اکسید هد

آل کثیر: دفاعیاتم را ارائه کردم و دیگر همه چیز دست خداست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1004 ] - پنجشنبه, 15 آبان 1399

آل کثیر: دفاعیاتم را ارائه کردم و دیگر همه چیز دست خداست

عیسی آل کثیر، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در جلسه استماع کمیته استیناف AFC دفاعیات خودم را در رابطه با محرومیتم ارائه کردم. عیسی آل کثیر پس از حضور در جلسه... 5 out of 5 based on 1 ratings.
آل کثیر: دفاعیاتم را ارائه کردم و دیگر همه چیز دست خداست

عیسی آل کثیر، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در جلسه استماع کمیته استیناف AFC دفاعیات خودم را در رابطه با محرومیتم ارائه کردم. عیسی آل کثیر پس از حضور در جلسه...

ارتش سرخ دات كام :

عیسی آل کثیر، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در جلسه استماع کمیته استیناف AFC دفاعیات خودم را در رابطه با محرومیتم ارائه کردم.

عیسی آل کثیر پس از حضور در جلسه استماع کمیته استیناف AFC که به صورت آنلاین در باشگاه پرسپولیس برگزار شد، گفت: دفاعیات خودم را ارائه کردم و بقیه دست خداست. اطلاعی ندارم چه خواهد شد و خیلی از سایت ها مطالب مختلفی را مطرح می کنند.

وی در مورد پیش بینی اش از نتیجه این جلسه تصریح کرد: با توجه به اینکه جلسه محرمانه بود، وکیل باشگاه گفته که صحبت نکنم و تنها در این حد می توانم توضیح دهم. ان شاء الله نتیجه مثبت خواهد بود، اما واقعا نمی دانم چه تصمیماتی خواهند گرفت. من اینجا هستم و آنها جای دیگر.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه چه حسی از رأی کمیته استنیاف و بخشیده شدن خود دارد، گفت: حس من پنجاه - پنجاه است. من قصدی از شادی گلم نداشتم.

آل کثیر در رابطه با مصدومیتش خاطرنشان کرد: منتظر رأی هستم تا تمریناتم را شروع کنم. اینکه هفته چندم می توانم برسم، خدا می داند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا پرسپولیس می تواند این فصل به پنجمین قهرمانی پی در پی خود دست یابد، گفت: این دیگر چه سؤالی است؟ پرسپولیس این فصل هم می تواند قهرمان شود و بترکاند!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن