اکسید هد

افزایش قرارداد عبدی به شرط تمدید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1146 ] - پنجشنبه, 15 آبان 1399

افزایش قرارداد عبدی به شرط تمدید

مهاجم جوان پرسپولیس که برای افزایش رقم قراردادش به باشگاه پرسپولیس رفته بود با شرط این باشگاه برای انجام این عمل مواجه شد. در حالی که مهدی عبدی مهاجم تیم فوتب... 5 out of 5 based on 3 ratings.
افزایش قرارداد عبدی به شرط تمدید

مهاجم جوان پرسپولیس که برای افزایش رقم قراردادش به باشگاه پرسپولیس رفته بود با شرط این باشگاه برای انجام این عمل مواجه شد. در حالی که مهدی عبدی مهاجم تیم فوتب...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم جوان پرسپولیس که برای افزایش رقم قراردادش به باشگاه پرسپولیس رفته بود با شرط این باشگاه برای انجام این عمل مواجه شد.

در حالی که مهدی عبدی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس پیش از این و در زمان سرپرستی مهدی رسول پناه برای افزایش رقم قراردادش با قرمزها به نتیجه ای نرسیده بود، بعد از تغییرات مدیریتی و روی کار آمدن جعفر سمیعی، با حضور در ساختمان باشگاه جلسه ای با ابراهیم شکوری درباره افزایش رقم قراردادش برگزار کرد در این جلسه معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس به مهاجم جوان این تیم قول داده بود که موضوع قرارداد وی را با مدیرعامل باشگاه در میان گذاشته و پیگیری های لازم را انجام خواهد داد.

مهدی عبدی جوان که 2 فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد. ارزش مالی قرارداد وی در لیگ بیستم 300 میلیون تومان است حالا باید 2 سال دیگر با همین مبلغ در پرسپولیس توپ بزند اما گفته می شود مدیربرنامه های مهدی عبدی که همراه این بازیکن به دفتر باشگاه پرسپولیس رفته بود اصرار دارد با توجه به اینکه رقم قرارداد بازیکنان افزایش پیدا کرده رقم قرارداد عبدی نیز تغییر کند، این درخواست در زمان مهدی رسول پناه هم صورت گرفته ولی با مخالفت سرپرست مستعفی باشگاه پرسپولیس مواجه شد. حال از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که شرط مدیران باشگاه برای افزایش رقم قرارداد مهدی عبدی این است که این بازیکن هم 3 سال دیگر قراردادش را تمدید کند.

با توجه به محرومیت 6 ماهه عیسی آل کثیر از حضور در مسابقات فوتبال، در چنین شرایطی مهدی عبدی فرصت بسیار مناسبی دارد تا برای آقای گلی لیگ بیستم تلاش کند. 

حال باید منتظر ماند و دید که آیا مهاجم قراخیلی پرسپولیس با شرط باشگاه برای افزایش رقم قراردادش موافقت می کند یا خیر.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

تیم ملی موفق به صعود از گروه خود می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن