اکسید هد

امیری: رفتار بد داور باعث ایجاد تنش شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 496 ] - یکشنبه, 18 آبان 1399

امیری: رفتار بد داور باعث ایجاد تنش شد

وحید امیری بازیکن با اخلاق پرسپولیس معتقد است خیلی زود روند پیروزی های این تیم آغاز می شود. پرسپولیس فصل را با تساوی مقابل سایپا آغاز کرد و 2 امتیاز حساس در ه... 4 out of 5 based on 4 ratings.
امیری: رفتار بد داور باعث ایجاد تنش شد

وحید امیری بازیکن با اخلاق پرسپولیس معتقد است خیلی زود روند پیروزی های این تیم آغاز می شود. پرسپولیس فصل را با تساوی مقابل سایپا آغاز کرد و 2 امتیاز حساس در ه...

ارتش سرخ دات كام :

وحید امیری بازیکن با اخلاق پرسپولیس معتقد است خیلی زود روند پیروزی های این تیم آغاز می شود.

پرسپولیس فصل را با تساوی مقابل سایپا آغاز کرد و 2 امتیاز حساس در همین شروع لیگ برای سرخپوشان از دست رفت. 2 امتیازی که شاید در پایان فصل اهمیتش را نشان دهد. با این حال وحید امیری بازیکن بااخلاق پرسپولیس معتقد است خیلی زود روند پیروزی های این تیم آغاز می شود. صحبت های وحید را در ادامه می خوانید. 

*بازی با سایپا چطور بود؟ 
خب سایپا تغییرات زیادی داشت و نشان داد تیم باکیفیتی در این فصل دارد. آنها بازی محکمی انجام می دادند. ضمن اینکه همه تیم ها مقابل پرسپولیس اول به فکر گل نخوردن هستند و برای دفاع کردن می آیند که این موضوع کار را سخت می کند. با این حال ما نمایش خوبی داشتیم و می توانستیم در هر دو نیمه به گل برسیم ولی خب کمی بدشانسی آوردیم. ضمن اینکه بعد از ١٠ نفره شدن هم موقعیت های خوبی داشتیم و این نشان می دهد با وجود یک یار کمتر تیم ما ریتم خودش را حفظ کرد. 

*نگران نیستید از دست دادن این 2 امتیاز در پایان فصل مشکل ایجاد کند؟ 
ببینید؛ لیگ تازه شروع شده و فرصت برای جبران وجود دارد. می دانم در پرسپولیس با میلیون ها هوادار همه دنبال بردن هستند و طرفداران با گرفتن 3 امتیاز راضی می شوند ولی مطمئن باشید خیلی زود روند پیروزی های خود را شروع می کنیم تا هواداران خوشحال شوند. البته باید بگویم خستگی در تیم ما وجود دارد و این موضوع طبیعی است. ما بازی های بسیار سنگینی را به فاصله هر ٧٢ ساعت در قطر انجام دادیم و بعد از فقط یک هفته استراحت به تمرینات برگشتیم تا برای فصل جدید آماده شویم که این موضوع قطعاً تأثیرگذار خواهد بود. 

*درگیری ها هم در بازی مقابل سایپا زیاد شد. فکر می کنی دلیلش چه بود؟ 
من فکر می کنم داور رفتار خوبی با بازیکنان ما نداشت و همین موضوع اعتراضات را زیاد کرد و باعث ایجاد تنش شد. به هر حال این مسائل در فوتبال پیش می آید. 

*محرومیت 6 ماهه آل کثیر تأیید شد. امیدی داری که AFC کارت زرد تو را ببخشد؟ 
واقعاً برای عیسی ناراحتم، او به ناحق محروم شد در حالی که اصلاً خلافی نکرد. آل کثیر سال هاست همین خوشحالی را انجام می دهد و واقعاً حیف شد نمی توانیم عیسی را کنار خودمان داشته باشیم. با احترام به همه دوستانی که در فدراسیون هستند و به نوعی تصمیمات مهمی می گیرند، باید بگویم قدرت و نفوذ ما در AFC بسیار کم است و شاید بهتر است بگویم اصلاً قدرتی در AFC نداریم. به همین دلیل خیلی راحت عیسی ٦ ماه محروم می شود. در مورد خودم واقعاً نمی دانم چه می شود. فقط می توانم امیدوار باشم اتفاق خوبی بیفتد و بتوانم در فینال بازی کنم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نساجی مازندران
نساجی مازندران
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی قائمشهر
داور مسابقه : ؟؟؟؟
یکشنبه, 16 آذر 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 0
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

میلاد سرلک
# نام بازیکن تعداد گل
1میلاد سرلک1
2احمد نورالهی1
3سیدجلال حسینی1
4سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن