اکسید هد

نصرتی: گل محمدی باید با همین نفرات بسازد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 521 ] - شنبه, 17 آبان 1399

نصرتی: گل محمدی باید با همین نفرات بسازد

 مدافع اسبق پرسپولیس گفت: سایپا و پرسپولیس فوتبال باکیفیتی بازی کردند و نتیجه تساوی در این دیدار عادلانه بود. محمد نصرتی در گفت وگویی درباره دیدار تیم ها... 2 out of 5 based on 5 ratings.
نصرتی: گل محمدی باید با همین نفرات بسازد

 مدافع اسبق پرسپولیس گفت: سایپا و پرسپولیس فوتبال باکیفیتی بازی کردند و نتیجه تساوی در این دیدار عادلانه بود. محمد نصرتی در گفت وگویی درباره دیدار تیم ها...

ارتش سرخ دات كام :

 مدافع اسبق پرسپولیس گفت: سایپا و پرسپولیس فوتبال باکیفیتی بازی کردند و نتیجه تساوی در این دیدار عادلانه بود.

محمد نصرتی در گفت وگویی درباره دیدار تیم های پرسپولیس و سایپا اظهار داشت: فکر می کنم تساوی صفر بر صفر نتیجه عادلانه ای برای این دیدار بود. پرسپولیس در بحث مالکیت توپ و کنترل جریان بازی شرایط بهتری داشت اما سایپا با ارنج 2-1-4-3 بازی کرد و در کارهای دفاعی این سیستم را به 1-4-5 تغییر می داد. به همین دلیل با تراکم بیشتری در یک سوم دفاعی بازی کرد.

وی افزود: پرسپولیس هم با اتخاذ سیستم همیشگی اش یعنی 2-4-4 به این دیدار آمد. سایپا بیشتر چشم به ضدحملات داشت و سعی می کرد در ضربات ایستگاهی به گل برسد. پرسپولیس هم سعی داشت با نفوذ از کناره ها و عمق از قدرت ضربه زنی وحید امیری و مهدی عبدی استفاده کند که در این راه توفیقی نداشت.

کارشناس فوتبال ایران ادامه داد: پرسپولیس در نیمه اول 2-3 موقعیت خوب داشت و سایپا هم روی ضربات ایستگاهی و ضدحمله فرصت خوبی ایجاد کرد. حتی در یک صحنه هم موقعیت 3 به 3 را از دست داد و صادق بارانی نتوانست پاس آخر را به موقع برای هم تیمی اش ارسال کند. در مجموع نتیجه عادلانه ای رقم خورد و پس از اخراج کامیابی نیا هر دو تیم به تساوی رضایت داشتند.

نصرتی درباره کم دقتی بازیکنان پرسپولیس در زدن ضربات نهایی گفت: جدا از درخشش محمدحسین منادی، بازیکنان پرسپولیس در زدن ضربه نهایی در برخی صحنه ها کم دقت بودند. سایپا هم مانند پرسپولیس فرصت های خوبی ایجاد کرد و حتی در یک صحنه پاس رو به عقب سیدجلال حسینی و تعلل لک نزدیک بود برای پرسپولیس خطرآفرین شود. در مجموع بازی خوبی را شاهد بودیم.

وی افزود: پس از یک وقفه طولانی مدت شروع تورنمنت ها معمولاً با کیفیت همراه نمی شود اما اعتقاد دارم سایپا و پرسپولیس کیفیت فنی بالایی ارائه کردند. تا جایی که با توجه به فشار بازی مجید علیاری و حسینی ماهینی از سایپا و فکر می کنم سعید آقایی از پرسپولیس دچار مصدومیت شدند.

مدافع اسبق پرسپولیس درباره لزوم تقویت این تیم اظهار داشت: با توجه به محرومیت عیسی آل کثیر پرسپولیس قطعاً نیازبه جذب یک مهاجم دارد. هرچند آرمان رمضانی و مهدی عبدی در این تیم حضور دارند اما باید یک بازیکن جدید در این پست به ترکیب این تیم اضافه شود. البته بازیکن خاصی هم در لیگ برتر نمانده و گل محمدی فعلاً باید با همین نفرات فعلی اش بسازد. هرچند پرسپولیس در لیگ ایران مشکل خاصی ندارد اما برای آسیا کار سختی خواهد داشت.

نصرتی ادامه داد: در ترکیب سایپا 2 بازیکن یعنی حسین کامیاب و ابوالفضل جلالی نظر من را به خودشان جلب کردند و کیفیت بالایی نشان دادند. این نفرات ثابت کردند آینده درخشانی خواهند داشت.

وی درباره شانس پرسپولیس برای تکرار عنوان قهرمانی گفت: اکنون زود است در این باره صحبت کنیم و باید دید در آینده چه پیش می آید اما با توجه به اینکه این موضوع مدام تکرار می شود، احساس می کنم شاید دیگر اجازه ندهند پرسپولیس قهرمانی را به دست آورد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نساجی مازندران
نساجی مازندران
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی قائمشهر
داور مسابقه : ؟؟؟؟
یکشنبه, 16 آذر 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 0
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

میلاد سرلک
# نام بازیکن تعداد گل
1میلاد سرلک1
2احمد نورالهی1
3سیدجلال حسینی1
4سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن