اکسید هد

با خودت چه کار کردی پسر؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2365 ] - یکشنبه, 11 آبان 1399

با خودت چه کار کردی پسر؟

مدت هاست اسم محسن مسلمان نه به خاطر درخشش های او در زمین مسابقه، بلکه با اخبار ناشی از قطع همکاری هایش با این تیم و آن تیم رسانه ای می شود؛ درست مثل پنج شنبه ... 5 out of 5 based on 9 ratings.
با خودت چه کار کردی پسر؟

مدت هاست اسم محسن مسلمان نه به خاطر درخشش های او در زمین مسابقه، بلکه با اخبار ناشی از قطع همکاری هایش با این تیم و آن تیم رسانه ای می شود؛ درست مثل پنج شنبه ...

ارتش سرخ دات كام :

مدت هاست اسم محسن مسلمان نه به خاطر درخشش های او در زمین مسابقه، بلکه با اخبار ناشی از قطع همکاری هایش با این تیم و آن تیم رسانه ای می شود؛ درست مثل پنج شنبه شب که خبر رسید مسلمان قراردادش را با سپاهان یکطرفه فسخ کرده است.

هافبک 29 ساله فوتبال ایران، دو سال پیش شاید یکی از گران قیمت ترین و دست نیافتنی ترین بازیکنان لیگ برتر به شمار می آمد، اما حالا یک بازیکن آزاد است که روشن نیست تیمی در خور شأن پیدا خواهد کرد یا نه. داستان مسلمان، قصه تکراری بازیکنانی است که در اوج دوران آمادگی گرفتار حاشیه می شوند و موقعیت سخت به دست آمده را آسان از کف می دهند. مسلمان که در لیگ سیزدهم یک نیم فصل سابقه حضور در پرسپولیس را داشت، ابتدای لیگ پانزدهم دوباره به جمع سرخپوشان بازگشت.

هفته های اول برانکو خیلی به استفاده از او اشتیاق نشان نمی داد، اما مسلمان رفته رفته جایگاهش را در پازل فنی پروفسور پیدا کرد و خیلی زود تبدیل به یکی از مهم ترین بازیکنان تیم شد. او حتی در لیگ هفدهم عنوان آقای پاس گل را هم را به دست آورد اما وارد فاز اصطکاک با برانکو شد و به بیراهه رفت.

بعد از دومین قهرمانی پرسپولیس، برانکو مسلمان را در لیست مازاد قرار داد. او به ذوب آهن رفت و بخت چندانی برای بازی پیدا نکرد، سپس راهی سپاهان شد و آن قدر دور از میدان به سر برد که رسانه ها به طعنه لقب «گران ترین تماشاگر لیگ» را نثارش کردند. شاید انتظار می رفت با حضور محرم نویدکیا که خودش هافبک ممتازی بود مسلمان احیا شود، اما خبر فسخ قرارداد نشان داد امیدها واهی بوده است.

در فوتبالی که با فقر جدی در پست پلی میکر مواجه است، مسلمان به عنوان یک بازیکن کم نظیر به بازی گرفته نمی شود و البته که بیش از همه، خودش مقصر این داستان است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن