اکسید هد

3 نکته از دیدار افتتاحیه لیگ بیستم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 602 ] - شنبه, 17 آبان 1399

3 نکته از دیدار افتتاحیه لیگ بیستم

به طرز محسوسی پرسپولیس در بازی مقابل سایپا در تمامی بخش ها و آیتم ها برتری داشت اما در نهایت با درخشش گلر حریف نتوانست 3 امتیاز بازی را از آن خود کند. دیدار ا... 5 out of 5 based on 3 ratings.
3 نکته از دیدار افتتاحیه لیگ بیستم

به طرز محسوسی پرسپولیس در بازی مقابل سایپا در تمامی بخش ها و آیتم ها برتری داشت اما در نهایت با درخشش گلر حریف نتوانست 3 امتیاز بازی را از آن خود کند. دیدار ا...

ارتش سرخ دات كام :

به طرز محسوسی پرسپولیس در بازی مقابل سایپا در تمامی بخش ها و آیتم ها برتری داشت اما در نهایت با درخشش گلر حریف نتوانست 3 امتیاز بازی را از آن خود کند. 

دیدار افتتاحیه لیگ بیستم در ورزشگاه دستگردی تهران به میزبانی سایپا آغاز شد و طی آن قهرمان لیگ نوزدهم به مصاف نارنجی پوشان سایپا رفت و این بازی علیرغم افت و خیزها و موقعیت های گل زیادی که به خصوص از سمت پرسپولیس داشت، با تساوی بدون گل به پایان رسید تا افتتاحیه لیگ متاسفانه بدون گل آغاز شود؛ نتیجه ای آشنا برای لیگ و فوتبال ما...

*برتری مطلق پرسپولیس در تمامی آیتم ها
به طرز محسوسی پرسپولیس در بازی مقابل سایپا در تمامی بخش ها و آیتم ها برتری داشت . این تیم عنوان مدافع عنوان قهرمانی لیگ بازی را مقتدرانه آغاز کرد و از همان شروع مسابقه با ارائه یک بازی تهاجمی و رو به جلو توانست که در تمامی بخش ها از جمله درصد و مالکیت توپ، صدور پاس و رد و بدل کردن پاس های سالم، ایجاد موقعیت گلزنی، شوت به دروازه حریف و دیگر آیتم ها برتری دو برابری نسبت به سایپا داشته باشد، اما علیرغم تمام این برتری ها سرخپوشان نتوانستند به گل برسند تا افتتاحیه لیگ برای آنها با یک امتیاز آغاز شود و مسلما این نتیجه برای سایپایی که از ابتدا هدفش رسیدن به یک امتیاز بود بسیار خوب به پایان رسید.

*صخره ای به نام اکبرمنادی در برابر پرسپولیس 
بدون شک در این بازی محمدحسین اکبرمنادی دروازه بان سایپا مانعی بزرگ در برابر گلزنی پرسپولیس بود. دروازه بان سایپا با درخششی که داشت توانست خود را چهره اول این بازی تبدیل کند و مانع گلزنی بازیکنان پرسپولیس در طول بازی شود. محمدحسین در این بازی چندین بار با واکنش های دیدنی خود جلوی گلزنی حریف را گرفت تا بدون اغراق بزرگترین مانع پرسپولیس در رسیدن به 3 امتیاز در این بازی به حساب بیاید.

*بازی ضعیف هافبک های میانی پرسپولیس 
هرچند کمال کامیابی نیا تا قبل اخراجش از بازی نسبتا خوب عمل کرده بود اما با کارت قرمزی که او در ده دقیقه پایانی گرفت به نوعی باید او را یکی از بازیکنان ضعیف این دیدار به حساب بیاوریم، اما در سوی مقابل بدون شک بازی افتتاحیه لیگ برای کاپیتان دوم پرسپولیس اصلاً خوشایند نبود و احمد نتوانست آن گونه که باید و شاید در میانه زمین رهبری تیمش را برعهده بگیرد و البته او در دقایقی از بازی به قدری عصبی رفتار کرد که مشخص شد نمی توان از او انتظار بازی همیشگی اش را داشت، با این حساب می توان یکی از علت های اصلی ناکامی پرسپولیس در این بازی را به غیر از درخشش گلر سایپا، از کار افتادن خط میانی پرسپولیس عنوان کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نساجی مازندران
نساجی مازندران
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی قائمشهر
داور مسابقه : ؟؟؟؟
یکشنبه, 16 آذر 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 0
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

میلاد سرلک
# نام بازیکن تعداد گل
1میلاد سرلک1
2احمد نورالهی1
3سیدجلال حسینی1
4سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن