اکسید هد

پیوس: جلوی حواشی را بگیرید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 501 ] - سه شنبه, 13 آبان 1399

پیوس: جلوی حواشی را بگیرید

پیشکسوت  پرسپولیس   گفت: پرسپولیس بهترین تیم ایران است و برای موفقیت بیشتر، مدیریت باشگاه باید جلوی ورود حواشی به تیم را بگیرد. فرشاد پیوس با ا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
پیوس: جلوی حواشی را بگیرید

پیشکسوت  پرسپولیس   گفت: پرسپولیس بهترین تیم ایران است و برای موفقیت بیشتر، مدیریت باشگاه باید جلوی ورود حواشی به تیم را بگیرد. فرشاد پیوس با ا...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس  گفت: پرسپولیس بهترین تیم ایران است و برای موفقیت بیشتر، مدیریت باشگاه باید جلوی ورود حواشی به تیم را بگیرد.

فرشاد پیوس با اشاره به تغییرات در مدیریت باشگاه پرسپولیس و انتخاب جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل این باشگاه اظهار داشت: امیدوارم این تغییرات مثبت باشد و پرسپولیس بتواند روزهای خوبش را ادامه دهد. متاسفانه بعد از قهرمانی تیم در لیگ برتر و از طرفی راهیابی به فینال لیگ قهرمانان آسیا اتفاقاتی رخ داد که هواداران را نگران کرده بود. با این حالد و خوشبختانه مشکل برانکو که اصلی ترین دغدغه هواداران بود، حل شد.

وی افزود: امیدوارم مدیر جدید باشگاه بتواند مشکلات را حل کند. رسیدگی به خواسته های بازیکنان و پشتیبانی خوب از تیم آن هم در فصلی که پرسپولیس باید در فینال لیگ قهرمانان به میدان برود، باید در اولویت مدیریت جدید باشد. مدیریت جدید اجازه ندهد که حاشیه ای از بیرون آرامش تیم را بر هم بزند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: تیم از نظر فنی در سطح خوبی است. بازیکنان خوبی هم در تیم بزرگ پرسپولیس حضور دارند. تنها مشکل در چند وقت اخیر اتفاقات بیرونی بود که امیدوارم با مدیریت درست باشگاه، این مشکل هم برطرف شود و دیگر اتفاقات بیرونی برای تیم مشکل ساز نشود. اگر آرامش پرسپولیس حفظ شود، تیم قهرمان آسیا می شود.

پیوس  با اشاره به حضور ابراهیم شکوری در کادر مدیریت پرسپولیس تصریح کرد: شکوری از خانواده پرسپولیس است. به نظر من حضور چنین فردی در باشگاه ضروری بود زیرا وجود فردی که برای تیم زحمت کشیده باشد و خواسته هواداران و بازیکنان را بداند، در کادر مدیریت باشگاه لازم است.

وی در خصوص اینکه آیا پرسپولیس برای فصل جدید نیاز به بازیکن جدیدی دارد یا خیر، اظهار داشت: به طور حتم این پرسپولیس است که به خیلی ها هویت داده است. پرسپولیس هیچ گاه از جدایی یک فرد متضرر نخواهد شد. تیم باید تقویت شود و این به دید کادر فنی بستی دارد اما هنوز هم نفرات خوبی در پرسپولیس هستند که با همین نفرات هم بهترین اتفاقات رقم خواهد خورد.

مهاجم اسبق سرخپوشان گفت: پرسپولیس هنوز هم با سایر تیم های ایران اختلاف زیادی دارد و همچنان تیم اول ایران خواهد بود. امیدوارم امسال هم اتفاقات خوبی رقم بخورد و تیم بتواند هم در لیگ و هم آسیا قهرمان شود تا اختلافش را با سایر تیم ها حفظ کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن