اکسید هد

کنعانی زادگان: دنبال کلاهی شیک برای بعد از قهرمانی هستم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 812 ] - پنجشنبه, 15 آبان 1399

کنعانی زادگان: دنبال کلاهی شیک برای بعد از قهرمانی هستم

محمدحسین کنعانی زادگان، زوج دفاعی شجاع در قلب خط دفاع پرسپولیس محسوب می شد اما با جدایی شجاع امسال باید دفاع میانی را در کنار کاپیتان تیمش پوشش دهد؛ نکته ای ح... 5 out of 5 based on 3 ratings.
کنعانی زادگان: دنبال کلاهی شیک برای بعد از قهرمانی هستم

محمدحسین کنعانی زادگان، زوج دفاعی شجاع در قلب خط دفاع پرسپولیس محسوب می شد اما با جدایی شجاع امسال باید دفاع میانی را در کنار کاپیتان تیمش پوشش دهد؛ نکته ای ح...

ارتش سرخ دات كام :

محمدحسین کنعانی زادگان، زوج دفاعی شجاع در قلب خط دفاع پرسپولیس محسوب می شد اما با جدایی شجاع امسال باید دفاع میانی را در کنار کاپیتان تیمش پوشش دهد؛ نکته ای حائز اهمیت که حساسیت کار خصوصاً در فینال آسیا را برای کنعانی بسیار سخت و مضاعف خواهد کرد. البته او در پرسپولیس بهترین بوده و در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بار دیگر با بازی های مؤثرش بر ارزش فنی اش مهر تأیید زده است.
بازیکنان پرسپولیس البته یک قرار ویژه هم با یکدیگر گذاشته اند؛ سورپرایزی که البته سیامک نعمتی از آن پرده برداشت و خبر داد بازیکنان تصمیم دارند بعد از قهرمانی آسیا و پیروزی در فینال موهای سر و ریش این بازیکن را بتراشند. از این موضوع فان و بسیاری دیگر از موارد روز دیگر پرسپولیس با این مدافع گپ و گفتی خواندنی داشتیم که ماحصلش را با هم می خوانیم.
 
*کتفت بهتر شد و برای بازی با سایپا مشکلی نداری؟
 درد کمی دارم اما این درد فدای سر پرسپولیس و هوادارانش. ان شاءالله روز بازی بدون مشکل برای تیم محبوبم و هواداران مان با تمام وجود بازی خواهم کرد.

*در بازی اول مقابل سایپا قادرید قهرمان گونه استارت بزنید و با پیروزی شروع کنید؟
 چهار سال قهرمانی متوالی در لیگ کار کوچکی نبوده که انجام شده و رکورد تاریخی رقم خورده است، از همین رو اطمینان داشته باشید قهرمان گونه استارت می زنیم و سایپا را شکست می دهیم چون سه امتیاز بازی اول را می خواهیم و به ارزش آن و اهمیت شروع لیگ با برد خیلی خوب واقف هستیم.

*اما فوتبال است و رو ندارد! از خلق شگفتی تیم خودروساز نمی ترسید؟
 ما پرسپولیسیم و در این چند ساله تیمی بودیم که داخل زمین و با نتیجه خودمان حرف زدیم و خیلی چیزها را ثابت کردیم. این بار هم ان شاءالله با ارائه یک بازی حساب شده با برد استارت می زنیم تا سه امتیاز بازی اول را بگیریم.

*اما در هفته های اول شاید به دلیل تغییر تیم ها کار برای نتیجه گیری به دلیل عدم شناخت کافی کمی سخت به نظر برسد؟
 بله این موضوع که هست و اشاره کاملاً درستی داشتید و حتماً پنج شش هفته اول تیم ها روی هم شناخت کافی ندارند. اما آنالیزورها حتماً با کار خیلی خوب شان و کادر فنی مان تمام نقاط قوت و ضعف تیم ها را پیدا خواهند کرد و از همین هفته اول با کار خوب و دقیق مان سعی می کنیم بهترین کارآیی را از خودمان نشان دهیم و با راهنمایی کامل کادر فنی مان با اطلاعات و توصیه هایی که به بازیکنان می کنند بهترین نمایش ممکن و بازی قدرتمندانه ای ارائه بدهیم.

*سازمان لیگ هم به شکل عجیبی ورزشگاه دستگردی را برای میزبانی سایپا از بازی مقابل پرسپولیس انتخاب کرده.
 من از این موضوع بی خبرم و از شما محل بازی را شنیدم. از شرایط چمن آنجا خبری ندارم اما امیدوارم شرایطش خوب باشد تا دو تیم بتوانند روی زمین خواسته های کادر فنی را به بهترین شکل ممکن پیاده کنند.

*قبل از اولین بازی فصل بیشترین چیزی که فکرت را مشغول کرده چه موضوعی است؟
 بالاخره مشخص است در چند روز اخیر و هرچه به زمان بازی با سایپا نزدیک می شویم فکر ما به بازی به این تیم و اینکه چطور بازی کنیم تا پیروز شویم مشغول شده اما فکر غالب بر فکر و ذکر ما در این چند مدت اخیر چیز دیگری است.

*چه چیزی؟
 بالاخره مشخص است فینال آسیا و پیروزی در آن چیزی است که من شب و روز به آن فکر می کنم. باور کنید دقیقه ای نیست که از فکر کردن نسبت به این موضوع بی تفاوت باشم چون بالاخره موضوع کمی نیست. حرف بازی فینال و قهرمانی است چون ما با پیروزی در این دیدار می خواهیم به امید خدا هم هواداران مان و هم یک کشور را شاد کنیم و در شرایط سخت فعلی باز هم برای دقایق و ساعاتی که شده همه ایران را خوشحال کنیم؛ نکته ای که برای ما خیلی ارزش دارد و برای تحقق آن ان شاءالله همه تلاش مان را به کار می گیریم.

*این بار بر خلاف فصل قبل باید در کنار سیدجلال در قلب خط دفاعی بازی کنی. در خصوص این مسأله چه صحبتی داری؟
 من جدا از شجاع در سال های قبل کنار سید هم بارها چه در بازی های دوستانه و درون تیمی و چه در مسابقات رسمی بازی کردم. سید کاپیتان و بزرگ ما است و اطمینان داشته باشید در کنار هم با قدرت تمام بازی خواهیم کرد و مثل همه خطوط دیگر بار دیگر قدرت خودمان و خط دفاعی پرسپولیس را به رخ حریفان مان می کشیم.

*سیدجلال واقعاً تجربه بالایی دارد و سال ها ارزش بالای خودش را نشان داده اما بعضی ها کمی نگران سن نسبتاً بالای سید هستند.
 من با آقا سید بازی کردم. کاپیتان ما سال ها با قدرت بازی کرده و بیشترین استمرار و ثبات را داشته که نکته کوچکی نیست. سیدجلال کاپیتانی نمونه است که دو ساعت قبل از تمرین در محل حاضر می شود و اینقدر حرفه ای است که ماشاءالله مثل یک بازیکن بیست ساله خیلی خوب و قدرتمند بازی و تمرین می کند.

*در تکمیل توضیحاتم هم می خواهم این اطمینان را بدهم که ما باز هم خیلی قوی به مصاف حریف خواهیم رفت.
درخصوص خط حمله تان هم نگرانی هایی برای بازی با سایپا وجود دارد چون پزشک تیم گفته رمضانی مصدوم است و آل کثیر هم که فعلاً محروم است و به نظر فقط عبدی را در خط حمله مقابل سایپا در اختیار خواهید داشت.

* بله آرمان مصدوم بود اما از روز سه شنبه با تیم تمرین کرد. عیسی هم نرم دوی را شروع کرده و جدا از آن مربی ما به غیر از عبدی وحید امیری و... را هم دارد که اگر صلاح بداند حتماً می تواند از او استفاده کند، به هر حال در خصوص خط حمله و بقیه پست ها همه چیز بستگی به تصمیم سرمربی و دیگر اعضای کادر فنی دارد.

*حرف هایی در مورد قراردادت زده شده. قضیه چه بود؟
 من یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و باید بمانم و اتفاقاً با جان و دل هم در تیم محبوبم با تمام وجود کار خواهم کرد و قضیه ای جز آنچه گفتم وجود ندارد.

*درخصوص مدیریت جدید و حضور ابراهیم شکوری در باشگاه تان به عنوان معاون فنی باشگاه چه نظری داری؟
 ابراهیم شکوری که در پرسپولیس همبازی ام بوده، به همین دلیل از بازگشت آقا ابراهیم به تیم خودش که تجربه مدیریتی بسیار خوب و تحصیلات بالایی دارد بسیار خوشحالم و معتقدم ایشان خیلی می تواند به تیم و مدیریت کمک کند. مدیرعامل باشگاه هم از طرف وزارت ورزش انتخاب شده و من و بقیه بازیکنان و کادر برای ایشان آرزوی موفقیت داریم.

*گویا سید به نمایندگی از سوی بازیکنان با مدیرعامل صحبت کرده؟
 بله سید صحبت های لازم را انجام داد تا قبل از فینال حمایت های لازم از پرسپولیس انجام شود چون تیم ما نه تنها به عنوان یک باشگاه، بلکه به عنوان تنها نماینده ایران در فینال آسیا بتوانیم باز هم برای کشورمان افتخارآفرینی کنیم و خیلی ها باید پشت تیم ما بیایند و از پرسپولیس حمایت کنند. تیمی که حالا فراتر از یک باشگاه است و واقعاً حکم یک تیم ملی را برای کشورمان دارد.

*صحبت هایت با نادری؛ دوست و هم اتاقی سابقت در اردوها بی نتیجه ماند. جدیداً صحبتی با او نداشتی؟
 از رفتن نادری به استقلال ناراحت شدم اما نه، صحبت جدیدی با او نداشتم.

*تو نفر اول برای انتخاب در بین مدافعان میانی منتخب آسیا بودی تا مثل سیامک و آقایی اولین و بهترین انتخاب شوی اما دوم شدی، در حالی که خیلی مواقع اول بودی. واقعاً چه اتفاقی افتاد؟!
 بله من طی چند روز رأی گیری 80 تا 90 درصد رأی داشتم اما به یکباره می دیدم این رأی صبح ها تقلیل می یابد و مثلاً رأی 80 درصدی به 2 درصد در فردای همان شبی که بیشترین آرا را داشتم می رسید که خیلی از آن تعجب می کردم. واقعاً نمی دانم عربستان در رأی گیری ربات داشت یا پای چه موضوعی در میان بود. به هر حال همه قدرت پرسپولیس را در آسیا دیدند و آن را ستودند و دیدند که از حامد لک تا مهاجم تیم و بازیکنان ذخیره هر کس که به میدان می آمد بهترین بود. رأی گیری که خیلی تعیین کننده نیست اما بالاخره برای بالا رفتن روحیه بازیکنان برای ادامه راه مؤثر بود.

*سیامک نعمتی گفته تراشیدن ریش و زدن موهای سرت در صورت قهرمانی سورپرایز بزرگ بعد از قهرمانی تان در آسیا خواهد بود. از عملی شدن این موضوع واهمه ای نداری؟!
 نه والله چون کاری از دستم برنمی آید و وقتی 25-20 بازیکن سرم بریزند کاری نمی توانم بکنم پس تسلیم هستم و باید دنبال کلاه شیک و به روز تا آن زمان باشم که اگر موهایم را زدند روی سرم بگذارم.

*برای لیگ و جام حذفی و فینال سوپرجام چقدر به کسب موفقیت و قهرمانی امیدواری؟
 در چند سال گذشته کم عناوین قهرمانی این جام ها را کسب نکردیم اما این بار اولین مأموریت ما قهرمانی در آسیا است و بعد به امید خدا برای قهرمانی های دیگر تلاش و به طور جدی تلاش جانانه ای انجام می دهیم.

*با قاطعیت نمی توانی حرف از گرفتن یک جام یا بیشتر از آن بزنی؟
 فوتبال بالا و پایین زیاد دارد. مثلاً کی فکر می کرد بارسا هشت گل از بایرن بخورد. پرسپولیس قطعاً در ایران و آسیا شانس اول قهرمانی است اما از حالا نمی توان راجع به تعداد جام ها حرف زد.

*تغییرات زیادی به لحاظ بازیکن داشته اید، این مسأله کمی نگرانت نمی کند؟
 هم بازیکنانی که جدا شدند عالی بودند و هم بازیکنانی که جایگزین شدند عالی کار کردند و بی نقص بودند که نمونه آن را هم در آسیا دیدیم.

*غیبت تماشاگر در بازی های تان به عنوان تیمی که تماشاگر زیادی دارد ناراحت و به نوعی اذیت تان نمی کند؟
 نبودن تماشاگر و دیدن سکوهای خالی که برای پرهوادارترین تیم ایران و آسیا واقعاً ناراحت کننده است و خیلی برای مان سخت است اما فعلاً با کرونا چاره ای نیست و باید بدون تماشاگر بازی ها را آغاز کنیم، با این وجود ما حتماً کار خودمان را انجام می دهیم و تلاش می کنیم با بازی ها و بردهای مان هواداران مان را خوشحال کنیم و منتظر و امیدوار باشیم تا کرونا تمام شود تا باز هم هواداران مان را در ورزشگاه ببینیم.

*گل بزنی باز با یزله شادی می کنی یا فکر دیگری داری؟
 شاید با عیسی برنامه جدیدی برای شادی بعد از گل ها بریزم. امیدوارم عیسی بخشیده شود و زودتر برگردد. بازیکنی که دوست خوبم و هم استانی ام محسوب می شود اما فعلاً اگر گل بزنم حتماً دوباره با یزله زدن شادی بعد از گل خواهم داشت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و پنجم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30
سپاهان
سپاهان
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : بیژن حیدری
یکشنبه, 19 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن