اکسید هد

برانکو: قصد نداشتیم به پرسپولیس و هوادارانش ضربه بزنیم

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 1034 ] - سه شنبه, 13 آبان 1399

برانکو: قصد نداشتیم به پرسپولیس و هوادارانش ضربه بزنیم

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس به قهرمانی این تیم در رقابت های فصل جاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بسیار امیدوار است. برانکو ایوانکوویچ که سرانجام پس از کش و... 5 out of 5 based on 4 ratings.
برانکو: قصد نداشتیم به پرسپولیس و هوادارانش ضربه بزنیم

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس به قهرمانی این تیم در رقابت های فصل جاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بسیار امیدوار است. برانکو ایوانکوویچ که سرانجام پس از کش و...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس به قهرمانی این تیم در رقابت های فصل جاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بسیار امیدوار است.

برانکو ایوانکوویچ که سرانجام پس از کش وقوس های فراوان موفق شد مطالبات خود از باشگاه پرسپولیس را در چند مرحله و به طور کامل دریافت کند، در گفت وگویی، درباره این موضوع و حضور تیم تحت هدایت یحیی گل محمدی در فینال لیگ قهرمانان آسیا 2020 اظهاراتی داشت که در زیر می خوانید:

*سرانجام پرسپولیس بدهی اش به شما را پرداخت کرد. ما می دانیم که شما تمایلی به شکایت از این باشگاه به فیفا نداشتید، اما برای گرفتن حق و حقوق تان مجبور به این کار شدید. لطفاً در این باره صحبت کنید.
من در سال 2015 به پرسپولیس آمدم و پس از موفقیت هایی که در سه فصل اول با این تیم به دست آوردیم، در تاریخ 14 مِی 2018 (24 اردیبهشت 97) قرارداد دو ساله جدیدی را با باشگاه پرسپولیس برای فصول 19-2018 و 20-2019 امضا کردیم. در فصول گذشته باشگاه به پرداخت دستمزدها متعهدتر بود، اما متأسفانه در فصل 19-2018 ایرج عرب مدیرعامل وقت باشگاه پرسپولیس نتوانست با شرایط موجود (تحریم های اعمال شده علیه ایران، تورم و ...) کنار بیاید و اوضاع بدتر شد. از همان شروع فصل جدید و از ماه ژوئن 2018 باشگاه پرسپولیس هیچ پرداختی به ما تا ماه مارس 2019 نداشت. هیچ مربی در دنیا نیست که بابت دیرکرد 10 ماهه در پرداخت دستمزدش از خود بردباری و انعطاف پذیری نشان ندهد. مربیان خارجی دیگری در ایران بوده اند که به خاطر دو یا سه ماه دیرکرد در پرداخت دستمزدشان اقدام به ترک تیم های خود کرده اند.

با توجه به قوانین جدید فیفا، مربی یا بازیکن می تواند تنها پس از عدم دریافت دو ماه از حقوقش اقدام به فسخ یک جانبه قرارداد خود کند. در چنین شرایطی بازیکن یا مربی نامه ای به فیفا می زند و 15 روز صبر می کند و در صورتی که مطالباتش را دریافت نکند، می تواند باشگاه را ترک کند. ما در ماه های مارس، آوریل و ژوئن سه نامه به فیفا فرستادیم. در آن مقطع در ماه مِی یک پرداختی به ما صورت گرفت که آن هم نصف طلب ما بود. پس از اینکه ما فصل 19-2018 را با قهرمانی در لیگ برتر و قهرمانی در جام حذفی و البته صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا به پایان بردیم، چندین ملاقات با مدیریت وقت باشگاه داشتیم، اما مسئولان باشگاه نتوانستند منابع مالی لازم را برای پرداخت طلب ما پیدا کنند. سپس ما ایران را بدون حتی دریافت بخشی از طلب مان ترک کردیم. پس از اینکه باشگاه مطالبه ما را نادیده گرفت، ما نمی توانستیم کاری جز فسخ یک طرفه قرارداد و طرح شکایت در کمیته وضعیت بازیکنان فیفا انجام دهیم. مابقی داستان را هم که خودتان می دانید.

*شما و وکیل تان در چند مرحله به باشگاه پرسپولیس فرصت دادید تا مطالبات شان را به شما بپردازند. آیا به خاطر هواداران این فرصت را به باشگاه دادید؟
پس از اینکه آقای مهدی رسول پناه به عنوان سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس منصوب شد، اوضاع مالی باشگاه به طرز چشمگیری بهتر شد و باشگاه شروع به پرداخت مطالبات مان در بخش های کوچک کرد. ما می دانستیم که برای مدیریت باشگاه آسان نبود که تمامی طلب را یک جا بپردازد، اما پرداختی ها تقریباً هر روز ادامه داشت، برای همین تصمیم گرفتیم که زمان بیشتری در اختیار باشگاه قرار دهیم. ما هرگز قصد نداشتیم به پرسپولیس و هوادارانش ضربه ای بزنیم، اما به دنبال دریافت مطالبات مان بودیم. سرانجام باشگاه موفق شد تمامی مبلغ را بپردازد از جمله سودی که به آن تعلق می گرفت، بنابراین دلیلی نمی دیدیم که شکایت از باشگاه پرسپولیس را پیگیری کنیم. در نهایت مایلم از آقای رسول پناه بابت تلاش و عزم راسخ او برای حل این پرونده، تشکر کنم.

*پرسپولیس حالا در فینال لیگ قهرمانان آسیاست. با توجه به اینکه شما دو سال پیش چنین تجربه ای را داشتید و این تیم را به فینال این رقابت ها رساندید، این فینال را چطور می بینید، آیا شاگردان یحیی گل محمدی می توانند فاتح این جام شوند؟
دو سال پیش که ما به فینال لیگ قهرمانان رسیدیم، مشکلات زیادی داشتیم. همانطور که شما به خاطر دارید باشگاه از فعالیت در پنجره نقل وانتقالات محروم بود و ترکیب تیم هم ناقص شده بود. سه بازیکن ملی پوش ما یعنی صادق محرمی، وحید امیری و فرشاد احمدزاده از باشگاه جدا شدند و برخی بازیکنان از جمله حسین ماهینی و محمد انصاری مصدوم شده بودند و ما تنها با 11 بازیکن بازی می کردیم که برخی بازیکنان جوان ما در لیگ قهرمانان تعداد بازی بیشتری نسبت به لیگ انجام داده بودند. امروز باشگاه در وضعیت بهتری است و یحیی گل محمدی تمامی بازیکنانش را در اختیار دارد. آنها در شرایط خیلی خوبی هستند و با توجه به اینکه لیگ برتر هنوز آغاز نشده است، می توانند روی دیدار فینال لیگ قهرمانان تمرکز کنند. همانند هر طرفدار پرسپولیس من هم از این تیم حمایت می کنم و باور قلبی دارم که پرسپولیس این بار فاتح لیگ قهرمانان خواهد شد. برای یحیی و بازیکنانش بهترین آرزوها را در فینال لیگ قهرمانان دارم و همه ما به این تیم خیلی افتخار خواهیم کرد و قهرمانی در آسیا را جشن خواهیم گرفت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • وحيد خان بابالو
  وحيد خان بابالو :
  قصد نداشتی که وکیلت هرروز به فیفا نامه میزد
 • علیرضا مهنامی
  علیرضا مهنامی :
  :-* - سردار عشق این چه حرفیه شما سالاری عشقی مدیران نفهم نخواستم و نذاشتن شما کارتو انجام بدی شما محبوبیت از رءیس جمهور بیشتر شده بود اینجا کشوری که بزرگ شدن محبوب شدن مجاز نیست علی داییی بزرگ نمونه این موضوعه
  هرجا هستین موفق باشین شما همیشه تو قلب ما طرفدارن هستین و از ته قلب دوستتون داریم اهای عالیجناب عشق فرشته عذاب حریف تو نمیشه این قلب بی صاحبش منو دیوونه میخوای تو ای جوری ..........
 • عباسي بنارويه
  عباسي بنارويه :
  آقای برانکو
  خیلی برایت متأسفم
  زیراکه
  شما در پرسپولیس برانکو شدی
  وگرنه قبل ازآن تنها افتخارت فقط درتیم امیدایران بود

  این هواداران و بازیکنان ما بودند که قهرمانی رابه ما هدیه دادند نه شما

  من به عنوان یک نفر پرسپولیسی
  واقعاً ازت متنفر شدم

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و پنجم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30
سپاهان
سپاهان
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : بیژن حیدری
یکشنبه, 19 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن