اکسید هد

علی نژاد: بدهی به برانکو میراث گذشته بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 331 ] - یکشنبه, 11 آبان 1399
علی نژاد: بدهی به برانکو میراث گذشته بود

معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: دوستان مان در مجلس اگر می خواهند کمکی فراتر از مصاحبه های تلویزیونی به باشگاه های استقلال و پرسپولیس کنند تغ...

ارتش سرخ دات كام :

معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: دوستان مان در مجلس اگر می خواهند کمکی فراتر از مصاحبه های تلویزیونی به باشگاه های استقلال و پرسپولیس کنند تغییر قانون را داشته باشند.

وی در خصوص وضعیت پرسپولیس و رفتن رسول پناه عنوان کرد : ابتدا باید از زحمات سرپرست قبلی تشکر کنم و اتفاق خوبی که افتاد طلب برانکو بود که پرداخت شد. البته این بدهی میراث گذشته بود. 

علی نژاد در مورد اینکه به فیلم رسول پناه سرپرست سابق باشگاه پرسپولیس رسیدگی می شود یا خیر، گفت: او زحمات زیادی کشید و در دوره او به فینال آسیا رسیدیم و از13 پرونده موجود 9 مورد بسته شد. در مورد فیلم هم خلاف قانون و بدون اجازه گرفته و پخش شد. در عین حال باید بگویم صحبت های خوبی در آن فیلم مطرح نشد و او هم به خاطر احترام به مردم استعفا داد. نباید اینطور باشد که خدمات یک نفر را با صحبت هایی که غیر قانونی ضبط شده است، نادیده بگیریم. او فعلا در هیات مدیره است و کار اجرایی ندارد.

وی با اشاره به شرایط اقتصادی سرخابی ها تایید کرد: طبق قانون این دو باشگاه نمی توانند از هیچ بودجه دولتی استفاده کنند و فکر می کنم دوستان مان در مجلس اگر می خواهند کمکی فراتر از مصاحبه های تلویزیونی کنند تغییر قانون را داشته باشند. ما نمی توانیم به خاطر تحریم ها از AFC و فیفا پول بگیریم و شرایط اقتصادی مناسب نیست.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن