اکسید هد

نصرتی: جای شکرش باقی است که شکوری انتخاب شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 440 ] - سه شنبه, 13 آبان 1399

نصرتی: جای شکرش باقی است که شکوری انتخاب شد

پیشکسوت پرسپولیس  گفت: وزارت ورزش و جوانان با راه انداختن بحث خصوصی سازی مردم را سرگرم کرده و البته مدیران منصوب این وزارتخانه در باشگاه های استقلال و پر... 5 out of 5 based on 1 ratings.
نصرتی: جای شکرش باقی است که شکوری انتخاب شد

پیشکسوت پرسپولیس  گفت: وزارت ورزش و جوانان با راه انداختن بحث خصوصی سازی مردم را سرگرم کرده و البته مدیران منصوب این وزارتخانه در باشگاه های استقلال و پر...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: وزارت ورزش و جوانان با راه انداختن بحث خصوصی سازی مردم را سرگرم کرده و البته مدیران منصوب این وزارتخانه در باشگاه های استقلال و پرسپولیس هم عملکرد رضایت بخشی ندارند.

محمد نصرتی در گفت و گویی، درباره عملکرد مدیران منصوب وزارت ورزش و جوانان در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: تا جایی که می دانیم فوتبال از سیاست جدا است اما فوتبال و ورزش ما کلا سیاسی شده است. تمام این انتخاب ها جای سوال داشته اند و عملکرد مدیران پرسپولیس و استقلال را به این وضعیت بحرانی انداخته است. مانده ام آیا در ایران مدیر ورزشی و فوتبالی نداریم که باید وزارت ورزش و جوانان مدیرانی را انتخاب کند که کوچک ترین  آشنایی با فوتبال و ورزش ندارند؟

وی افزود: باید از باشگاه های بزرگ دنیا الگوبرداری کنیم. اولی هوینس و کارل هاینتس رومنیگه دو مدیر بایرن مونیخ سال ها عضو این تیم بوده اند. چرا نباید برای مدیریت بزرگ ترین باشگاه های کشور از افراد تحصیلکرده ورزشی استفاده شود؟

مدافع اسبق تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: ضعف عملکردی این مدیران سبب شده استقلال و پرسپولیس در سال های اخیر دچار بحران های اقتصادی شوند و بازیکن دارای قرارداد با باشگاه خیلی راحت این قرارداد را فسخ کند. شاید برخی از این آقایان فینالیست شدن پرسپولیس در لیگ قهرمانان را به نام خودشان بزنند اما این موضوع به جز تلاش بازیکنان، کادرفنی و مدیریت تیم هیچ دلیل دیگری نداشت. این مدیران به هیچ وجه عملکرد راضی کننده ای نداشته اند.

نصرتی درباره رها بودن دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از سوی وزارت ورزش و قطعی نکردن واگذاری آنها توضیح داد: 50 سال است درباره بحث خصوصی سازی سرخابی ها صحبت می کنند اما با این موضوع تنها مردم را سرکار می گذارند و هیچ اتفاقی هم رخ نمی دهد. نباید با راه انداختن بحث واگذاری با افکار عمومی بازی شود و انجام شدن این مهم محال است.

وی درباره آینده پرسپولیس و استقلال با مدیریت منصوبان وزارت ورزش گفت: من که آینده خوبی را برای آنها تصور نمی کنم و در کل فوتبال ایران سیر نزولی پیش گرفته مگر اینکه با همت بازیکنان و کادرفنی تیم ها برخی مواقع بتوانند در آسیا نتایج خوبی بگیرند تا دل مردم شاد شود. عملکرد مدیران افتضاح است و کسی به آنها امید ندارد.

مدافع اسبق پرسپولیس با اشاه به انتخاب جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه عنوان کرد: برای جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل جدید پرسپولیس احترام قائل هستم اما به نوعی احساس می کنم وزارت ورزش با انتخاب فردی که سابقه ای در ورزش ندارد و یک فرد حراستی و حفاظتی است، می خواهد برخی مسائل را پوشش بدهد.

نصرتی افزود: جای شکرش باقی است که یک مدیر فوتبالی به نام ابراهیم شکوری کنار وی قرار گرفته تا موازنه ای ایجاد شود. یکی از عوامل انتخاب سمیعی هم از نظر من این است مشکلاتی در وزارت ورزش وجود دارد که سبب شده به عنوان یک فرد سالم به وی اعتماد کنند تا از این طریق مشکلات ایجاد شده را حل و فصل کنند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن فصل بیستم پرسپولیس؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:35
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن