اکسید هد

خلیلی: سمیعی می تواند حواشی را به خوبی کنترل کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 227 ] - شنبه, 17 آبان 1399

خلیلی: سمیعی می تواند حواشی را به خوبی کنترل کند

سرپرست سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید به تیم مدیریتی جوان پرسپولیس زمان داد و هواداران و پیشکسوتان از آنها حمایت کنند. محسن خلیلی در گفت وگویی، در ارتباط ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
خلیلی: سمیعی می تواند حواشی را به خوبی کنترل کند

سرپرست سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید به تیم مدیریتی جوان پرسپولیس زمان داد و هواداران و پیشکسوتان از آنها حمایت کنند. محسن خلیلی در گفت وگویی، در ارتباط ...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید به تیم مدیریتی جوان پرسپولیس زمان داد و هواداران و پیشکسوتان از آنها حمایت کنند.

محسن خلیلی در گفت وگویی، در ارتباط با انتخاب جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: امیدواریم کسانی که در پرسپولیس پست گرفتند موفق باشند. سمعیی مدیر جوانی است و سابقه مدیریتی خوبی داشته که به پرسپولیس آمده است. فکر می کنم وی بتواند حواشی که در مدت زیادی به وجود آمده را به خوبی کنترل کند و یکی از اتفاقات خوب را برای باشگاه رقم بزند.

وی در خصوص آینده پرسپولیس تصریح کرد: دو مدیر جوان (سمیعی و شکوری) در بطن کار قرار گرفته و آنها نیاز به حمایت دارند. باید زمان هم به آنها داده شود تا بتوانند پرسپولیس را موفق کنند. هواداران و پیشکسوتان هم حمایت کنند و هم فرصت بدهند تا شاید این مدیران موفق باشند. پرسپولیس همیشه مدعی قهرمانی است و شانس برای قهرمانی آسیا و بعد لیگ را دارد به شرطی حواشی دور و بر تیم نباشد.

سرپرست پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پایان درباره شرایط این تیم، خاطرنشان کرد: اگر می بینید پرسپولیس در چند سال اخیر موفقیت زیادی کسب کرده و جام های متعددی در چند ساله داشته به خاطر همدلی و یکدلی بین تمام ارکان باشگاه، کادرفنی، بازیکنان و هواداران بوده است. اگر این همدلی امسال باشد، باز هم می تواند موفقیت بیشتر شود و امیدواریم این اتفاق رخ دهد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن