اکسید هد

عطش پرسپولیس برای شروع فصل جدید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 610 ] - پنجشنبه, 15 آبان 1399

عطش پرسپولیس برای شروع فصل جدید

روز بعد از پیروزی درخشان مقابل النصر و فینالیست شدن در آسیا پرسپولیس مأموریت تازه خود برای رسیدن به پنجمین قهرمانی متوالی اش در لیگ برتر را آغاز خواهد کرد آن ... 3 out of 5 based on 2 ratings.
عطش پرسپولیس برای شروع فصل جدید

روز بعد از پیروزی درخشان مقابل النصر و فینالیست شدن در آسیا پرسپولیس مأموریت تازه خود برای رسیدن به پنجمین قهرمانی متوالی اش در لیگ برتر را آغاز خواهد کرد آن ...

ارتش سرخ دات كام :

روز بعد از پیروزی درخشان مقابل النصر و فینالیست شدن در آسیا پرسپولیس مأموریت تازه خود برای رسیدن به پنجمین قهرمانی متوالی اش در لیگ برتر را آغاز خواهد کرد آن هم در شرایطی که از آن روز به بعد هم سه بازیکن دیگرش را از دست داده هم بعد از یک دوره پرتنش و بحرانی با تغییرات مدیریتی مواجه شده است.

از جمع بازیکنانی که جدا شدند البته فقط یکی در دوحه حضور داشت که اتفاقاً بهترین بازیکن تیم در آن 7 دیدار بود. جدایی شجاع خلیل زاده و کمبود مهره درجه یک در میانه خط دفاع کادر فنی پرسپولیس را با چالشی بزرگ در شروع فصل مواجه کرده ضمن اینکه تداوم محرومیت آل کثیر و کمبود مهاجم گلزن و تاپ چنین شرایطی را در خط حمله نیز رقم زده است.

در عین حال برخی معتقدند جدایی شجاع هر چند از نظر فنی مشکلاتی برای پرسپولیس ایجاد خواهد کرد و حتماً او بازیکن بی جانشینی است اما در عین حال از نظر اتحاد تیمی به سود سرخ ها تمام خواهد شد. گفته می شود شجاع این اواخر آنقدر یحیی گل محمدی را تحت تأثیر خود قرار داده بود که بزرگان تیم علی رغم آنچه در ظاهر وجود داشت از رفتار و اقدامات همبازی شان گلایه داشتند.

در عین حال گفته شده با وجود اینکه پرسپولیس حتی بعد از رفتن 5-4 بازیکن مهمش همچنان یکی از بهترین تیم های لیگ است و می تواند مدعی قهرمانی باشد مسائل درونی تیم مثل آشفتگی در ارتباط بین کادر فنی و مدیریت تیم، روابط بین بازیکنان مسائل نگران کننده ای بود که می توانست برای استارتی مقتدرانه در لیگ نگران کننده باشد اما بازیکنان و مربیان پرسپولیس می گویند برخلاف آنچه گفته می شود پرسپولیس از نظر ارتباط بین اعضای تیم مشکلی ندارد و به لحاظ فنی آماده مسابقه است.

با تغییراتی که در رأس مدیریت باشگاه صورت گرفت هم شرایط از حیث ارتباط بین تیم و مدیریت بهتر شد. در واقع اگر این تغییرات صورت نمی گرفت و تیم وارد فصل تازه می شد شرایط فنی پرسپولیس تحت تأثیر فضای تیره و تار بین کادر فنی و بازیکنان با مدیریت آسیب می دید اما حالا اعضای تیم خوشبینند که با مدیریت جدید وضعیت بهتری داشته باشند.

کادر فنی پرسپولیس نگران بود که با تعویق مسابقات لیگ برنامه هایشان به هم بریزد چرا که آنها به شدت مشتاقند تا مسابقه سر زمان مقرر برگزار شود چون برای بردن و شروع یک فصل درخشان دیگر به شدت عطش دارند و معتقدند سایپا جلودارشان نیست.

پرسپولیس از نظر فنی آماده شروع فصل و بازی با سایپاست و مصدومی هم ندارد. در واقع ارنج اصلی پرسپولیس مقابل سایپا همان ارنج بازی آخرشان در دوحه مقابل النصر خواهد بود و فقط سیدجلال جای شجاع را خواهد گرفت اما چنانچه همه چیز خوب پیش نرود و نیاز به تعویض و تغییر باشد کمبود بازیکن در دفاع میانی و خط حمله مشکلی است که می تواند در جریان همین بازی اول فصل و مسابقات بعدی نگران کننده باشد.

فعلاً کادر فنی با وصله پینه کردن ترکیب و جابجایی هایی که انجام خواهند داد کار را پیش می‎برند تا باشگاه دو گزینه نهایی کادر فنی در خط حمله و دفاع میانی را جذب کند اما تا آن زمان باید با این شرایط ساخت.

قرار است بازی در ورزشگاه دستگردی برگزار شود. پرسپولیسی ها معتقدند هیچ وقت نشده که آنجا بازی کنند چرا که حتی اگر بازی بدون تماشاگر باشد کنترل جمعیتی که شاید اطراف ورزشگاه جمع می شوند در یک منطقه شهری دشوار خواهد بود.

اگر محل برگزاری بازی تغییر نکند شرایط چمن ورزشگاه دستگردی برای بازیکنان و مربیان پرسپولیس یک نگرانی عمده است. سه هفته پیش قرار بود بازی دوستانه پرسپولیس مقابل مس رفسنجان در این ورزشگاه برگزار شود. آن زمان به مسی ها گفته بودند زمین هنوز زیر کشت است و چمن نرمی دارد و آماده بازی نیست.

دیروز و در فاصله 48 ساعت قبل از این مسابقه همچنان این مسأله نهایی نشده بود و امکان تغییر محل بازی وجود داشت که به نظر می رسد هم پرسپولیس هم سایر تیم های لیگ به چنین شرایطی عادت کرده باشند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن فصل بیستم پرسپولیس؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:35
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن