اکسید هد

نشست هماهنگی دیدار سایپا و پرسپولیس برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 480 ] - پنجشنبه, 15 آبان 1399
نشست هماهنگی دیدار سایپا و پرسپولیس برگزار شد

مدیر تیم پرسپولیس در نشست هماهنگی دیدار با سایپا از دیر اعلام شدن محل برگزاری این بازی و موضع برخی تیم ها نسبت به کرونا انتقاد کرد. نشست هماهنگی مدیران برای ب...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر تیم پرسپولیس در نشست هماهنگی دیدار با سایپا از دیر اعلام شدن محل برگزاری این بازی و موضع برخی تیم ها نسبت به کرونا انتقاد کرد.

نشست هماهنگی مدیران برای بازی افتتاحیه بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر، از ساعت 15 امروز پنج شنبه در سالن روابط عمومی سازمان لیگ، به ریاست فریبرز محمودزاده آغاز شد. در این جلسه از پرسپولیس، افشین پیروانی و علیرضا اشرف مدیران تیم و رسانه ای پرسپولیس حضور داشتند.

در ابتدای این جلسه، با توجه به این که تا روز گذشته شائبه هایی درباره محل برگزاری مسابقه پرسپولیس و سایپا وجود داشت و از احتمال برگزاری دیدار در ورزشگاه شهدای شهر قدس مطرح بود، نماینده نیروی انتظامی و یگان ویژه نسبت به نامعلوم بودن این مساله گلایه کرد.

وی همچنین اعلام کرد با توجه به شهرک های مسکونی در اطراف ورزشگاه شهید دستگردی و این که برای اولین بار، بازی یکی از دو تیم پرسپولیس و استقلال در این وی تاکید کرد، بازی های رسمی پرسپولیس و استقلال در این ورزشگاه انجام نشده است، نگرانی هایی برای تامین مسابقه وجود دارد.

در ادامه، افشین پیروانی نیز نسبت به نامعلوم بودن محل برگزاری مسابقه تا روز گذشته، ابراز ناراحتی کرد و بر نگرانی های عنوان شده از سوی نماینده نیروی انتظامی صحه گذاشت.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس همچنین در ادامه جلسه از باشگاه هایی گلایه کرد که سال گذشته با هماهنگی یکدیگر با وارد کردن اتهام هماهنگ بودن پرسپولیس و سازمان لیگ  خواهان تعطیلی لیگ به دلیل شیوع کرونا بودند ولی حالا با 4 برابر شدن ابتلا و فوتی ها هیچ اعتراضی به شروع بازی ها ندارند!

در این جلسه همچنین تاکید شد که تیم های میزبان و میهمان به ترتیب می توانند 6 و 4 همراه غیر از اعضاء و عوامل تیم را همراه داشته باشند. ضمن آن که پرسپولیس، سفید پوش خواهد بود و دروازه بان هم سبز خواهد پوشید.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن