اکسید هد

رفیعی: برای اولین بار پیش بینی ام اشتباه از آب درآمد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1026 ] - شنبه, 17 آبان 1399

رفیعی: برای اولین بار پیش بینی ام اشتباه از آب درآمد

 کارشناس حقوقی فوتبال گفت که رای محرومیت مهاجم تیم پرسپولیس از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا ناعادلانه بوده است. غلامرضا رفیعی در گفتوگو با برنامه چهار چهار... 5 out of 5 based on 4 ratings.
رفیعی: برای اولین بار پیش بینی ام اشتباه از آب درآمد

 کارشناس حقوقی فوتبال گفت که رای محرومیت مهاجم تیم پرسپولیس از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا ناعادلانه بوده است. غلامرضا رفیعی در گفتوگو با برنامه چهار چهار...

ارتش سرخ دات كام :

 کارشناس حقوقی فوتبال گفت که رای محرومیت مهاجم تیم پرسپولیس از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا ناعادلانه بوده است.

غلامرضا رفیعی در گفتوگو با برنامه چهار چهار دو رادیو جوان درباره رای عیسی ال کثیر اظهار داشت: رای ال کثیر بسیار سختگیرانه و ناعادلانه بود. این رای در تاریخ رسیدگی های ارکان قضایی فوتبال جهان بی سابقه است. اگر او در لیگ داخلی این واکنش را نشان نمی داد بدون شک این رای برای حقوق دانان ورزشی جهان جای تعجب نبود اما متاسفانه در این پرونده نقض عدالت نشان داده شد همچنین نیاز ما را به کاندید کردن افراد شایسته در AFC نشان داد تا قابلیت جلوگیری از این رای ها را داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه هرگز فوتبال جهان و تاریخ رسیدگی های ارکان قضایی پرونده ال کثیر را فراموش نخواهد کرد گفت: ده ها عکس این واکنش او در لیگ داخلی منتشر شده است و واقعا از این رای متاسف شدیم. حدود 20 سال است که من در حوزه فوتبال اظهار نظر می کنم و برای اولین بار پیش بینی من نادرست از اب در آمد.

رفیعی با اشاره به اینکه پرسپولیس باید فورا از امکانات طرح دعوا در دادگاه cas استفاده کند تصریح کرد: امیدوارم که پرسپولیس این اقدام را انجام دهد. شرایط و مقرراتی در cas وجود دارد که امکان رسیدگی زودتر به این پرونده وجود دارد. به نظر من به دلیل اینکه ان دادگاه بی طرف است پرسپولیس شانس بسیار بیشتری دارد. AFC در سنوات گذشته نیز نشان داد که بی طرف نیست. محروم کردن میزبانی باشگاه های ما یکی از این موارد است.

وی با تاکید بر اینکه مشاوران حقوقی باشگاه های ما باید جلسات متعددی را برای بازیکنان برگزار کنند عنوان کرد: فوتبال جهان در حال قانون مند شدن است. مشاوران حقوقی باید تخلفات و تنبیهات انضباطی را به بازیکنان آموزش دهند. مطمئنا ماده 58 بند یک را برای هیچکدام از بازیکنان باشگاه های ایرانی قبل از شرکت در تورنومنت اخیر تفسیر نکردند.

رفیعی در پایان تصریح کرد: اگر آل کثیر بازیکن عربی بود قطعا بخشیده می شد. باشگاه پرسپولیس نگران طولانی شدن رسیدگی نباشد و اعتراض به این ناداوری حق فوتبال ایران است. من اطمینان دارم که دادگاه بین المللی ورزش در این باره رای دیگری صادر می کند چراکه ال کثیر سو نیت نداشته است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن