اکسید هد

نقش ترکمن ها در دفاعیه جدید آل کثیر

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2202 ] - چهارشنبه, 14 آبان 1399

نقش ترکمن ها در دفاعیه جدید آل کثیر

باشگاه پرسپولیس درخواست تخفیف در محرومیت عیسی آل کثیر را به کمیته استیناف AFC رسانده و این هفته باید لایحه دفاعیات خود را به این کمیته ارسال کند. به همین دلیل... 5 out of 5 based on 10 ratings.
نقش ترکمن ها در دفاعیه جدید آل کثیر

باشگاه پرسپولیس درخواست تخفیف در محرومیت عیسی آل کثیر را به کمیته استیناف AFC رسانده و این هفته باید لایحه دفاعیات خود را به این کمیته ارسال کند. به همین دلیل...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس درخواست تخفیف در محرومیت عیسی آل کثیر را به کمیته استیناف AFC رسانده و این هفته باید لایحه دفاعیات خود را به این کمیته ارسال کند.

به همین دلیل روز پنجشنبه (فردا) وکیل باشگاه پرسپولیس جلسه ای با عیسی آل کثیر برگزار خواهد کرد تا درباره این دفاعیات به جمع بندی برسند. بعد از اینکه آل کثیر توضیحات خود را درباره تقدیم این شادی به برادرزاده اش تقدیم AFC کرد و این توضیحات موردقبول قرار نگرفت حالا قرار است باشگاه پرسپولیس از ترکمن های ایران برای اثبات ادعای خود دلیل بیاورند.

با توجه به اینکه اهالی بندرترکمن در ایران چهره ای شبیه به مردمان شرق آسیا دارند، باشگاه پرسپولیس با ارائه چندین عکس از مردمان این دیار قصد دارد به AFC نشان دهد شادی گل عیسی که پیش تر در نفت آبادان هم انجام می شده هرگز توهین آمیز نبوده و هیچ گزارشی از ناراحتی مردمان این دیار دیده نشده است.

آل کثیر هم قرار است با موافقت باشگاه پرسپولیس در زمان مصاحبه اش برادرزاده خود را نیز به همراه بیاورد تا بلکه به صداقت او درباره دلایل شادی بعد از گلش پی ببرند.

به هر ترتیب این پنجشنبه آخرین فرصت آل کثیر برای درخواست تخفیف یا تبرئه خواهد بود و در غیر این صورت او باید 5ماه دیگر هم قید بازی کردن برای پرسپولیس را بزند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • محمدجواد از اشکنان
    محمدجواد از اشکنان :
    ان شاءالله که بخشیده خواهد شد به امید خدا
  • Amir Persepolis66
    Amir Persepolis66 :
    برای اثباتش اول باید ثابت بشه به ازبک ها توهین شده. پرسپولیس باید از تعجب رسانه های ازبک از محرومیت عیسی استفاده کنه و بگه اینا غافلکیر شدن چون شکایتی نکرده بودن و شکایت نکرده بودن چون بهشون توهین نشده بوده.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن