اکسید هد

چرا برانکو در پرسپولیس موفق بود؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 543 ] - چهارشنبه, 14 آبان 1399

چرا برانکو در پرسپولیس موفق بود؟

این راز موفقیت مردی است که با هیچکس مماشات نکرد و میراثش هنوز هم می درخشد. برانکو ایوانکوویچ یک اثر ماندگار روی پرسپولیس (و شاید حتی کل فوتبال ایران) گذاشت. ف... 5 out of 5 based on 3 ratings.
چرا برانکو در پرسپولیس موفق بود؟

این راز موفقیت مردی است که با هیچکس مماشات نکرد و میراثش هنوز هم می درخشد. برانکو ایوانکوویچ یک اثر ماندگار روی پرسپولیس (و شاید حتی کل فوتبال ایران) گذاشت. ف...

ارتش سرخ دات كام :

این راز موفقیت مردی است که با هیچکس مماشات نکرد و میراثش هنوز هم می درخشد.

برانکو ایوانکوویچ یک اثر ماندگار روی پرسپولیس (و شاید حتی کل فوتبال ایران) گذاشت. فقط این نیست که بگوییم او نتایج بسیار خوبی گرفت، چند جام به دست آورد و همه چیز به پایان رسید. برانکو فرهنگی را جا انداخت که اگر از آن مراقبت شود، می تواند یک سرمایه بزرگ برای فوتبال ما باشد. یکی از مهم ترین دستاوردهای ایوانکوویچ، مبارزه با بازیکن سالاری بود. این موضوع را همه می دانند، مردم مصداق هایش را هم از بر هستند، اما هر روز پرده جدیدی از داستان آشکار می شود که در نوع خودش جالب است.

محسن مسلمان اخیرا در یک مصاحبه ویدیویی به برخی ابهامات دوران حضورش در پرسپولیس اشاره کرده است. او گفته آغاز روند نیمکت نشینی هایش از زمانی بود که به تعویضش در بازی با الاهلی عربستان اعتراض کرد. پرسپولیس آن مسابقه را با تعویض های درخشان برانکو برد، اما این مساله باعث نشد مربی کروات اخم و ناراحتی مسلمان در زمان تعویض را از یاد ببرد. او بلافاصله بعد از بازی به این رفتار هافبک تیمش اعتراض کرد و بعد رفته رفته او را از ترکیب کنار گذاشت؛ آنچه به جدایی مسلمان از پرسپولیس، حضور ناموفقش در ذوب ‎آهن و سپاهان و به خطر افتادن کل فوتبالش انجامید.

قاعدتا مسلمان تنها یک طرف ماجرا محسوب می شود و برای قضاوت دقیق تر در این زمینه باید اظهارات برانکو را هم شنید. با این وجود از همین یکه گویی های محسن هم می توان پی به نظم حاکم بر رختکن پرسپولیس در دوران برانکو برد. او در بخش دیگری از سخنانش می گوید قبل از یکی از مسابقات تیم دو بازیکن با هم درگیر شدند و برانکو هر دو را از لیست 18 نفره پرسپولیس خارج کرد. این راز موفقیت مردی است که با هیچکس مماشات نکرد و میراثش هنوز هم می درخشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

از عملکرد بازیکنان پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان راضی بودید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن