اکسید هد

طلب دستیار کالدرون بلای جدید پرسپولیس؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1319 ] - یکشنبه, 11 آبان 1399

طلب دستیار کالدرون بلای جدید پرسپولیس؟

 باشگاه پرسپولیس تنها 11 روز برای پرداخت طلب مربی بدنساز سابق خود زمان دارد در غیر این صورت با جرائمی رو به رو می شود. پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپول... 1 out of 5 based on 6 ratings.
طلب دستیار کالدرون بلای جدید پرسپولیس؟

 باشگاه پرسپولیس تنها 11 روز برای پرداخت طلب مربی بدنساز سابق خود زمان دارد در غیر این صورت با جرائمی رو به رو می شود. پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپول...

ارتش سرخ دات كام :

 باشگاه پرسپولیس تنها 11 روز برای پرداخت طلب مربی بدنساز سابق خود زمان دارد در غیر این صورت با جرائمی رو به رو می شود.

پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس پس از تسویه مطالبات برانکو ایوانکوویچ باز شد اما به نظر می رسد پرونده مربوط به یکی دیگر از طلبکاران خارجی این باشگاه در روزهای آتی بار دیگر دردسرهایی را برای سرخ پوشان ایجاد خواهد کرد.

پرسپولیس اواسط تابستان طبق حکم کمیته وضعیت فیفا به پرداخت طلب گابریل کالدرون و دو دستیارش محکوم شد. با این وجود این باشگاه بلافاصله اعتراضی را درباره پرونده سرمربی آرژانتینی و دستیار اسپانیایی وی یعنی خواکین در دادگاه CAS مطرح کرد.

دادگاه حکمیت ورزش اکنون برای پرونده این دو مربی و پرسپولیس داور تعیین کرده و قرار است در آینده این داور به اعتراض باشگاه ایرانی رسیدگی کند.

البته قرار شد مطالبات 70 هزار و 400 دلاری اینیگو، دیگر دستیار کالدرون خارج از رسیدگی پرونده وی در دادگاه CAS پرداخت شود. وکیل مربی بدنساز سابق پرسپولیس روز 22 مهر با ارسال نامه ای به این باشگاه و اعلام شماره حساب درخواست کرد طلب وی تا 22 آبان پرداخت شود.

اکنون حدود 11 روز تا پایان فرصت پرسپولیس برای واریز مبلغ به این شماره حساب باقی مانده و اگر این اقدام انجام  نشود، وکیل اینیگو نامه ای را به فیفا ارسال کرده و ضمن اعلام پرداخت نشدن مطالبات موکل خود از فیفا درخواست اقدام های انضباطی علیه پرسپولیس می شود.

ظاهرا اگر باشگاه نتواند در مدت باقی مانده طلب اینیگو را تسویه کرده و این موضوع به اطلاع کمیته انضباطی فیفا برسد، باید بار دیگر شاهد جرائم و محرومیت هایی برای پرسپولیس باشیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن