اکسید هد

ذوالفقارنسب: انتقاد از پرسپولیس منصفانه باشد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 329 ] - شنبه, 17 آبان 1399

ذوالفقارنسب: انتقاد از پرسپولیس منصفانه باشد

کارشناس فوتبال ایران با اشاره به تساوی پرسپولیس در هفته نخست رقابت های لیگ برتر گفت: نمی توان عملکرد تیمی که فینالیست لیگ قهرمانان آسیا شده است را با یک بازی ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
ذوالفقارنسب: انتقاد از پرسپولیس منصفانه باشد

کارشناس فوتبال ایران با اشاره به تساوی پرسپولیس در هفته نخست رقابت های لیگ برتر گفت: نمی توان عملکرد تیمی که فینالیست لیگ قهرمانان آسیا شده است را با یک بازی ...

ارتش سرخ دات كام :

کارشناس فوتبال ایران با اشاره به تساوی پرسپولیس در هفته نخست رقابت های لیگ برتر گفت: نمی توان عملکرد تیمی که فینالیست لیگ قهرمانان آسیا شده است را با یک بازی در ابتدای فصل سنجید.

بیژن ذوالفقارنسب در گفتگویی، در خصوص تساوی پرسپولیس مقابل سایپا در هفته اول رقابت های لیگ برتر گفت: باید پارامترهای مختلفی را در این زمینه مورد بررسی قرار داد تا دلایل تساوی بدون گل مدافع عنوان قهرمانی را متوجه شویم.

کارشناس فوتبال ایران افزود: لیگ برتر فصل گذشته بخاطر شرایط بیماری کرونا همچون سایر رقابت های فوتبالی جهان طول کشید. سپس پرسپولیس راهی آسیا شد و توانست با وجود تمام تغییراتی که در لیست بازیکنان خود داشت فینالیست شود. افتخار بسیار بزرگی نصیب باشگاه شده است اما نباید فراموش کرد که این تیم کمترین فرصت را برای استراحت داشته است.

ذوالفقارنسب افزود: پرسپولیس پس از رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا با بی مدیریتی مسئولان وقت باشگاه روبرو شد. آنها در آستانه قهرمانی بزرگ در سطح قاره آسیا هستند اما حاشیه های ناتمامی داشتند. مشخص است که تمرکز فنی اعضای تیم هم تحت تاثیر قرار می گیرد.

پیشکسوت پرسپولیس یادآور شد: این تیم بازی فنی نسبتاً خوبی مقابل سایپا انجام داد. پسپولیس به گل زدن نیاز دارد اما مهاجمان این تیم جوان هستند و فکر می کنم در هفته های پیش رو عملکرد بهتری خواهند داشت.

ذوالفقارنسب درباره احتمال موفقیت این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز صحبت کرد و گفت: مهم ترین بازی پرسولیس همین فینال است. آنها از لحاظ فنی آماده تر از حالا هم خواهند شد. باید از لحاظ روحی روی این تیم کار شود تا در بازی فینال بتوانند موفق شوند. البته که محرومیت عیسی آل کثیر و چند بازیکن دیگر نظیر وحید امیری و احسان پهلوان مشکل بزرگی در خط حمله پرسپولیس برای این دیدار خواهد بود.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: انتقاد فنی از تیمی که چهار فصل متوالی در لیگ برتر قهرمان شده است باید منصفانه و با دلیل های مشخص باشد. طبیعی است که انتظار از پرسپولیس بالا رفته است اما باید به این تیم فرصت داد تا بتوانند عملکرد ایده آل خود را در هفته های پیش رو انجام دهند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن