اکسید هد

سوپرمن 39 ساله باانگیزه ترین شاگرد گل محمدی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 824 ] - چهارشنبه, 14 آبان 1399

سوپرمن 39 ساله باانگیزه ترین شاگرد گل محمدی

با جدایی شجاع شاید از این پس همه امید یحیی گل محمدی در خط دفاعی تجربه سوپرمن پرسپولیس باشد. شاید بزرگترین دغدغه یحیی گل محمدی در کنار محرومیت عیسی آل کثیر، کم... 5 out of 5 based on 3 ratings.
سوپرمن 39 ساله باانگیزه ترین شاگرد گل محمدی

با جدایی شجاع شاید از این پس همه امید یحیی گل محمدی در خط دفاعی تجربه سوپرمن پرسپولیس باشد. شاید بزرگترین دغدغه یحیی گل محمدی در کنار محرومیت عیسی آل کثیر، کم...

ارتش سرخ دات كام :

با جدایی شجاع شاید از این پس همه امید یحیی گل محمدی در خط دفاعی تجربه سوپرمن پرسپولیس باشد.

شاید بزرگترین دغدغه یحیی گل محمدی در کنار محرومیت عیسی آل کثیر، کمبود بازیکن در مرکز خط دفاع پرسپولیس باشد. تیم پرسپولیس پس از جدایی شجاع خلیل زاده با کمبود مدافع روی نیمکتش مواجه شده و با توجه به اتمام سهمیه لیگ برتر، کار سختی برای پوشش این ضعف خواهد داشت. آنها اکنون به جز سیدجلال حسینی و محمدحسین کنعانی زادگان که مدافعان اصلی محسوب می شوند، تنها یک مدافع وسط تخصصی دارند که در این سال ها اغلب نیمکت و سکونشین بوده یعنی احسان حسینی. احسان حسینی 22 ساله در سه سال اخیر عضو تیم پرسپولیس بوده اما تنها پنج بازی انجام داده است. با این حال نکته جالب این است که حسینی 8 جام در تورنمنت های مختلف به دست آورده و شاید حالا جدایی عناصر دفاعی سرخپوشان سبب شود تا شانس به او رو کرده و بتواند تعداد بازی بیشتری را انجام دهد و خود را به فوتبال ایران معرفی کند. اما ظاهراً احسان حسینی آن مدافعی نیست که بتواند جور خط دفاعی پرسپولیس را ولو در کنار سیدجلال حسینی یا محمدحسین کنعانی زادگان بکشد. 

جدایی شجاع خلیل زاده و پیوستن این مدافع گلزن و مستحکم به الریان قطر تا حدودی به سود سیدجلال حسینی شد که در آستانه 39 سالگی ( سیدجلال متولد بهمن 1360است) دوباره می تواند در ترکیب اصلی پرسپولیس بازی کند. اما پرسش اینجاست ؛ سیدجلال حسینی در این سن و سال قادر است در چند بازی متوالی و پشت سر هم برای پرسپولیس بازی کند؟ اگر کاپیتان اول پرسپولیس مصدوم یا محروم شود آنگاه چه کسی جایگزین سیدجلال حسینی خواهد شد؟ همین سؤال در مورد محمدحسین کنعانی زادگان هم صدق می کند. به فرض که سیدجلال حسینی کیفیت سابق خود را حفظ کند محال است بتواند در تمام مسابقات نیم فصل اول پرسپولیس فیکس بازی کند. یحیی گل محمدی به استفاده از میلاد سرلک یا کمال کامیابی نیا در خط دفاع هم فکر کرد ولی به نتیجه ای نرسید. پُست اصلی این دو هافبک تدافعی است که تفاوت عمده و اساسی با وظایف یک دفاع میانی دارد. احسان حسینی جوان هم از تجربه و پختگی لازم برای بازی در ترکیب اصلی پرسپولیس برخوردار نیست. 

شاید همه امید یحیی گل محمدی به سوپرمن سال های گذشته پرسپولیس (لقب سیدجلال حسینی) باشد. سوپرمنی که حالا در 39 سالگی تفاوت هایی با دوران اوج خود پیدا کرده اما از تمرینات این تیم خبر می رسد انگیزه های فراوانی برای فصل جدید دارد. سیدجلال حسینی هر روز زودتر از همه بازیکنان سر تمرین حاضر می شود و آخرین نفر هم ورزشگاه شهید کاظمی را ترک می کند. آیا او می تواند جای خالی شجاع خلیل زاده را پُر کند؟ باید منتظر ماند و دید.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن فصل بیستم پرسپولیس؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:35
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن