اکسید هد

توضیحات وکیل باشگاه درباره طرح شکایت از خلیل زاده

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 886 ] - یکشنبه, 11 آبان 1399

توضیحات وکیل باشگاه درباره طرح شکایت از خلیل زاده

وکیل پرسپولیس توضیحاتی را درباره طرح شکایت این باشگاه علیه شجاع خلیل زاده در کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال ارائه کرد. امیر ساعد وکیل در گفت وگویی، درباره دلیل ط... 5 out of 5 based on 4 ratings.
توضیحات وکیل باشگاه درباره طرح شکایت از خلیل زاده

وکیل پرسپولیس توضیحاتی را درباره طرح شکایت این باشگاه علیه شجاع خلیل زاده در کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال ارائه کرد. امیر ساعد وکیل در گفت وگویی، درباره دلیل ط...

ارتش سرخ دات كام :

وکیل پرسپولیس توضیحاتی را درباره طرح شکایت این باشگاه علیه شجاع خلیل زاده در کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال ارائه کرد.

امیر ساعد وکیل در گفت وگویی، درباره دلیل طرح شکایت باشگاه پرسپولیس از شجاع خلیل زاده در کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال و این که چرا از این بازیکن در ارکان قضایی فیفا طرح شکایت نشده است، اظهار داشت: متأسفانه درباره این موضوع اشتباه بزرگی پیش آمده است. طبق قرارداد شجاع خلیل زاده با پرسپولیس، در صورت اختلاف در قرارداد و فسخ یکطرفه باید طبق روال متعارف کمیته وضعیت برای رسیدگی به قانونی یا غیرقانونی بودن فسخ قرارداد اقدام کند.

وی افزود: اشتباهی که در فضای مجازی مطرح شده ناشی از این است که آیا باشگاه پرسپولیس علیه باشگاه الریان قطر هم طرح دعوا کرده است؟ اگر می خواستیم علیه باشگاه قطری طرح دعوا کنیم باید این اقدام را در ارکان قضایی فیفا انجام می دادیم. زیرا کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال ایران برای طرح دعوا موضوعیتی ندارد، اما فعلا موضوع این است در چارچوب رابطه قراردادی باشگاه پرسپولیس با شجاع خلیل زاده آیا فسخ قرارداد این بازیکن مجاز بوده یا خیر؟

وکیل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: اگر پرسپولیس مدارک و مستنداتی داشته باشد که طبق آن بتواند ثابت کند باشگاه الریان تخلف کرده و بدون اجازه از پرسپولیس با بازیکن دارای قرارداد این باشگاه  قبل از تاریخ فسخ قرارداد خلیل زاده مذاکره کرده، این موضوع باید در فیفا بررسی شود. دلیل اصلی همین است و فکر می کنم مقداری ذهن مردم گمراه شده است.

وکیل افزود: تاکنون علیه باشگاه الریان طرح دعوا نکرده ایم و طرح شکایتمان در ارتباط با رابطه قراردادی خلیل زاده است. اگر مشخص شود وی قراردادش را به شکل مجاز فسخ کرده به حالت عادی می تواند بدون مشکل برای الریان بازی کند، اما اگر ثابت شود فسخ قرارداد خلیل زاده غیرمجاز و غیرموجه بوده، طبیعتا اگر تفاهمی بین باشگاه پرسپولیس و خلیل زاده حاصل نشود بحث جرایم مالی و محرومیت 4 ماهه این بازیکن از سوی کمیته  انضباطی فیفا در انتظار وی خواهد بود.

وی درباره این که قرار است فدراسیون فوتبال قطر برای شجاع زاده ITC موقت صادر کند، گفت: فدراسیون فوتبال قطر مجاز است ITC موقت را برای این بازیکن صادر کند اما اگر نتیجه شکایت ما در کمیته وضعیت به سود پرسپولیس باشد و کار به فیفا برسد، در این صورت حکم فیفا تعیین کننده تکلیف پرونده خواهد بود. طبق این حکم مشخص می شود آیا خلیل زاده همچنان می تواند برای الریان بازی کند و یا دچار محرومیت خواهد شد؟

وکیل باشگاه پرسپولیس درباره این که با این تفاسیر کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال مرجع صالح رسیدگی به شکایت این باشگاه علیه خلیل زاده در رابطه با فسخ قرارداد است، توضیح داد: خلیل زاده با پرسپولیس قرارداد داشته و این قرارداد را در سازمان لیگ فسخ کرده است، طبق روال متعارف اگر یک بازیکن قرارداد خود را در سازمان لیگ به شکل یکطرفه فسخ کند، کمیته وضعیت نامه ای به باشگاه ارسال می کند تا طبق آن مدارک، مستندات و اعتراض خود را اعلام کند.

وکیل افزود: در اینجا اگر باشگاه پرسپولیس اعتراضی نداشته و با بازیکن به توافق رسیده باشد پرونده مختومه خواهد شد اما اگر باشگاه با اقدام بازیکن مخالفتی داشته باشد، در پاسخ به نامه کمیته وضعیت اعتراض خود را در این کمیته ثبت می کند. به همین دلیل کمیته وضعیت کرجع صالح رسیدگی است.

وی درباره این که آیا قرار است جلسه رسیدگی به پرونده عیسی آل کثیر در کمیته استیناف AFC به شکل حضوری برگزار شود، گفت: جلسه کمیته استیناف برای رسیدگی به پرونده آل کثیر قطعا به شکل مجازی و آنلاین برگزار می شود و تا جایی که می دانم برای اولین بار است در کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا متقاعد شده برای یک پرونده ورزشی تیم های ایرانی به جز تبادل لوایح، جلسه استماع شفاهی هم برگزار شود. به همین دلیل این موضوع را نکته خوب و مثبتی تلقی می کنیم. نامه ای زدیم و منتظر تأیید آن هستیم، به احتمال فراوان این جلسه در همین هفته برگزار خواهد شد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • علی پیروندی
    علی پیروندی :
    با این وکیل که حتی حرفایش هم گتگ و دو پهلو است حتی یک پرونده هم در فیفاو آی اف سی برنده نشدیم و نخواهیم شد بیش از یکماه از جریان خلیلزاده میگذرد ایشون حتی نتونسته از کمینه تعین وضعیت خودمون وضعیت را بپرسند . رفتار ایشون با رقبا مثل مسابقه دو بین لاکپشت و خرگوش میمونه تا ایشان ده متر راه میره دیگران ایشان را هزار دور زدن مرد حسابی بدو بجنبت اونا itc هم صادر میکنن خلیلزداه نصف لیگ رو میره شما هنوز در انتظار اظهار نظر کمیته تعییت وضعیت کشور خودمونی دردا

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن