اکسید هد

سایپا - پرسپولیس؛ افتتاحیه هیجان انگیز برای لیگ بیستم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 269 ] - جمعه, 16 آبان 1399

سایپا - پرسپولیس؛ افتتاحیه هیجان انگیز برای لیگ بیستم

رقابت های لیگ برتر ایران در دوره بیستم با جدال قهرمان دوره قبل برابر شاگردان ابراهیم صادقی آغاز می شود، دیداری که می تواند برای شروع داغ و پر التهاب این فصل ج... 5 out of 5 based on 1 ratings.
سایپا - پرسپولیس؛ افتتاحیه هیجان انگیز برای لیگ بیستم

رقابت های لیگ برتر ایران در دوره بیستم با جدال قهرمان دوره قبل برابر شاگردان ابراهیم صادقی آغاز می شود، دیداری که می تواند برای شروع داغ و پر التهاب این فصل ج...

ارتش سرخ دات كام :

رقابت های لیگ برتر ایران در دوره بیستم با جدال قهرمان دوره قبل برابر شاگردان ابراهیم صادقی آغاز می شود، دیداری که می تواند برای شروع داغ و پر التهاب این فصل جدال جالبی باشد.

پس از کش و قوس های فراوان بالاخر قطار لیگ بیستم با وجود ویروس کرونا آماده حرکت از ایستگاه اول است و در اولین دیدار این فصل که بازی افتتاحیه این دوره از لیگ برتر محسوب می شود قهرمان چند دوره اخیر لیگ برتر در بازی اول باید در برابر سایپا قرار بگیرد تا تقابل قرمز و نارنجی  نقطه عطف بازی های  هفته اول لیگ بیستم باشد.

پرسپولیس که به تازگی از آوردگاه لیگ قهرمانان آسیا با مجوز حضور در فینال آماده آغاز فصل جدید لیگ برتر ایران است، در اولین بازی خود در این فصل برای دفاع از عنوانی که 4 فصل متوالی موفق به کسب آن شده به است، برابر سایپا به میدان می رود تا گام اول را برای این فصل محکم بردارد.

شاگردان یحیی گل محمدی که در این دیدار امیدوارند شروع پرقدرتی را در لیگ بیستم داشته باشند، در غیاب چند مهره خود به میدان می روند. رادوشوویچ، عیسی آل کثیر، آرمان رمضانی و آریا برزگر 4 پرسپولیسی هستند که هر کدام بنا به دلایلی از حضور در این دیدار محروم هستند.

در آن سوی میدان ساپیا که فصل پیش با جوانگرایی پای در لیگ برتر گذاشته بود تا روز آخر لیگ برتر برای بقا جنگید، در این فصل هم با تغییرات ویژه ای فصل را آغاز کرده است. ابراهیم صادقی و شاگردانش در دیدار اول این فصل خود بازی ویژه ای را برابر پرسپولیس پیش روی دارند و در تلاش هستند که از بازی اول خود در این فصل دست خالی نمانند.

دیدار سایپا و پرسپولیس در هفته اول لیگ برتر در دوره بیستم امروز جمعه 16 آبان ماه به میزبانی ساپیا در ورزشگاه دستگردی برگزار می شود. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن