اکسید هد

کرمانی مقدم: پرسپولیس در خط حمله نیاز به تقویت دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 273 ] - شنبه, 17 آبان 1399

کرمانی مقدم: پرسپولیس در خط حمله نیاز به تقویت دارد

پیشکسوت پرسپولیس می گوید این تیم در خط حمله نیاز به تقویت دارد. مرتضی کرمانی مقدم درباره عملکرد پرسپولیس مقابل سایپا اظهار کرد: در نیمه نخست پرسپولیس بازی خوب... 5 out of 5 based on 2 ratings.
کرمانی مقدم: پرسپولیس در خط حمله نیاز به تقویت دارد

پیشکسوت پرسپولیس می گوید این تیم در خط حمله نیاز به تقویت دارد. مرتضی کرمانی مقدم درباره عملکرد پرسپولیس مقابل سایپا اظهار کرد: در نیمه نخست پرسپولیس بازی خوب...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس می گوید این تیم در خط حمله نیاز به تقویت دارد.

مرتضی کرمانی مقدم درباره عملکرد پرسپولیس مقابل سایپا اظهار کرد: در نیمه نخست پرسپولیس بازی خوبی به نمایش گذاشت و توانست بازی را به خوبی کنترل کند. با این حال از معدود فرصت های به وجود آمده استفاده نشد. در نیمه دوم کمی شرایط تغییر کرد و پرسپولیس سعی داشت با فشار روی تیم حریف به گل برسد که باز هم گلی به ثمر نرسید. در مجموع معتقدم برای بازی اول، پرسپولیس عملکرد خوبی داشت. 

وی افزود: سایپا هم تیم جوانی است که تا به حال توانسته در امر جوانگرایی سرآمد باشد. امسال هم بازیکنان جوان زیادی در این تیم هستند که به لطف حضور با تجربه ها، تیم خوبی ساخته شده است. سایپا برابر پرسپولیس واقعا خوب ظاهر شد و با وجود اینکه می توانست به گل برسد اما در کار دفاع هم خوب کار کرد تا بازنده نباشد.

کرمانی مقدم درباره عملکرد بازیکنان جدید پرسپولیس هم گفت: بازیکنان جدید توانسته اند جای بازیکنان جدا شده را به خوبی پر کنند. هم در خط هافبک و هم خط دروازه می بینیم که بازیکنان جدید عملکرد خیلی خوبی دارند. با این حال معتقدم تیم در خط حمله نسبت به گذشته کمرنگ تر ظاهر شد و نیاز دارد کمی تقویت شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا جدایی شجاع خلیل زاده می تواند باعث ضعف تیم در خط دفاع شود، گفت: من اینگونه فکر نمی کنم چون در خط دفاع بازیکنانی بسیار خوبی در تیم هستند. الان هم دیدید سید جلال حسینی در کنار کنعانی زادگان واقعا عالی ظاهر شد و اجازه نداد تیم دچار مشکل شود. خلیل زاده بازیکن خوبی بود اما پرسپولیس در نبود او مشکلی نخواهد داشت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن