اکسید هد

حسینی: نظارت فقط روی پرسپولیس است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 637 ] - یکشنبه, 11 آبان 1399

حسینی: نظارت فقط روی پرسپولیس است

سید جلال حسینی در گفت وگویی درباره آخرین وضعیت سرخپوشان پیش از آغاز بیستمین دوره لیگ برتر گفت: کار نه فقط برای پرسپولیس بلکه برای همه تیم ها سخت است. از طرفی ... 5 out of 5 based on 5 ratings.
حسینی: نظارت فقط روی پرسپولیس است

سید جلال حسینی در گفت وگویی درباره آخرین وضعیت سرخپوشان پیش از آغاز بیستمین دوره لیگ برتر گفت: کار نه فقط برای پرسپولیس بلکه برای همه تیم ها سخت است. از طرفی ...

ارتش سرخ دات كام :

سید جلال حسینی در گفت وگویی درباره آخرین وضعیت سرخپوشان پیش از آغاز بیستمین دوره لیگ برتر گفت: کار نه فقط برای پرسپولیس بلکه برای همه تیم ها سخت است. از طرفی در این چند سال فشار زیادی روی پرسپولیس وارد شد و کمتر کسی فکر می کرد که با این همه فشار و هجمه های گوناگون، ما بتوانیم چنین عملکرد درخشانی داشته باشیم. پس از این چند سال موفقیت، فشار زیادی از بیرون از مجموعه باشگاه به ما وارد شد. در این چند سال بازیکنان خوب و زیادی از ما جدا شدند که امسال اوج آن بود. امسال بازیکنان زیادی از پرسپولیس جدا شدند و متاسفانه روند سال های گذشته تکرار شد؛ هرچند که شرایط این فصل سخت تر است چرا که بازیکنان بیشتری از ما جدا شدند و این مسائل کار را مشکل می کند.

وی ادامه داد: با همه این مسائل و سختی هایی که وجود داشت توانستیم کارهای بزرگ انجام دهیم اما امسال با سال های گذشته متفاوت است. با وجود همه فشارها و هجمه هایی که به ما وارد شده کادرفنی و بازیکنان کار خودشان را کردند. است ما به فینال آسیا رفتیم اما انگار هر چه بیشتر موفقیت کسب کردیم هجمه های بیشتری به ما وارد شده است که این مسائل کار را سخت می کند. متاسفانه مشکلات زیادی داریم.

کاپیتان پرسپولیس افزود: بازیکنان خوبی این فصل از ما جدا شدند اما می بینیم برخی از تیم های دیگر خیلی راحت تر مسائل شان حل می شود. با وجود اینکه بیشترین درآمدزایی را در این دو سه سال اخیر داشتیم اما کمترین دریافتی به بازیکنان پرسپولیس رسیده و هرچه بیشتر تلاش کردیم بیشتر ضربه خوردیم. از طرف دیگر افرادی بوده و هستند که هر چه خواستند صحبت کردند و حرف هایی زدند تا به ما هجمه وارد کنند. همه می بینند که چه کمک هایی به برخی از تیم ها شده و چه پول هایی به آنها رسیده است.

سیدجلال ادامه داد: این تیم ها بیشتر از همه تیم ها بازیکنان می گیرند، هر بازیکنی را که می خواهند جذب می کنند و خیلی راحت بازیکنان سابق خود را برمی گردانند. در این چند سال صحبت از نظارت روی باشگاه ها بوده اما این نظارت ها فقط روی باشگاه پرسپولیس است و انگار روی کار بقیه باشگاه ها نظارتی نیست. نظارت داشتن خیلی هم اتفاق خوبی است و ما از آن استقبال می کنیم اما نه اینکه این موارد فقط برای پرسپولیس وجود داشته باشد. این حرفا کاملا قابل اثبات است. امیدوارم مدیران گذشته و فعلی باشگاه بگویند که چه فشارها و نظارتی روی پرسپولیس بوده است تا همه متوجه این موضوع بشوند. در عمل اما روی بقیه باشگاه ها چنین نظارتی نیست.

وی افزود: این باشگاه ها هر زمان خواستند بازیکنان گرانقیمت جذب کردند اما برای ما این مسائل امکان پذیر نیست. ما در این سه سال برای دومین بار است که به فینال لیگ قهرمانان آسیا می رویم اما انگار نه انگار. چرا این مشکلات برای پرسپولیس وجود دارد؟ چرا سایر تیم ها اگر مشکلی هم دارند خیلی راحت تر مشکلات شان حل می شود؟ ما در این چند سال هر چه بیشتر تلاش کردیم بیشتر ضربه خوردیم و این اصلا خوب نیست.

حسینی درباره بازی با سایپا که در هفته اول لیگ برتر بیستم قرار است برگزار شود افزود: سایپا تیم خوب و جوانی است که همیشه مقابل ما با همه توان بازی کرده است اما ما برای موفقیت و کسب سه امتیاز تلاش می کنیم. با این همه کار سخت است. اگر از من بپرسید باید بگویم امسال همه بازی ها سخت و مشکل خواهد بود و بازی آسان دیگر وجود ندارد.

کاپیتان پرسپولیس درباره حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا که کمتر از 50 روز دیگر در دوحه قطر برگزار خواهد شد و اینکه به عنوان کاپیتان تیم چقدر به قهرمانی در این مسابقات امیدوار هستی افزود: کادر فنی و بازیکنان تا اینجا تلاش خود را کردند که به این جایگاه رسیدیم اما گاهی کار از دست کادر فنی و بازیکنان خارج می شود. باید ببینیم در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد اما برای بازی فینال واقعاً دشواری های زیادی پیش روی ماست. احسان پهلوان، عیسی آل کثیر، وحید امیری، شجاع خلیل زاده و ... را همراه نداریم. وقتی چند تا از بهترین بازیکنان همراه شما نباشند کارتان مشکل تر از قبل می شود. کادر فنی روزهای سختی را پشت سر گذاشته همه تلاشش را کرده تا پرسپولیس به موفقیت برسد اما باید پذیرفت که کار آسان نیست

سیدجلال درباره بازی با گل گهر که آخرین بازی تدارکاتی پرسپولیس پیش از آغاز لیگ برتر بود و روز گذشته با برد سرخ پوشان همراه شده اظهار داشت: بازی بسیار پر فشاری برای هر دو تیم بود. اصولاً تیم های آقای قلعه نویی قلدر هستند و پر توان ظاهر می شوند. بازی دیروز هم برای هر دو تیم بازی سختی بود و فکر می کنم هم ما و هم گل گهر محک جدی برای این بازی خوردیم. در کل به نظر من این است که این بازی بسیار مفید بود و امیدوارم که اثرات آن را در لیگ برتر ببینیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن فصل بیستم پرسپولیس؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:35
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن