اکسید هد

عبدی: پرسپولیس تیم برتر میدان بود اما...

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 561 ] - شنبه, 17 آبان 1399

عبدی: پرسپولیس تیم برتر میدان بود اما...

 پیشکسوت پرسپولیس در خصوص عملکرد سرخ ها در بازی برابر سایپا گفت: پرسپولیس با این که تیم برتر این میدان بود نتوانست نتیجه را به سود خود رقم بزند. حسین عبد... 5 out of 5 based on 2 ratings.
عبدی: پرسپولیس تیم برتر میدان بود اما...

 پیشکسوت پرسپولیس در خصوص عملکرد سرخ ها در بازی برابر سایپا گفت: پرسپولیس با این که تیم برتر این میدان بود نتوانست نتیجه را به سود خود رقم بزند. حسین عبد...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت پرسپولیس در خصوص عملکرد سرخ ها در بازی برابر سایپا گفت: پرسپولیس با این که تیم برتر این میدان بود نتوانست نتیجه را به سود خود رقم بزند.

حسین عبدی، کاپیتان اسبق پرسپولیس و سرمربی تیم نوجوانان ایران، در گفت وگویی با اشاره به بازی افتتاحیه لیگ بیستم که بین ساپیا و پرسپولیس برگزار شد، اظهار داشت: معمولا در لیگ های مختلف بازی اول برای همه تیم ها یک بازی خاص با شرایط خاص است و همه تیم ها با توجه به تغییراتی که داشته اند نیاز به زمان دارند تا این موضوع در قالب تیم نهادینه شود. یک موضوعی وجود دارد که از تیم های بزرگ در شروع فصل می توان خوب امتیاز گرفت که در مورد سایپا صدق می کرد و این تیم موفق شد با استراتژی خاصی که داشت یک امتیاز از پرسپولیس بگیرد.

عبدی با تاکید بر شیوه بازی بسته ساپیا برابر پرسپولیس گفت: در این شرایط، تغییر آهنگ بازی برای تغییر نتیجه لازم است اما پرسپولیس با توجه به بازی بسته ای که ساپیا از خود به نمایش گذاشت، در این دیدار پلن B نداشت و شاید اگر این تغییر آهنگ را در روند کاری خود به نمایش می گذاشت، می توانست نتیجه را به سود خود تغییر دهد.

کاپیتان اسبق پرسپولیس خاطرنشان کرد: در طول بازی کنترل کار بیشتر در دست پرسپولیس بود و در اکثر دقایق بازی در طول 90 دقیقه صاحب توپ و میدان بود اما در نهایت بازی بسته سایپا مانع این شد که پرسپولیس بتواند از برتری نسبی خود برای تغییر نتیجه استفاده کند.

مربی تیم نوجوانان ایران در پایان در مورد بهترین بازیکنان این 2 تیم به گفت: در ترکیب پرسپولیس تقریبا همه در یک سطح بودند و شاید بتوان گفت بشار رسن کمی بهتر از بقیه بود. این در حالی است که منادی، دروازه بان سایپا، با چند واکنش تماشایی که در طول بازی داشت، بهترین بازیکن تیمش بود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن