اکسید هد

رافت: پرسپولیس باید بازیکن تراز اول بگیرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 646 ] - شنبه, 17 آبان 1399

رافت: پرسپولیس باید بازیکن تراز اول بگیرد

پیشکسوت پرسپولیس گفت: کمال کامیابی نیا بازیکن جنگنده و باتعصبی است اما نباید بی مورد اخراج شود.  در خصوص تساوی پرسپولیس مقابل سایپا در اولین هفته از لیگ ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
رافت: پرسپولیس باید بازیکن تراز اول بگیرد

پیشکسوت پرسپولیس گفت: کمال کامیابی نیا بازیکن جنگنده و باتعصبی است اما نباید بی مورد اخراج شود.  در خصوص تساوی پرسپولیس مقابل سایپا در اولین هفته از لیگ ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: کمال کامیابی نیا بازیکن جنگنده و باتعصبی است اما نباید بی مورد اخراج شود. 

در خصوص تساوی پرسپولیس مقابل سایپا در اولین هفته از لیگ برتر بیستم پایان رافت، اظهار داشت: با توجه به اینکه بازی اول فصل بود، پرسپولیس بد بازی نکرد اما واقعاً نبود تماشاگران به تیمی مثل پرسپولیس خیلی ضربه می زند. امیدوارم شرایط طوری شود تا هواداران دوباره به ورزشگاه ها بیایند.

وی ادامه داد: پرسپولیس موقعیت های فراوانی را برای گلزنی از دست داد و می توانست دست کم سه یا چهار گل به سایپا بزند اما سایپا تیم جوانی بود و خیلی دوندگی کرد. به قول معروف خیلی پرسپولیس را پرس و کار را برای ما سخت کردند. این نشان می دهد که پرسپولیس مقابل تیم هایی مانند سایپا، پیکان و یا از این قبیل تیم ها کار بسیار دشواری دارد.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: همه شنیدیم که یحیی گل محمدی اعلام کرد که به جذب بازیکن نیاز دارد. به نظرم پرسپولیس برای پر کردن جای آل کثیر، خلیل زاده و نادری باید بازیکن تراز اول بگیرد.

رافت درباره اخراج کامیابی نیا در این بازی گفت: این برای چندمین بار است که کامیابی نیا به یک شکل اخراج می شود. کمال بازیکن با تعصب و جنگنده ای است اما بعضی مواقع خطاهای بی موردی مرتکب و بی مورد اخراج می شود.

وی ادامه داد: بازیکنی در سطح کامیابی نیا نباید اخطار بی مورد بگیرد و تیمش را 10 نفره کند. چنین بازیکن باتجربه ای باید به تیمش کمک کند. مطمئنم که کمال این اخراج و این اشتباه را جبران می کند و پرسپولیس هم روزهای بهتری خواهد داشت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن