اکسید هد

بازی دوسرباخت مهاجمانی که در دام انتقال طارمی افتادند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1323 ] - یکشنبه, 18 آبان 1399

بازی دوسرباخت مهاجمانی که در دام انتقال طارمی افتادند

زوجی که یحیی برای پرسپولیس در نظر گرفته بود این روزها به نیمکت تیمهای خود پیچ شده اند. پرسپولیس بعد از پایان فصل و در حالی که علی علیپور را به عنوان تنها مهاج... 5 out of 5 based on 7 ratings.
بازی دوسرباخت مهاجمانی که در دام انتقال طارمی افتادند

زوجی که یحیی برای پرسپولیس در نظر گرفته بود این روزها به نیمکت تیمهای خود پیچ شده اند. پرسپولیس بعد از پایان فصل و در حالی که علی علیپور را به عنوان تنها مهاج...

ارتش سرخ دات كام :

زوجی که یحیی برای پرسپولیس در نظر گرفته بود این روزها به نیمکت تیمهای خود پیچ شده اند.

پرسپولیس بعد از پایان فصل و در حالی که علی علیپور را به عنوان تنها مهاجم خود در اختیار داشت تلاش زیادی کرد تا این بازیکن را حفظ کند. یحیی تصمیم داشت با اضافه کردن مهاجمی مانند آل کثیر زوج خط حمله خود را شکل دهد اما علیپور تصمیم خود را برای جدایی گرفته بود و تمام رفت و آمدهای نمایشی او به باشگاه در واقع صرفا برای کامل کردن پازل جدایی اش بود.  جدایی که مدیر ماریتیمو اعلام کرد بیشتر از دوماه از قطعی شدن آن گذشته بود.

مهاجم پرسپولیس پیشنهاد پرسپولیس برای تمدید قرارداد را نپذیرفت و با مبلغی ناچیز در حدود 100 هزار دلار راهی لیگ پرتغال شد تا به نیمکت ماریتیمو پیچ شود.

هفت هفته از لیگ پرتغال گذشته و مهاجم سابق پرسپولیس و همین طور شهریار مغانلو که از پیشنهاد پرسپولیس گذشت همچنان در تیم های خود نیمکت نشین صرف هستند. حضور در فوتبال اروپا به قیمت نیمکت نشینی و محو شدن از دید رسانه ها و از دست دادن شانس ملی پوش شدن هم بخشی از احتمالات ترانسفرهای ناموفق اینچینی است. 

کپی برداری از نسخه ای که مهدی طارمی در 27سالگی برای خود پیچید برای هر بازیکنی و با هر سطح  استعدادی جواب نمی دهد. حالا دو مهاجمی که می توانستند با تدام حضور در لیگ برتر در لیست اسکوچیچ قرار بگیرند این روزها کمتر نامی از آنها شنیده می شود. انگیزه سکوی پرتاب شدن تیم هایی مانند ماریتیمو و  سانتاکلارا باعث شدن تا علیپور و مغانلو زیر برگه قرارداد 100 هزار دلاری را امضا کنند و حالا با سقوط نرخ دلار، دریافتی آنها از 90 درصد مهاجمان داخلی هم کمتر شده تا لژیونر شدن آنها معامله ای دوسر ضرر لقب بیگرد.  


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن