اکسید هد

کلهر: امیدوارم سمیعی راه مدیران پیشین را نرود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 266 ] - یکشنبه, 11 آبان 1399

کلهر: امیدوارم سمیعی راه مدیران پیشین را نرود

محمود کلهر، پیشکسوت پرسپولیس، درباره مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس و برنامه هایش گفت وگویی انجام داد. محمود کلهر، پیشکسوت پرسپولیس، در خصوص برنامه های ارائه شده... 5 out of 5 based on 2 ratings.
کلهر: امیدوارم سمیعی راه مدیران پیشین را نرود

محمود کلهر، پیشکسوت پرسپولیس، درباره مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس و برنامه هایش گفت وگویی انجام داد. محمود کلهر، پیشکسوت پرسپولیس، در خصوص برنامه های ارائه شده...

ارتش سرخ دات كام :

محمود کلهر، پیشکسوت پرسپولیس، درباره مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس و برنامه هایش گفت وگویی انجام داد.

محمود کلهر، پیشکسوت پرسپولیس، در خصوص برنامه های ارائه شده توسط مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس و طرح هایی که می توان به این برنامه ها اضافه کرد به برنامه "صبح و ورزش" گفت: ابتدا آمدن سمیعی به مدیریت باشگاه پرسپولیسی که سالهاست دچار مشکلات مدیریتی است، تبریک می گویم. امیدوارم آمدن ایشان نوید خوبی را به باشگاه پرسپولیس و هوادارانش بدهد. برنامه هایی که عنوان شده، یکی  دربحث اختصاصی است و دیگری مطمئناً در بخش تیم های پایه و بزرگسالان است که آذر ماه فینال را دارد. 

او افزود: انشالله مدیرعامل جدید بتواند برنامه هایش را اجرا کند. امیدوارم سمیعی راه مدیران دیگر را نرود و تغییر و تحولات اساسی در باشگاه اتفاق بیافتد. با توجه به اینکهاو در حراست سازمان ورزش هم بوده و به مشکلات ورزش کشور و مخصوصاً فساد در فوتبال کاملاً اشراف دارد، امیدوارم خیلی مقتدرانه کار را دنبال کند و در چارت تشکیلاتی از کسانی استفاده کند که متخصص باشند. الان پیشکسوتانی داریم که می توانند خیلی به باشگاه پرسپولیس کمک کنند. گر مدیریت باشگاه در مسیر قرار بگیرد، مطمئناً پیشکسوتان همه حمایت خواهند کرد. 

کلهر اظهار کرد: در مدیریت های قبلی شاهد آمدن بازیکنان بی کیفیت و هرز رفتن افراد مستعد بودیم که امیدوارم جلوی این کارها گرفته شود و در کار مدیریتی مقتدارنه عمل شود تا هواداران پرسپولیس که سرمایه های باشگاه هستند، خوشحال بمانند و جام های زیادی بگیریم؛ همچنین در بخش پایه بهتر عمل کنیم. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن فصل بیستم پرسپولیس؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:35
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن