اکسید هد

عبدی: با همدلی پنجمین قهرمانی دور از دسترس نیست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 309 ] - یکشنبه, 11 آبان 1399

عبدی: با همدلی پنجمین قهرمانی دور از دسترس نیست

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تحولات مثبت در این باشگاه اگر با همدلی همراه باشد پنجمین قهرمانی پرسپولیس دور از دسترس نیست. «حسین عبدی» روز یکشنبه در گف... 5 out of 5 based on 2 ratings.
عبدی: با همدلی پنجمین قهرمانی دور از دسترس نیست

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تحولات مثبت در این باشگاه اگر با همدلی همراه باشد پنجمین قهرمانی پرسپولیس دور از دسترس نیست. «حسین عبدی» روز یکشنبه در گف...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تحولات مثبت در این باشگاه اگر با همدلی همراه باشد پنجمین قهرمانی پرسپولیس دور از دسترس نیست.

«حسین عبدی» روز یکشنبه در گفت وگویی با اشاره به انتصابات جدید در باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: این که وزارت ورزش در سریع ترین زمان تصمیم گرفت تا مدیرعامل  باشگاه را تعیین کند،  اتفاقی خوب و تدبیری کلیدی است.

کاپیتان اسبق پرسپولیس افزود: از  «جعفر سمیعی» شناخت چندانی ندارم اما وی بدون شک در راستای انجام وظایف خود به همکاری خانواده پرسپولیس نیازمند است. در کنار سمیعی، «ابراهیم شکوری» قرار دارد که مدیری از جنس فوتبال به شمار می رود و هم سابقه ورزش و هم مدیریت را دارد. بی تردید یکی از برگ های برنده پرسپولیس انتصاب شکوری است.

وی گفت: حضور سمیعی و شکوری یعنی بها دادن به جوانان، جوانانی که هم در عرصه ورزش و هم در مدیریت تجربه لازم را دارند و سواد آکادمیک آنان نیز در سطح بالایی قرار دارد. امیدوارم انتصاب آنها آغاز راهی برای حمایت از جوانان باشد.

عبدی در ادامه شرایط پرسپولیس را در فوتبال ایران خاص دانست و یادآور شد: این تیم کمتر از 2 ماه دیگر باید در فینال لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود و نیاز به حمایت دارد. مدیریت باشگاه در کنار پیشکسوتان باید حمایت لازم را از نماینده ایران انجام دهند تا ناکامی در آسیا برای تیم های ایرانی پایان یابد. البته برخی ادعا دارند که چند بازیکن پرسپولیس محروم و چند بازیکن را نیز در اختیار ندارد اما این تیم نیمکت قوی دارد و کادر فنی باید از همه ظرفیت ها نهایت بهره را ببرد.  

مربی تیم های پایه فوتبال ایران با اشاره به نتایج خوب پرسپولیس در چند دوره گذشته لیگ تصریح کرد: این نتایج حاصل برنامه ریزی و تلاش مدیران و کادر فنی بود. اینکه انتظار داشته باشیم تداوم داشته باشد بیهوده نیست اما سخت به نظر می رسد، چون تیم های رقیب در حال تقویت خود هستند و بازیکنان خوبی را جذب کردند،  با این وجود اگر همدلی و همراهی در خانواده پرسپولیس وجود داشته باشد رسیدن به پنجمین قهرمانی متوالی دور از دسترس نیست.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن