اکسید هد

فنونی زاده: پرسپولیس هیچ وقت به بازیکن متکی نبوده است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 429 ] - چهارشنبه, 14 آبان 1399

فنونی زاده: پرسپولیس هیچ وقت به بازیکن متکی نبوده است

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که با حضور مربیان جوان، امسال لیگ جذابی را در پیش داریم و رقابت فشرده ای بین تیم ها وجود خواهد داشت. مرتضی فنونی ز... 5 out of 5 based on 2 ratings.
فنونی زاده: پرسپولیس هیچ وقت به بازیکن متکی نبوده است

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که با حضور مربیان جوان، امسال لیگ جذابی را در پیش داریم و رقابت فشرده ای بین تیم ها وجود خواهد داشت. مرتضی فنونی ز...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که با حضور مربیان جوان، امسال لیگ جذابی را در پیش داریم و رقابت فشرده ای بین تیم ها وجود خواهد داشت.

مرتضی فنونی زاده در گفت وگویی درباره شرایط پرسپولیس در شروع مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: ابتدا جا دارد از سازمان لیگ تشکر ویژه ای داشته باشم، چون در این روزها که شیوع ویروس کرونا زندگی را برای همه مردم سخت کرده است، شرایطی را فراهم آورده اند تا مسابقات فوتبال با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود. مسابقات فوتبال و به ویژه پرسپولیس و استقلال دلخوشی مردم هستند و می توانند این شرایط بد اقتصادی را برای مدتی با فوتبال به فراموشی بسپارند.

وی در ادامه یادآور شد: پرسپولیس هم با توجه به اینکه در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشت، از لحاظ آمادگی تیمی خیلی شرایط بدی ندارد. گل محمدی پس از استراحتی که به بازیکنان داد، تمرینات منظم و مستمری را برای آنها در نظر گرفت و در این مدت هم بازی های دوستانه ای را برگزار کردند که به هماهنگی تیمی پرسپولیس کمک خواهد کرد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: پرسپولیس هیچ وقت به بازیکن متکی نبوده است، همانطور که پس از جدایی علیپور و ترابی این تیم توانست به فینال لیگ قهرمانان صعود کند، بعد از جدایی شجاع خلیل زاده هم در لیگ بیستم تیم گل محمدی مشکلی نخواهد داشت. پرسپولیس جوانان خوبی دارد. مهدی عبدی، سعید حسین پور، احسان حسینی و ... بازیکنان جوانی هستند که در این مدت در کنار باتجربه های پرسپولیس کسب تجربه کردند و می توانند به موفقیت پرسپولیس کمک کنند.

فنونی زاده با تمجید از عملکرد گل محمدی در پرسپولیس خاطرنشان کرد: از زمانی که در تیم پورا به عنوان مربی - بازیکن حضور داشتم، یحیی گل محمدی که بازیکن جوانی بود را می شناسم. از همان زمان مشخص بود که او  آینده روشنی خواهد داشت. گل محمدی با حضور در پرسپولیس مدارج موفقیت را طی کرد و به کاپیتانی تیم ملی هم رسید. او مربی باهوشی است و در پرسپولیس هم به خوبی توانسته حاشیه ها را کنترل کند و هواداران نیز او را قبول دارند.

وی در پاسخ به این پرسش که «در لیگ بیستم کدام تیم ها می توانند مدعی قهرمانی باشند؟»، گفت: هنوز مسابقات شروع نشده و قضاوت در این خصوص زود است، اما غیر از پرسپولیس که مدعی اول قهرمانی است، استقلال، سپاهان و تراکتور با مربیان جوانی که در اختیار دارند، جزو مدعیان هستند. به نظر من غیر از این تیم ها، گل گهر هم با امیر قلعه نویی حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت. این تیم امکانات خوبی در اختیار دارد و با آمدن قلعه نویی در لیگ بیستم می تواند یکی از تیم های بالای جدول باشد. قطعاً لیگ جذابی را امسال خواهیم داشت و با حضور مربیان جوانی مثل فکری، منصوریان و نویدکیا رقابت فشرده ای را بین تیم ها شاهد خواهیم بود. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن