اکسید هد

کلانی: به حضور مدیران جوان در پرسپولیس خوش بین هستم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 293 ] - یکشنبه, 11 آبان 1399

کلانی: به حضور مدیران جوان در پرسپولیس خوش بین هستم

پیشکسوت پرسپولیس تغییرات در مدیریت این باشگاه را مثبت ارزیابی کرد و گفت: باید به مدیران جوان زمان دهیم و از آنها حمایت کنیم تا در پرسپولیس خودشان را نشان دهند... 5 out of 5 based on 4 ratings.
کلانی: به حضور مدیران جوان در پرسپولیس خوش بین هستم

پیشکسوت پرسپولیس تغییرات در مدیریت این باشگاه را مثبت ارزیابی کرد و گفت: باید به مدیران جوان زمان دهیم و از آنها حمایت کنیم تا در پرسپولیس خودشان را نشان دهند...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس تغییرات در مدیریت این باشگاه را مثبت ارزیابی کرد و گفت: باید به مدیران جوان زمان دهیم و از آنها حمایت کنیم تا در پرسپولیس خودشان را نشان دهند.

حسین کلانی روز یکشنبه در گفت وگویی با اشاره به تغییرات در کادر مدیریتی تیم فوتبال پرسپولیس، اظهار داشت: به نظرم مدیری که به باشگاه می آید باید حمایت شود و باید به او زمان بدهید تا خودش را نشان دهد این درست نیست که از ابتدا بخواهیم انتقادات را مطرح کنیم و عرصه را برای وی تنگ کنیم.

وی افزود: جعفر سمیعی از جمله مدیران جوان کشور است که با وجود سن کم، سوابق خوبی در مدیریت سازمان های مختلف از خود به جای گذاشته و فردی که در اوج جوانی چنین تجاربی دارد حتماً مدیر خوبی است و امیدوارم که بتواند برای پرسپولیس هم مفید باشد.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: امیدوارم سمیعی بتواند اهدافی که روز اول مدیریت برای خود ترسیم کرد را به بهترین نحو ممکن اجرا کند و پرسپولیس را به روزهای خوبش بازگرداند. صحبت های او را خوندم و از اینکه چنین هدف هایی را برای خود ترسیم کرده خوشحال شدم و باید در راه رسیدن به این هدف ها که مهمترین آنها مبارزه با فساد است موفق باشد.

کلانی گفت: پیشکسوتان، هواداران، کادر فنی و بازیکنان،  همه خانواده پرسپولیس هستیم و باید حامی یکدیگر باشیم. امیدوارم همه از مدیریت جدید حمایت کنند تا او با ذهنی آسوده بتواند مشکلات باشگاه را حل کند.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش با اشاره به حضور ابراهیم شکوری تصریح کرد: جای شکر دارد که یک نفر از بدنه و خانواده پرسپولیس در کادر مدیریتی باشگاه حضور دارد و این نکته مثبت کادر مدیریتی سمیعی است. پرسپولیس در تاریخ خود نفرات تحصیلکرده زیادی دارد که می تواند به باشگاه کمک کنند و ابراهیم شکوری نیز یکی از آنها بود که بلافاصله پس از دوران ورزش حرفه ای، مدارج عالی تحصیل را طی کرد و در فدراسیون هم تجربه خوبی از مدیریت به جایی گذاشت.امیدوارم که حضور او در پرسپولیس برای باشگاه مفید باشد چرا که چنین مدیری از جنس تیم دلسوز پرسپولیس خواهد بود.

وی در ادامه صحبت هایش در مورد جدایی شجاع خلیل زاده از جمع سرخپوشان گفت: از انتقادات علیه شجاع متاثر شدم. او بازیکنی بود که با تعصب برای پرسپولیس زحمت کشید و کارش را به خوبی انجام داد و نباید حالا که رفته پشت او را خالی کنیم و زحماتش را نادیده بگیریم. امیدوارم او موفق باشد و بازیکن جایگزین او در ترکیب پرسپولیس هم به بهترین شکل کار کند.

کلانی گفت: پرسپولیس روی ریل موفقیت قرار دارد و در این سال ها شاهد بودیم که جدایی بازیکن، مربی و مدیرعامل نتوانست خللی در حرکت روبه جلوی تیم ایجاد کند. باشگاه راهش را طی می کند و امیدوارم که بتواند با قهرمانی آسیا خاطره خوبی را به جای بگذارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن