اکسید هد

اسدی: هدف مشترک ما، کمک به پرسپولیس است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 801 ] - دوشنبه, 12 آبان 1399

اسدی: هدف مشترک ما، کمک به پرسپولیس است

پیشکسوت پرسپولیس براین باور است که در شرایط فعلی مهمترین موضوعی که می تواند به باشگاه کمک کند، اتحاد بین باشگاه، هواداران و پیشکسوتان است. ابراهیم اسدی، هافبک... 5 out of 5 based on 3 ratings.
اسدی: هدف مشترک ما، کمک به پرسپولیس است

پیشکسوت پرسپولیس براین باور است که در شرایط فعلی مهمترین موضوعی که می تواند به باشگاه کمک کند، اتحاد بین باشگاه، هواداران و پیشکسوتان است. ابراهیم اسدی، هافبک...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس براین باور است که در شرایط فعلی مهمترین موضوعی که می تواند به باشگاه کمک کند، اتحاد بین باشگاه، هواداران و پیشکسوتان است.

ابراهیم اسدی، هافبک اسبق پرسپولیس، در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشار به شرایط پرسپولیس و انتخابات اخیر مدیریتی در باشگاه گفت: در این چند سال پرسپولیس بهترین نتایج ممکن را کسب کرده و برای باید با ایجاد آرامش برای تیم، ثابت کرد که این نتایج اتفاقی نبوده است.

کاپیتان اسبق پرسپولیس در خصوص تغییر و تحولات اخیر باشگاه خاطرنشان کرد: اتفاق تازه ای نیست و در سال های اخیر پرسپولیس بیشترین تغییرات مدیریتی را داشته و امیدوارم بالاخره ثبت مدیریتی برای پرسپولیس اتفاق بیفتد.

او در ادامه گفت: از سمیعی به عنوان مدیر جدید شناختی ندارم ولی برای ایشان و همکاران شان آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم اتفاقات پیش رو همگی در راستای موفقیت پرسپولیس باشد.

اسدی تاکید کرد: طبیعی است هر مدیری اول کار برنامه ها و هدف گذاری ها و وعده هایی را برای همه دارد و ان شا ءالله این وعدها محقق شده و اتفاقات خوبی در زمینه حل مشکلات پرسپولیس رخ بدهد. در حال حاضر تمرکز شرایط تیم و بازیکنان مهم ترین موضوعی است که مدیریت جدید باید روی آن تمرکز داشته باشد تا در نهایت پرسپولیس با آرامش برای قهرمانی در آسیا مجهز شود.

او در واکنش به انتخاب شکوری به عنوان مدیر اجرایی باشگاه تصریح کرد: شکوری بازیکن پرسپولیس بوده و امیدوارم در این سمت در باشگاه موفق باشد اما بهتر است باشگاه در کنار نیروی جوانی مثل او از تجربه بزرگترهایی مثل علی پروین، محمود خوردبین، حمید جاسمیان، حسین کلانی و... استفاده کرده و این نفرات نیز بهره بگیرد.

زننده گل قهرمانی پرسپولیس در لیگ اول حرفه ای در پایان گفت: پرسپولیس در حال حاضر شرایط خاصی دارد و هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس بهتر است به این انتخاب ها احترام بگذارند و از پرسپولیس حمایت کنند. همه ما در حال حاضر هدف مشترکی به نام موفقیت و قهرمانی پرسپولیس داریم که این هدف در سایه اتحاد به دست می آید. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن