اکسید هد

رأفت: ضعف مدیریت باعث جدایی بازیکنان شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 302 ] - سه شنبه, 13 آبان 1399

رأفت: ضعف مدیریت باعث جدایی بازیکنان شد

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس امروز بیشتر از مدیر، کارمند در باشگاه دارد که نهایتش همین وضعی می شود که می بینید و این تیم مانند بچه سرراهی شده است. پایان رأف... 5 out of 5 based on 1 ratings.
رأفت: ضعف مدیریت باعث جدایی بازیکنان شد

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس امروز بیشتر از مدیر، کارمند در باشگاه دارد که نهایتش همین وضعی می شود که می بینید و این تیم مانند بچه سرراهی شده است. پایان رأف...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس امروز بیشتر از مدیر، کارمند در باشگاه دارد که نهایتش همین وضعی می شود که می بینید و این تیم مانند بچه سرراهی شده است.

پایان رأفت در گفت وگویی، در خصوص شرایط تیم فوتبال پرسپولیس، اظهار داشت: پیشکسوتان این باشگاه مثل پروین، استیلی و کلانی تلاش زیادی کردند تا باشگاه سر و سامان بگیرد. در همین چند ماه اخیر چند بازیکن به صورت رایگان از پرسپولیس جدا شدند و همه اینها به خاطر قرارداد های اشتباه با بازیکنان است.
وی افزود: اگر با بازیکنانی چون علیپور، ترابی، خلیل زاده قرارداد خوب می بستند می توانستند با فروش آنها برای باشگاه درآمدزایی کنند نه اینکه بازیکن به صورت رایگان از باشگاه جدا شود. این ضعف مدیریت در پرسپولیس را نشان می دهد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: باشگاه به این بزرگی، نیاز به کارمند ندارد نیاز به یک مدیر اجرایی دارد که بتواند با جذب کارگزار و اسپانسر هزینه های باشگاه را تامین کنند، اما متاسفانه پرسپولیس امروز بیشتر از مدیر، کارمند در باشگاه دارد که نهایتش همین وضعی می شود که می بینید، پرسپولیس مانند بچه سرراهی شده است.

رافت در پایان در خصوص عملکرد رسول پناه در دوره مدیریتی وی در باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: من عملکردی از رسول پناه ندیدم. شاید او آدم موفقی در جاهای دیگر باشد، اما در باشگاه پرسپولیس عملکرد حوبی نداشت و دیدید چگونه از پرسپولیس جدا شد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نساجی مازندران
نساجی مازندران
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی قائمشهر
داور مسابقه : ؟؟؟؟
یکشنبه, 16 آذر 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 0
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

میلاد سرلک
# نام بازیکن تعداد گل
1میلاد سرلک1
2احمد نورالهی1
3سیدجلال حسینی1
4سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن