اکسید هد

کلانی: پرسپولیس قهرمان آسیا خواهد شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 449 ] - چهارشنبه, 14 آبان 1399

کلانی: پرسپولیس قهرمان آسیا خواهد شد

 پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، گفت: پیش بینی در فوتبال سخت است اما اطمینان دارم که در صورت جلوگیری از حاشیه ها، پرسپولیس هم در لیگ قهرمانان آسیا و هم در لیگ ب... 5 out of 5 based on 4 ratings.
کلانی: پرسپولیس قهرمان آسیا خواهد شد

 پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، گفت: پیش بینی در فوتبال سخت است اما اطمینان دارم که در صورت جلوگیری از حاشیه ها، پرسپولیس هم در لیگ قهرمانان آسیا و هم در لیگ ب...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، گفت: پیش بینی در فوتبال سخت است اما اطمینان دارم که در صورت جلوگیری از حاشیه ها، پرسپولیس هم در لیگ قهرمانان آسیا و هم در لیگ برتر قهرمان خواهد شد.

«حسین کلانی» روز چهارشنبه در گفت و گویی در خصوص مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: مدیرعامل جدید مورد تایید وزارت ورزش بوده و با توجه به سوابق کاری «جعفر سمیعی» و موفقیت های او در شغل های قبلی اش، انتظار می رود که پرسپولیس به سامان برسد.

بازیکن اسبق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس ادامه داد: انتخاب «ابراهیم شکوری» به عنوان معاون اجرایی نیز یکی از اقدامات مثبت مدیر جدید است چرا که شکوری مدیری پرسپولیسی، فوتبالی و کاربلد است.

وی افزود: مبارزه با فساد و فراهم کردن زیرساخت ها که مدیریت جدید قول آن را داده از موارد بسیار مثبتی است که می تواند به پرسپولیس کمک بزرگی کند.

کلانی اظهار داشت: به نظر من مدیر صرفا نباید فقط فوتبالی باشد، بلکه افرادی را که در کارهای باشگاه تخصص دارند را باید به کار گیرند و از دانش آن ها استفاده کنند که البته سمیعی با انتخب شکوری نشان داد به این موضوع توجه کرده است.    

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس ادامه داد: مدیریت جدید باید دست دلالان را از باشگاه کوتاه کرده و جلوی قراردادهای دردسرساز را بگیرد. از سویی دیگر پرسپولیس نیاز به منابع مالی بهتری دارد. مدیریت می تواند با گرفتن حق پخش تلویزیون و سود پول هایی که لیگ از پرسپولیس کسب می کند، قدم های خوبی در این راه بردارد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس می تواند با توجه به شرایط موجود قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شود یا خیر، گفت: صد درصد این اتفاق رخ خواهد داد. من چند دلیل برای این گفته دارم. اول اینکه بازیکنان تیم از رفتن هم تیمی هایشان انگیزه مضاعف گرفتند تا نشان دهند که بدون آن ها هم می شود قهرمان شد.  به نظر من بین بازیکنان پرسپولیس تفاوت زیادی وجود ندارد که حالا با رفتن بازیکنی بگوییم تیم ضعیف شده است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس ادامه داد: دومین موضوع این است که هواداران پرسپولیس حامیان اصلی تیم بوده اند و تیم را با حمایت خودشان تا قهرمانی آسیا می رسانند.

کلانی همچنین در مورد جدایی برخی از بازیکنان پرسپولیس، عنوان کرد: بازیکن در دنیای فوتبال حرفه ای هیچگاه نمی تواند تصمیم گیرنده اصلی باشد. حال برخی بازیکنان به نحوی با باشگاه قرارداد بستند که بتوانند در نیمه راه تیم را ترک کنند. به نظر من نباید به این موضوعات زیاد حساسیت نشان داد.  

وی افزود: بازیکنانی که در چند وقت اخیر باشگاه را ترک کردند، از کسانی بودند که افتخارآفرینی های زیادی برای پرسپولیس کسب کردند و نتایجی را رقم زدند که در تاریخ پرسپولیس بی سابقه است. باشگاه پرسپولیس بزرگ است و با رفتن بازیکن تغییری در روند موفقیت های آن به وجود نخواهد آمد.  

پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: در حال حاضر اعضای باشگاه همگی از مسائل آگاه هستند و با درایتی که دارند، می توانند به این روند ادامه دهند. پیش بینی در فوتبال سخت است اما من اطمینان دارم که در صورت جلوگیری از حاشیه ها، تیم پرسپولیس هم در لیگ قهرمانان آسیا و هم در لیگ برتر قهرمان خواهد شد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن