اکسید هد

محمدخانی: امیدواریم مدیرعامل جدید با فساد مبارزه کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 315 ] - دوشنبه, 12 آبان 1399

محمدخانی: امیدواریم مدیرعامل جدید با فساد مبارزه کند

پیشکسوت پرسپولیس از سایر پیشکسوتان می خواهد که به صورت یکدل حامی این باشگاه باشند تا این تیم بتواند به روزهای خوبش بازگردد. ناصر محمدخانی، بازیکن و ستاره سال ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
محمدخانی: امیدواریم مدیرعامل جدید با فساد مبارزه کند

پیشکسوت پرسپولیس از سایر پیشکسوتان می خواهد که به صورت یکدل حامی این باشگاه باشند تا این تیم بتواند به روزهای خوبش بازگردد. ناصر محمدخانی، بازیکن و ستاره سال ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس از سایر پیشکسوتان می خواهد که به صورت یکدل حامی این باشگاه باشند تا این تیم بتواند به روزهای خوبش بازگردد.

ناصر محمدخانی، بازیکن و ستاره سال های قبل پرسپولیس در خصوص آخرین وضعیت سرخ پوشان گفت: پیشکسوتان اگر می بینند مدیری دلسوز برای کمک به تیم آمده باید از او حمایت کنند و امیدواریم مدیرعامل جدید بتواند مشکلات تیم که در این چند وقت اخیر همه را اذیت کرده حل کند. ما برای جعفر سمیعی، مدیرعامل جدید، آرزوی موفقیت داریم. او قطعا اهداف و برنامه هایی دارد که برای انجام آن ها مدیریت را قبول کرده است. امیدواریم به اهدافش برسد تا روزهای خوبی را برای باشگاه پرسپولیس رقم بزند.

او در این باره ادامه داد: امیدواریم برنامه هایی که به خوبی به سرانجام نرسیده را آقای سمیعی اجرایی کند. پییشکسوتان پرسپولیس باید به خوبی از باشگاه حمایت کنند و پشت بازیکنان و هواداران باشند. اگر این طور باشد و آن ها حامی تیم باشند پرسپولیس می تواند به روزهای خوبش برگردد و اگر همدلی بین پیشکسوتان نباشد مطمئن باشید ضربه اش را تیم می خورد. خوشحال هستیم که مدیرعامل برنامه هایی برای مبارزه با فساد دارد. فساد در فوتبال رخنه کرده و چه بسا اگر با آن مبارزه نشود در آینده شاهد فساد بیشتری خواهیم بود. امیدواریم شاهد موفقیت تیم بزرگ پرسپولیس باشم.

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه صحبت هایش عنوان کرد: پرسپولیس روزهای حساسی را پشت سر گذاشته و روزهای حساسی را هم پیش رو دارد و باید آرامش به تیم تزریق شود تا آنها بتوانند بازی های لیگ و فینال آسیا را به خوبی سپری کنند. باشگاه روی تمرکز بازیکنان و مسائل مالی آنها کار کند تا خیال آنها راحت شود و بتوانند به مسائل فنی برسند.

محمدخانی درباره حضور ابراهیم شکوری در باشگاه به عنوان مدیر اجرایی گفت: شکوری از جنس فوتبال است. او نماینده پیشکسوتان در راس باشگاه است و ریز و درشت باشگاه را می داند. او قبلا بازیکن بوده و بازیکنان را به خوبی درک می کند. شکوری رزومه و کارنامه خوبی در زمان پستش در فدراسیون دارد. او می تواند نقش موثری داشته باشد و مدیریت باشگاه را یک گام به هدف هایش نزدیک کند. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن