اکسید هد

نقد آخرین مصاحبه شجاع؛ خانه را متری چند حساب کردی؟

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 2735 ] - شنبه, 17 آبان 1399

نقد آخرین مصاحبه شجاع؛ خانه را متری چند حساب کردی؟

آقای شجاع خلیل زاده که سالها بود از مصونیت نزد هواداران پرسپولیس برخوردار بود با ترک این باشگاه واعمالی که پس از آن داشت ناگهان به چهره منفور قرمزها تبدیل شد.... 4 out of 5 based on 17 ratings.
نقد آخرین مصاحبه شجاع؛ خانه را متری چند حساب کردی؟

آقای شجاع خلیل زاده که سالها بود از مصونیت نزد هواداران پرسپولیس برخوردار بود با ترک این باشگاه واعمالی که پس از آن داشت ناگهان به چهره منفور قرمزها تبدیل شد....

ارتش سرخ دات كام :

آقای شجاع خلیل زاده که سالها بود از مصونیت نزد هواداران پرسپولیس برخوردار بود با ترک این باشگاه واعمالی که پس از آن داشت ناگهان به چهره منفور قرمزها تبدیل شد.اما بنظر می رسد او طاقت این قهر و حرف شنیدنها را ندارد چراکه حداقل صبرنکرد تا چند ماهی سکوت کرده واجازه دهد جای زخم هواداران پرسپولیس التیام بخشیده شود. او به بهانه حمله کامبیز دیرباز بازیگر پرسپولیسی به خودش سکوتش را شکست و از موضع طلبکار تاخت وتاز کرد.اما نقد برخی از حرفهای شجاع خالی از لطف نیست.

وقتی فالور دیگر عزیز نیست
شجاع در واکنش به قهر پرسپولیسی ها و آنفالو شدنش گفته:« برای فالوورهای اینستاگرامی بازی نمی کردم که الان از آنفالو کردن آنها ناراحت شوم. وظیفه من بازی با تمام وجود برای پرسپولیس بود و وجدانم راحت است.» اما چگونه بود که او مقابل همین فالورهای اینستاگرامی ودر لایو قول ماندن می داد.اصلا این دو و نیم میلیون نفر از کجا آمده بودند و شجاع قبل از پرسپولیس چقدر فالور داشت؟ شجاع خلیل زاده درحالی حاضر نیست پیغام قهر پرسپولیسی های علاقمند به خود را که تنها کاری که از دستشان برمی آمده تا اعتراض خود را به گوش او برسانند آنفالو او بوده بشنود که از فعالترین فوتبالیستها در فضای مجازی بود وحتی نامه خداحافظی اش از پرسپولیس راهم درهمین اینستاگرام منتشرکرد.

بله بخاطر پول رفتی
شجاع پذیرفته که بخاطر پول رفته است:« بله به خاطر پول رفتم! چرا بازیکن پرسپولیس با این همه قهرمانی و تلاش برای موفقیت بیشتر باید کمتر از بازیکنان تیم رقیب بگیرد؟ چرا باید بازرسی باید به قرارداد ما گیر بدهد اما تیم رقیب قرارداد 6 میلیاردی ببندد؟گفتم می خواهم قراردادم را 4 سال دیگر تمدید کنم اما رسول پناه گفت بازرسی گیر می دهد و نمی توانم تمدید کنم.» این یعنی تمام متر ومعیار او برای ماندن و رفتن تیم رقیب بوده است؟ رسول پناه نمی خواست با بازیکن 31 ساله قرارداد چهار ساله ببندد چراکه مشخص نیست شجاع خلیل زاده در 36 سالگی هم کیفیت امروز را داشته باشد .آیا این چیز عجیبی است؟ قرارداد 4 ساله را با بازیکن 20 ساله می بندند نه 31 ساله.پس باید به حرف اول شجاع برگشت. بله تو بخاطر پول رفتی والباقی بهانه تراشی است.

50 متر خانه در کجا؟
شجاع می گوید:« 3 فصل بازی کردم و حالا با شکایت بدرقه می کنند و مشکلی با این قضیه ندارم و شکایت هم بکنند تاج سرم است. زحمت کشیدم پولم را گرفتم؟ 3 فصل بازی کردم اندازه یک خانه 50 متری هم نتوانستم پول بگیرم.» برای پاسخ به این بخش از ادعاهای شجاع خلیل زاده باید سراغ بازار مسکن رفت.بنظر می رسد او قرارداد سه فصل قبلش را با قیمت امروز مسکن می سنجد. مرداد ماه امسال دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی متوسط قیمت هر متر مربع واحد مسکونی در تیرماه پایتخت را 20 میلیون و 986 هزار تومان اعلام کرد. این یعنی همین حالا و بعد از شوک قیمتها هم شما می توانید با یک میلیارد تومان یک واحد 50 متری بخرید. شاید بهتر بود شجاع می گفت 50 مترخانه درکجا. شاید مدنظر او مناطق لاکچری شمال شهر تهران باشد اما همانجا هم قطعا می شد با دریافتی او در سالهای اخیر که میلیاردی هم بوده و شامل آپشنها و حتی پاداش نایب قهرمانی اش در آسیا هم می شود می شدحداقل یک واحد در بالاشهر خرید که ما خبر داریم به برکت نام پرسپولیس و هوادارانش شجاع سال گذشته 100 متر خانه در یکی از بهترین منطقه های تهران خرید.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  شجاع عالی بازی کرد نوش جانش ..حقشه..بهترین دفاع لیگ و حتی آسیا هست..هم روی زمین و هم روی هوا و حتی بازیسازی داره..کسانی که حق را به شجاع نمیدن بهترین بازیها رو انجام داد تیم تا فینال رفت و به خاطر یک مدیر غیر فوتبالی از دستش دادیم..جالبه عاشقای پرسپولیس مث علیپور و شجاع که با کمترین دستمزد بازی کردند این توقع رو ایجاد کرده که باید تحت هر شرایطی بازی کنند.شمی فرضی ا که برای صدمیلیون تومان پشتک بالانس میزنی.چطور شجاع از 20میلیارد بگذره ..وجدانا یک میلیارد به خودتون بدن حاضری بمونید..فوتبال حرفه ای شده..پرسپولیس فصل قبلم ترابی و گاهی علیپور بازی ها رو درآورد..لیگ قهرمانان تیم های مقابل قوی بودند پرسپولیس دفاع میکرد و ضدحمله میزد.اما لیگ تیمهای مقابل دفاعی کار میکنن و شما باید مهاجم باتجربه داشته باشی وگرنه با این تیمهای دفاعی به مشکل برمیخوریم..نکته دیگه پرسپولیس از لحاط روانی باانگیزه نبود..فورواردهای تیمهای لیگ رو بررسی کردم ..فکر کنم ضعیف ترین و حالا بی تجربه ترین تو 16تیم پرسپولیس و الومنیوم اراک هستند..البته امیری فوروارد نیست..
 • عرفان سرخ
  عرفان سرخ :
  با همین تعداد فالور چقد از تبلیغ و ..پول در میاره اون هرجور تونست مارو دوشید بعد رفت زنشو گرفت رفتن به تیم ملی(به خاطر در گیری با تاج و کیروش) که باید خوابشو میدید با پرسپولیس به دست اورد و رفت دیگه همه ی اینا چرندیانه فقط دو سال تو پرسپولیس بوده فک کرده خیلی سابقه داره من فاتحه ی خلیلزاده را وقتی خوندم که لایوشو با رضاییان دیدم همین که کریم باقری را انفالو کرده همه باید تا تهش برن که براش مهمه یا نه
 • محمد ابراهیم حبیبی
  محمد ابراهیم حبیبی :
  دو جمله لیشتر شایسته ی این نامرد پولپرست نیست : لطفا دهنتو ببند و برای همیشه برو گمشو
 • ایموند ایوانکوویچ
  ایموند ایوانکوویچ :
  قرار نیست هرکس روزی رفت بیفتیم دنبالش و هی ازش انتقاد کنیم و قرار نیست فوتبالیستی که از بین هزاران نفر تلاش کرده و به یک جایگاهی رسیده مثل یک آدم معمولی پول بگیره حقش بود و باید بیشتر هم میگرفت و میموند حالاکه رسول پناه با این همه خیانتی که کرد شما هیچی در بارش نمینویسی و حاشیه امنی داره و باعث فرار خیلی از بازیکنا شده ازجمله شجاع انتظار نداشته باشید این حرفاتونو هوادار هم قبول کنه شجاع تا وقتی که بود یکی از سه بازیکن برتر پرسپولیس بود الان هم هرجا هست موفق باشه و ما دوستش داریم
  سیدچلال هم یک روزی با پیشنهادی بهتر رفت/

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن