اکسید هد

عصبانیت بگوویچ از مترجم برانکو: باید در دادگاه پاسخگو باشی

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1553 ] - سه شنبه, 13 آبان 1399

عصبانیت بگوویچ از مترجم برانکو: باید در دادگاه پاسخگو باشی

وینکو بگوویچ سرمربی اهل کرواسی شاغل در لیگ برتر فوتبال ایران در سال های گذشته، واکنش تندی به نوشته اصغر نیک سیرت مترجم برانکو انجام داد. با انتشار کتاب آقای پ... 2 out of 5 based on 6 ratings.
عصبانیت بگوویچ از مترجم برانکو: باید در دادگاه پاسخگو باشی

وینکو بگوویچ سرمربی اهل کرواسی شاغل در لیگ برتر فوتبال ایران در سال های گذشته، واکنش تندی به نوشته اصغر نیک سیرت مترجم برانکو انجام داد. با انتشار کتاب آقای پ...

ارتش سرخ دات كام :

وینکو بگوویچ سرمربی اهل کرواسی شاغل در لیگ برتر فوتبال ایران در سال های گذشته، واکنش تندی به نوشته اصغر نیک سیرت مترجم برانکو انجام داد.

با انتشار کتاب آقای پروفسور نوشته اصغر نیک سیرت مترجم برانکو ایوانکوویچ در سال های حضورش در پرسپولیس، بحث های مختلفی درباره این کتاب مطرح شده است و در شرایطی که برخی از صفحات اجتماعی هوادار پرسپولیس از بعضی از نوشته های این کتاب انتقاد کرده اند، قسمتی از فصول ابتدایی این کتاب که به وینکو بگوویچ سرمربی اهل کرواسی سابق پرسپولیس و پاس همدان اختصاص داشت، واکنش این سرمربی 72 ساله را برانگیخته است.

بگوویچ از سوی نیک سیرت با کلمات ناخوشایندی مورد توصیف قرار گرفته و نیک سیرت در این کتاب اعلام کرده این سرمربی با اتخاذ بعضی تصمیمات، اخراج عمدی خود از پاس همدان را ریل گذاری کرد. اتهامی که اگر اثبات بشود، معنایی جز تبانی نخواهد داشت.

او همچنین بگوویچ را فردی خطاب می کند که دوز و کلک های فوتبال ایران را حتی بهتر از ایرانی ها آموخته است. با انتشار بخشی از مطالب این کتاب، وینگو بگوویچ که بعد از پایان کارش با گل گهر برای همیشه به کرواسی برگشته، پاسخ اظهارات نیک سیرت را چنین می دهد.

با چیزهایی که خواندم، من به وکیلم مراجعه خواهم کرد و او نامه ای به فدراسیون فوتبال ایران خواهد نوشت. آنچه که در این مطلب از قول مترجم سابقم در پاس همدان عنوان شده، کذب است و من برای محافظت از شهرت و خانواده ام قطعا در ایران اقدام قضایی خواهم کرد.

بگوویچ ادامه می دهد: حقیقتا من نمی توانم باور کنم که چرا این مطالب به قلم شخصی که ارتباط چندان طولانی هم با وی نداشتم، رسوخ کرده است. به خصوص که من هیچ مشکلی با وی و افراد دیگری که در ایران کار کرده ام، نداشته و ندارم و به همین دلیل منتشر شدن اتهاماتی مثل این، از ذهن من خارج است.

وی ادامه داد: من 72 سال دارم و در تمام زندگی ام تلاش کردم به دوستانم و مردمی که از طریق فوتبال با آنها آشنا شده ام، کمک کنم. به همین سبب این اتهامات را تحمل نخواهم کرد و ایشان باید در دادگاه اتهاماتی را که به من وارد کرده اند، اثبات کند.

بگوویچ همچنین می گوید در دوره کاری با نیک سیرت ارتباط خاصی با وی نداشته و شاید هر دوی آنها از هم خوش شان نمی آمد که این مسئله کاملا طبیعی است اما اینکه این قضیه تبدیل به مسئله ای برای ضربه زدن به شهرت وی در ایران باشد، به هیچ وجه قابل قبول نیست.

پاسخ بگوویچ به نیک سیرت در شرایطی رسانه ای می شود که به نظر می رسد بخش های دیگری از این کتاب جنجالی و دردسرساز باشد به خصوص که او به صراحت درباره برخی اتفاقات و برخی افراد (به عنوان مثال مارکو استلینوویچ مربی بدنساز تیم برانکو و همچنین سرتن چوک) صحبت هایی را به زبان آورده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی
  عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی :
  سلام..

  هواداران دوس دارند که در این شرایط
  ..اقا در این اوضاع بهتر نیست محسن ربیع خواه و انصاری,را حفظ کرد تا در دفاع بامشکل روبرو نشیم و یه مهاجم به جای عیسی ال کثیر بخریم..
  این بهترین راه است.....

  یحیی خان این بهترین گزینش است

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در نیم فصل اول؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟؟
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25
گل گهر سیرجان
گل گهر سیرجان
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : قاسم سلیمانی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 اسفند 1399 / ساعت : 15:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی3
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن