اکسید هد

فنونی زاده: سمیعی بهترین گزینه وزارت برای پرسپولیس بود

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 462 ] - یکشنبه, 11 آبان 1399

فنونی زاده: سمیعی بهترین گزینه وزارت برای پرسپولیس بود

پیشکسوت پرسپولیس گفت: ما داخل زمین و از لحاظ فنی مشکلی نداریم، بازیکنانی جدا شده اند که جایگزینان خوبی برای آن ها در تیم است. مرتضی فنونی زاده در گفت وگویی، د... 5 out of 5 based on 2 ratings.
فنونی زاده: سمیعی بهترین گزینه وزارت برای پرسپولیس بود

پیشکسوت پرسپولیس گفت: ما داخل زمین و از لحاظ فنی مشکلی نداریم، بازیکنانی جدا شده اند که جایگزینان خوبی برای آن ها در تیم است. مرتضی فنونی زاده در گفت وگویی، د...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: ما داخل زمین و از لحاظ فنی مشکلی نداریم، بازیکنانی جدا شده اند که جایگزینان خوبی برای آن ها در تیم است.

مرتضی فنونی زاده در گفت وگویی، در خصوص انتخاب سمیعی به عنوان مدیرعامل پرسپولیس اظهار داشت: سمیعی در وزارت ورزش سمت بالایی داشته است و حالا به باشگاهی آمده که 40 میلیون هوادار دارد و صحبت هایی که انجام داده اگر تحقق پیدا کند قطعا پرسپولیس از این وضع خارج خواهد شد.

وی ادامه داد: پرسپولیس در حال حاضر به آرامش نیاز دارد و باید دست دلال ها از باشگاه کوتاه شود و تعامل خوبی با پیشکسوتان داشته باشند، مخصوصا علی پروین که در این برهه و در فاصله یک ماه به فینال آسیا می تواند به باشگاه کمک کند.

پیشکسوت تیم پرسپولیس تصریح کرد: ما داخل زمین و از لحاظ فنی مشکلی نداریم، بازیکنانی جدا شده اند که جایگزینان خوبی برای آن ها در تیم است و اگر مشکلات مالی و مدیریتی در پرسپولیس حل شود این تیم مشکل دیگری نخواهد داشت، به نظرم سمیعی بهترین گزینه وزارت ورزش برای مدیریت پرسپولیس بود.
 
فنونی زاده در پایان در خصوص رسول پناه سرپرست مدیریت سابق پرسپولیس افزود: رسول پناه دستاوردهای خوبی برای پرسپولیس داشت، طلب برانکو پرداخت شد و پنجره نقل و انتقالاتی تیم باز شد که به نظرم با گذشت زمان مشخص خواهد او در پرسپولیس چه کارهای مثبتی انجام داد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نساجی مازندران
نساجی مازندران
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی قائمشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
یکشنبه, 16 آذر 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 0
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

میلاد سرلک
# نام بازیکن تعداد گل
1میلاد سرلک1
2احمد نورالهی1
3سیدجلال حسینی1
4سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن