اکسید هد

میناوند: شجاع با رغبتی توافق کرد، رسول پناه او را فراری داد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1080 ] - یکشنبه, 11 آبان 1399

میناوند: شجاع با رغبتی توافق کرد، رسول پناه او را فراری داد

مهرداد میناوند گفت: من تلاش کردم که راهی پیدا کنم شجاع نرود. او هم تلاش کرد که بماند. با علی رغبتی جلسه ای برگزار کرد و همه چیز تمام شده بود. قرار بود در یکشن... 4 out of 5 based on 4 ratings.
میناوند: شجاع با رغبتی توافق کرد، رسول پناه او را فراری داد

مهرداد میناوند گفت: من تلاش کردم که راهی پیدا کنم شجاع نرود. او هم تلاش کرد که بماند. با علی رغبتی جلسه ای برگزار کرد و همه چیز تمام شده بود. قرار بود در یکشن...

ارتش سرخ دات كام :

مهرداد میناوند گفت: من تلاش کردم که راهی پیدا کنم شجاع نرود. او هم تلاش کرد که بماند. با علی رغبتی جلسه ای برگزار کرد و همه چیز تمام شده بود. قرار بود در یکشنبه ای که چهارشنبه اش راهی الریان شد، با پرسپولیس ببندد اما جواب او را ندادند.
باشگاه پرسپولیس پس از انتخاب جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل فعلا اندکی آرامش گرفته و بازیکنان منتظرند ببیند شرایط این تیم چگونه پیش می رود. از سوی دیگر جدایی رسول پناه از سرخ پوشان منجر به این شد که بازیکنان با آرامش بیشتری در تمرینات شرکت کنند هرچند رسول پناه پیش از جدایی، شجاع خلیل زاده و محمد نادری را به الریان و استقلال واگذار کرد تا انتقادات از او شدت بگیرد. اختلاف و چند دستگی در بین پیشکسوتان و هواداران این روزها به اوج خود رسیده، شاید معروف ترین جنجالی که در این بین به وجود آمد اختلافی بود که بین مهرداد میناوند با کریم باقری و افشین پیروانی به وجود آمد. میناوند و پیروانی پیش تر رابطه صمیمانه ای با یکدیگر داشتند و حتی شایعات بسیاری درباره تلاش میناوند برای حضور پیروانی در باشگاه به عنوان سرپرست تیم مطرح شده بود. گفته می شود تمام این اتفاقات مربوط به یک ویدئوکلیپ است که افشین پیروانی اجازه ضبط آن را در ورزشگاه کاظمی نداد زیرا اعتقاد داشت چمن ورزشگاه درحال ترمیم است. حالا ظاهرا دو قطبی میناوند- ابوالقاسم پور و پیروانی-باقری برای کسب و یا حفظ جایگاه سرپرستی پرسپولیس تلاش می کنند. به هر ترتیب پس از جدایی رسول پناه از باشگاه پرسپولیس، بهنام ابوالقاسم پور به سرپرستی باشگاه پرسپولیس نزدیک تر شده و این احتمال وجود دارد که پیروانی (که با کارگزار باشگاه به اختلاف خورده است) از جمع سرخ پوشان جدا شود. برای بررسی اتفاقات اخیر پرسپولیس با مهرداد میناوند تماس گرفتیم تا از او درباره حاشیه های ایجاد شده بپرسیم. گفت وگو با مهرداد میناوند را در ادامه می خوانید.

*بالاخره مدیرعامل جدید پرسپولیس انتخاب شد و هواداران امیدوارند شرایط بهتر از قبل شود. نظر شما در این باره چیست؟
متاسفانه مدیریت قبلی شکاف ایجاد کرده و صد دستگی در تیم ایجاد شده بود. امیدوارم مدیرعامل جدید کاری کند که آرامش و اتحاد به پرسپولیس برگردد.

*مهدی رسول پناه با شما هم به مشکل برخورده بود؟
من از ابتدا با سیستمی که وجود داشت مخالف بودم زیرا پشت پرده های عجیبی وجود داشت و آنها را می دانستم درحالی که مردم نمی دانستند. متاسفانه دوستان عشق شهرت داشتند و امیدوارم مدیریت جدید اقدامی کند که در آستانه نزدیک به 50 روز مانده تا فینال لیگ قهرمانان آسیا، اوضاع بهبود پیدا کند.

*و در نهایت اتفاقاتی رخ داد که شما با افشین پیروانی و کریم باقری به مشکل خوردید و جنجال های بسیاری به وجود آمد.
من اختلافی با افشین خان و سایرین نداشتم به هر حال ما همه پرسپولیسی هستیم اما چیزی که من گفتم این بود که چرا وقتی مدیریت کارهایی انجام می دهد که ایجاد اختلاف و شکاف می کند، نزدیک ترین آدم به تیم سکوت کرده درحالی که وظیفه همه ماست که به تیم کمک کنیم و مشکلات را بگوییم.

*و این اتفاقات منجر به آنفالو کردن پیروانی و باقری از سوی شما شد.
اصلا من هیچ وقت آقا کریم را فالو نداشتم که الان مجبور شوم او را آنفالو کنم. ما خیلی هم با یکدیگر رفیق هستیم اما در اینستاگرام آنها را فالو ندارم و از ابتدا هم او را فالو نداشتم.

*شما با افشین پیروانی رفاقت بسیاری داشتید، چه شد که اینگونه به اختلاف خوردید؟

ما خوب بودیم اما شما انتظار دارید من انتقاد نکنم؟ من می گویم اتفاقاتی افتاده که شما آنقدر توان دارید که اجازه ندهید اختلاف به وجود بیاید و جلوی آدم ها را بگیرید. من گفتم الان وقت سکوت نیست و باید به صورت سازنده انتقاد کرد.

*بسیاری از هواداران انتظار داشتند پیشکسوتان با بازیکنان جدایی طلب مذاکره و آنها را راضی به ماندن کنند. شما با نادری و شجاع صحبتی نکردید؟

من خیلی تلاش کردم درحالی که وظیفه من نبود. در ماجرای شجاع حتی علی کریمی هم تلاش کرد اما آقای رسول پناه اقداماتی کرده بود و حرف هایی زده بود که نمی شد صلح برقرار کرد. حالا این ویدئو را مردم شنیدند اما بارها در جمع های خصوصی هم چنین صحبت هایی را می گفت. جای مربی تصمیم می گرفت و این صحبت ها به گوش مربی تیم می رسید. الان این صحبت های منتشر شده را ببینید که چند نفر رنجیده خاطر شده اند؟ من تلاش کردم که راهی پیدا کنم شجاع نرود. او هم تلاش کرد که بماند. با علی رغبتی جلسه ای برگزار کرد و همه چیز تمام شده بود. قرار بود در یکشنبه ای که چهارشنبه اش راهی الریان شد، با پرسپولیس ببندد اما جواب او را ندادند. شجاع می گفت من از بلاتکلیفی بدم می آید و می خواهم سر تمرین بروم اما رسول پناه نمی خواست تمدید کند و اختلاف زیاد بود.

*درباره قرارداد خلیل زاده با باشگاه پرسپولیس هم حرف های زیادی برای گفتن وجود دارد. آیا او درخواست نجومی برای هر فصل داده بود؟
چیزی که من دیدم معقول و 4 میلیارد تومان که مثل بقیه بازیکنان بود. چند نفر هم پیدا شده بودند که بدهکاری باشگاه به شجاع را پرداخت کنند. همه چیز حل شده بود ولی ناگهان دیدیم مصاحبه هایی منتشر و حرف هایی رد و بدل شد که همه چیز خراب شد. البته این را بدانید که رسول پناه جربزه این کارها را نداشت بلکه مشاورانی بودند که به او مشورت بد می دادند و رسول پناه تغییر کرد.

*گفتید علی کریمی هم مذاکراتی با شجاع انجام داد تا او را راضی به ماندن کند. چه اتفاقاتی بین جادوگر و خلیل زاده افتاد؟
علی کریمی هرگز در امور فنی دخالت نمی کند اما اینجا به خاطر هواداران به شجاع گفت راه دارد بمانی؟ شجاع گفت می رود صحبت می کند و می ماند اما بعد از صحبت متوجه شد اراده ای مبنی بر ماندنش در تیم وجود ندارد. به مدیران زنگ می زد و وقتی جوابش را نمی دادند می گفت خودتان ببینید که اینها نمی خواهند بمانم. از من خواست به کریمی هم بگویم. آقایان هم مصاحبه می کردند و می گفتند که برانکو اولویت ماست درحالی که مدیری، مدیر است که چند کار را با هم جلو ببرد.

*در پایان فکر می کنید با روند فعلی پرسپولیس بتواند با آرامش به بازی فینال برسد؟
فقط امیدوارم آدم هایی که کاسب دنیای مجازی هستند با اتحاد هواداران تودهنی بخورند و ساکت بشوند تا پرسپولیس به موفقیت برسد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن