اکسید هد

حقیقت: وضعیت کنعانی امروز مورد بررسی قرار میگیرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 589 ] - یکشنبه, 11 آبان 1399

حقیقت: وضعیت کنعانی امروز مورد بررسی قرار میگیرد

توضیحات پزشک پرسپولیس درباره آخرین وضعیت رمضانی، آل کثیر و کنعانی زادگان علیرضا حقیقت در گفت وگویی، در خصوص آخرین وضعیت محمد حسین کنعانی زادگان که در بازی با ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
حقیقت: وضعیت کنعانی امروز مورد بررسی قرار میگیرد

توضیحات پزشک پرسپولیس درباره آخرین وضعیت رمضانی، آل کثیر و کنعانی زادگان علیرضا حقیقت در گفت وگویی، در خصوص آخرین وضعیت محمد حسین کنعانی زادگان که در بازی با ...

ارتش سرخ دات كام :

توضیحات پزشک پرسپولیس درباره آخرین وضعیت رمضانی، آل کثیر و کنعانی زادگان

علیرضا حقیقت در گفت وگویی، در خصوص آخرین وضعیت محمد حسین کنعانی زادگان که در بازی با گل گهر سیرجان مصدوم شده بود گفت: دیروز و در اواخر بازی بازیکن تیم حریف با آرنج ضربه خطرناکی به شانه کنعانی زادگان زد. بعد از ارزیابی های اولیه که صورت گرفت خوشبختانه متوجه شدیم که شکستگی در این ناحیه وجود ندارد اما به خاطر اینکه این بازیکن با درد زیادی روبه رو شده بود از بازی بیرون رفت. بعد از بازی هم بررسی های لازم انجام شده و قرار است امروز مجددا آخرین وضعیت کنعانی زادگان مورد بررسی قرار بگیرد.

وی در خصوص آخرین وضعیت عیسی آل کثیر و اینکه چه زمانی به تمرینات اضافه می شود افزود: روز گذشته از پای این بازیکن برای سومین بار عکس گرفته شد و قرار است فعلاً در مانع ادامه داشته باشد. با نظر پزشک آن تا یک هفته دیگر پای آل کثیر در آتل و بدون حرکت خواهد ماند.

پزشک تیم پرسپولیس در مورد وضعیت آرمان رمضانی که روز گذشته در بازی تدارکاتی مقابل گل گهر سیرجان بازی نکرده بود گفت: این بازیکن به دلیل کشیدگی همسترینگ زیر نظر کادر پزشکی قرار دارد و فعلا تمرینات او زیر نظر پزشکان انجام می شود. از نظر پزشکی باید بگویم که رمضانی به بازی با سایپا که در هفته اول لیگ برتر برگزار می شود نمی رسد.

حقیقت در مورد وضعیت آریا برزگر که او هم دچار مصدومیت شده خاطرنشان کرد: این بازیکن با کشیدگی در ناحیه زانو روبه رو شده و کاردرمانی روی و انجام می شود. به نظر من برزگر در روزهای آینده به تمرینات بازخواهد گشت و روند درمانی او زودتر از رمضانی انجام خواهد شد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن