اکسید هد

چرا لک به تیم ملی دعوت نمی شود؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1667 ] - شنبه, 17 آبان 1399

چرا لک به تیم ملی دعوت نمی شود؟

لیست تیم ملی ساعاتی بعد از پایان هفته اول لیگ بیستم اعلام شد و در این لیست باز هم مانند بازی برابر ازبکستان نامی از دروازه بان موفق پرسپولیس دیده نمی شود. درا... 5 out of 5 based on 4 ratings.
چرا لک به تیم ملی دعوت نمی شود؟

لیست تیم ملی ساعاتی بعد از پایان هفته اول لیگ بیستم اعلام شد و در این لیست باز هم مانند بازی برابر ازبکستان نامی از دروازه بان موفق پرسپولیس دیده نمی شود. درا...

ارتش سرخ دات كام :

 لیست تیم ملی ساعاتی بعد از پایان هفته اول لیگ بیستم اعلام شد و در این لیست باز هم مانند بازی برابر ازبکستان نامی از دروازه بان موفق پرسپولیس دیده نمی شود.

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران لیست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی را برای بازی برابر بوسنی اعلام کرد و در این لیست نام حامد لک که عملکرد فوق العاده ای در لیگ قهرمانان آسیا و هفته اول لیگ برتر داشت دیده نمی شود.

حامد لک در بازی های اخیر پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا عملکرد درخشانی ارائه داد و یکی از عوامل حضور این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا بود که پیش بینی می شد در لیست اعلام شده از سوی اسکوچیچ حضور داشته باشد. دروازه بانی که با آمادگی اش ثابت کرد این پتانسیل را دارد که در تیم ملی هم مفید داشت. 

بر همین اساس این گمانه زنی وجود داشت که نام لک برخلاف بازی برابر ازبکستان در لیست بازیکنان دعوت شده تیم ملی برای بازی برابر بوسنی دیده شود اما به نظر می رسد اسکوچیچ چنین اعتقادی نداشته و به همین دلیل مطابق اولین اردوی تیم ملی رشید مظاهری، پیام نیازمند و امیر عابدزاده را در لیست خود قرار داده است.

عدم دعوت از حامد لک به اردوی تیم ملی در بازی برابر ازبکستان سبب شد تا انتقادات زیادی از اسامی دعوت شده در پست دروازه بانی از اسکوچیچ صورت گیرد بسیاری با مقایسه عملکرد حامد لک با دروازه بانانی که به تیم ملی دعوت شدند اعتقاد داشتند که اسکوچیچ شایستگی های حامد لک را نادیده گرفته است و با توجه به درخشش در لیگ قهرمانان آسیا باید به اردوی تیم ملی دعوت می شد.

سوالی که در این باره مطرح شده این است که چرا رشید مظاهری که در چند ماه گذشته بازی رسمی نداشته و پیام نیازمند که در لیگ قهرمانان آسیا و هفته اول لیگ برتر عملکرد ضعیفی داشت به تیم ملی دعوت شده اند ولی حامد لک که عملکرد بی نظیری در لیگ قهرمانان آسیا داشت پشت خط ماند و نتوانست در اردو حاضر باشد.

باید دید چه شرایطی باعث شده لک از تیم ملی دور بماند آن هم در شرایطی که در اوج آمادگی و پختگی دوران فوتبالش به سر می برد و حتی می توان این طور عنوان کرد که در حال حاضر با توجه به روحیه خوبی که در این مسابقات به دست آورده است می توانست در لیست اسکوچیچ باشد و همانطور که در ترکیب قرمزها توانست جای بیرانوند را به خوبی پر کند شاید در تیم ملی هم این فرصت را داشت تا عملکرد خوبش را ادامه دهد.

باید منتظر ماند و دید که آیا عدم دعوت این دروازه بان شایسته در بازی او تاثیر گذار خواهد بود یا حامد لک با عملکرد خوبش در دروازه قرمزها و بسته نگه داشتن قفس توری پرسپولیس بالاخره خود را به دراگان اسکوچیچ تحمیل خواهد کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و پنجم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30
سپاهان
سپاهان
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : بیژن حیدری
یکشنبه, 19 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن