اکسید هد

انتظاری: باید از سرمایه بزرگ پرسپولیس استفاده شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 348 ] - یکشنبه, 11 آبان 1399

انتظاری: باید از سرمایه بزرگ پرسپولیس استفاده شود

مهاجم مازندرانی سال های گذشته پرسپولیس در خصوص انتخابات جدید مدیریتی در باشگاه توضیحاتی را ارائه کرد. سهراب انتظاری، بازیکن اسبق پرسپولیس، در گفت وگو با خبرنگ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
انتظاری: باید از سرمایه بزرگ پرسپولیس استفاده شود

مهاجم مازندرانی سال های گذشته پرسپولیس در خصوص انتخابات جدید مدیریتی در باشگاه توضیحاتی را ارائه کرد. سهراب انتظاری، بازیکن اسبق پرسپولیس، در گفت وگو با خبرنگ...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم مازندرانی سال های گذشته پرسپولیس در خصوص انتخابات جدید مدیریتی در باشگاه توضیحاتی را ارائه کرد.

سهراب انتظاری، بازیکن اسبق پرسپولیس، در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در مورد انتخاب جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل جدید پرسپولیس اظهار داشت: شناختی از ایشان ندارم ولی امیدوارم که حضور این مدیر و همکارانش در نهایت اتفاقات خوب و مثبتی را برای پرسپولیس و هوادارانش رقم بزند.

پیشکسوت پرسپولیس تاکید کرد: پرسپولیس درحال حاضر  شرایط حساس و مهمی را در پیش دارد و برای رسیدن به هدف بزرگ خود احتیاج به آرامش دارد واین آرامش در سایه مدیریت خوب رقم خواهد خورد. در چنین شرایطی پرسپولیس احتیاج به این دارد که بحران های گذشته اش کنترل شود تا بازیکنان با تمرکز و مربیان اطمینان خاطر برای مهمترین بازی فصل آماده شوند.

مهاجم سال های گذشته سرخ پوشان در خصوص انتخاب ابراهیم شکوری گفت: شکوری از جنس فوتبال و از خانواده پرسپولیس است. او خودش در پرسپولیس بازی کرده و مشکلات و معضلات تیم و باشگاه را می شناسد این موضوع می تواند اتفاق خوبی باشگاه و مدیریت جدید باشد.

او ادامه داد: پرسپولیس بزرگانی مثل علی پروین، محمود خوردبین، حسین کلانی، حمید جاسمیان و.... دارد و مدیریت جدید می تواند از این نام ها و سرمایه ها بهترین بهره را ببرد. حیف است که این سرمایه ها به هدر برود و این چهره ها به جای کمک به پرسپولیس در خانه بمانند.

انتظاری با اشاره به حمایت هواداران و پیشکسوتان تاکید کرد: پرسپولیس بهترین هواداران آسیا را دارد که همیشه از تیم و باشگاه حمایت کرده اند. مدیریت جدید باید خیال آنها را از رقم خوردن اتفاقات خوب راحت کند و به آنها انرژی مثبت بدهد؛ هواداران در تمامی برهه ها نشان داده اند حامی همیشگی پرسپولیس هستند.

مهاجم اسبق پرسپولیس در پایان گفت: فینال حساسی در پیش است که می تواند نام پرسپولیس را بیش از پیش در تاریخ ثبت کند. در این شرایط جای گله گذاری نیست. در حال حاضر نیمه پر لیوان را می بینیم و با به دید مثبت به انتخابات اخیر نگاه می کنیم. امیدوارم همه پیشکسوتان حامی تیم و مدیر جدید بوده و دست به دست هم به دنبال تحقق هدف مشترک مان باشند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن