاید نظر شخصی ما برای مدیریت باشگاه پرسپولیس یک نفر دیگر باشد اما الان مدیریت انتخاب شده و دیگر جایی برای اختلاف نیست. برای هیچ کدام از ما هیچ چیزی مهم تر از پرسپولیس نیست و باید از کادر فنی، بازیکنان و مدیریت حمایت کنیم.

وی ادامه داد: پرسپولیس روزهای حساسی را تا فینال لیگ قهرمانان آسیا در پیش دارد و اگر عاشق پرسپولیس هستیم باید از خودمان بگذریم تا پرسپولیس به موفقیت برسد. تیم در شرایط فعلی نیاز به آرامش و حمایت دارد و اصلا وقت تخریب و جنگ و دعوا نیست.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: من واقعا از مدیرعامل جدید شناختی ندارم و نمی دانم که از لحاظ مدیریتی در چه سطحی است اما باز هم باید از او و باشگاه پرسپولیس حمایت کنیم. البته حضور ابراهیم شکوری که سه سال هم بازی من بوده در باشگاه نقطه قوت است. شکوری از جنس پرسپولیس است و از بدنه باشگاه، او ایده های بزرگی در سر دارد و می تواند به پرسپولیس کمک کند.

حیدری درباره اینکه آیا نیازی به تشکیل کمیته فنی در باشگاه پرسپولیس وجود دارد یا خیر؟ گفت: همه تیم ها و باشگاه ها کمیته فنی دارند، اگر قرار است این اتفاق در پرسپولیس رخ بدهد باید این کمیته از پیشکسوتان با تجربه و جوان و تحصیلکرده تشکیل شود، کسانی که به پرسپولیس کمک کنند و البته حاشیه ساز هم نباشند.

پیشکسوت پرسپولیس گفت: بهتر است کمیته فنی در کار سرمربی دخالت نکند و صرفا به ارائه پیشنهاد و نظر بسنده کند و در نهایت سرمربی تصمیم گیرنده نهایی باشد؛ اما در مجموع حضور کمیته فنی قطعا موثر خواهد بود. ما امثال علی کریمی و مهدی مهدوی کیا را داریم که می توانند در این حوزه بسیار کمک حال پرسپولیس باشند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن