اکسید هد

آشوبی: پرسپولیس ناهماهنگ است نه بی انگیزه

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 258 ] - یکشنبه, 18 آبان 1399

آشوبی: پرسپولیس ناهماهنگ است نه بی انگیزه

درخصوص بشار شنیده ام که قرار است بعد از فینال بازی های آسیایی از تیم جدا شده و راهی لیگ یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس شود. این موضوع باید خیلی زود توسط مدیران... 5 out of 5 based on 3 ratings.
آشوبی: پرسپولیس ناهماهنگ است نه بی انگیزه

درخصوص بشار شنیده ام که قرار است بعد از فینال بازی های آسیایی از تیم جدا شده و راهی لیگ یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس شود. این موضوع باید خیلی زود توسط مدیران...

ارتش سرخ دات كام :

درخصوص بشار شنیده ام که قرار است بعد از فینال بازی های آسیایی از تیم جدا شده و راهی لیگ یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس شود. این موضوع باید خیلی زود توسط مدیران سرخ پیگیری شود و فکر می کنم اگر مدیران به او وعده ای داده اند باید روی تعهد خود بمانند و به هر ترتیب او را در پرسپولیس حفظ کنند.

فرزاد آشوبی،کارشناس فوتبال گفت: می خواهم صحبت خودم را در مورد پرسپولیس مدل جدید از اینجا آغاز کنم که جدایی بازیکنان یک تیم موفق ضربه محکمی بر پیکر این تیم وارد می کند و نمی توانیم نقش این بازیکنان ستاره را در موفقیت های یک تیم نادیده بگیریم. به خصوص اگر این بازیکنان به دفعات ثابت کرده باشند که حضورشان چقدر برای تیم شان مثمرثمر بوده است.

این اتفاق در پرسپولیس سال های گذشته رخ داده و بازیکنان این تیم با قهرمانی های پیاپی نشان داده اند که چقدر با کیفیت هستند و حالا با جدایی شان این تیم را وارد مرحله جدیدی از حیات خود کرده اند. این درست است که بعد از جدایی این نفرات، بازیکنان خوبی جذب تیم یحیی شده اند اما تجربه ثابت کرده که هماهنگی و ثبات می تواند تاثیر بسیار بالایی در کیفیت یک تیم داشته باشد. به همین دلیل ما نمی توانیم از پرسپولیس توقع داشته باشیم که همان عملکرد چند ساله گذشته را داشته باشد و بر این باورم که پرسپولیس بعد از چند سال سلطنت در فوتبال ایران از آن عصر طلایی اش فاصله گرفته و شاید امسال شرایط متفاوتی برای رسیدن به قهرمانی را تجربه کند. فعلا می توانم به همین یک مورد اشاره کنم که قطعا آنها نمی توانند مثل سال های قبل خیلی راحت قهرمانی لیگ را از آن خودشان کنند و رسیدن به قهرمانی برای آنها به شدت سخت تر از سال های قبل خواهد بود.

احساس من این است که اگر یحیی بخواهد پرسپولیس را روی ریل موفقیت قرار بدهد باید در حفظ و آماده نگه داشتن روحی و بدنی بازیکنان فعلی تلاش کنند و اجازه جدایی به نفرات حال حاضر تیم ندهد. به طور مثال بشار رسن که زمزمه هایی مبنی بر جدایی او از تیم شنیده می شود، یکی از بازیکنان تاثیرگذار و ستاره در پرسپولیس است که اگر صحبت ها درخصوص جدایی اش درست باشد قطعا پرسپولیس دچار مشکلات بیشتری می شود.

درخصوص او شنیده ام که قرار است بعد از فینال بازی های آسیایی از تیم جدا شده و راهی لیگ یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس شود. این موضوع باید خیلی زود توسط مدیران سرخ پیگیری شود و فکر می کنم اگر مدیران به او وعده ای داده اند باید روی تعهد خود بمانند و به هر ترتیب او را در پرسپولیس حفظ کنند. بشار از فصل گذشته فراتر از استانداردهای یک بازیکن آسیایی برای تیم سرخ بازی کرده و با پخته تر شدن می تواند عصای دست کادر فنی پرسپولیس باشد و عملکرد به مراتب بهتری نسبت به فصول گذشته از خود به معرض نمایش بگذارد. او از فصل گذشته جهش تاکتیکی خود را آغاز کرده و حالا زمان آن است که پرسپولیس بتواند حاصل زحماتی که برای این بازیکن کشیده را بچشد و با جدایی او تنها پرسپولیس است که ضرر می کند. حضور رسن در روزهای کم فروغی ستاره های سرخ می تواند برای پرسپولیس یک غنیمت به شمار بیاید.

درخصوص بی انگیزگی بشار یا هر بازیکنی در پرسپولیس باید بگویم که اصلا نمی دانم چه دلایلی برای مطرح کردن این صحبت ها وجود دارد؟ اگر منظور منتقدان این است که اگر یک تیم فینالیست آسیا شود و به صورت پیاپی قهرمان 4 دوره رقابت های لیگ برتر ایران شود، دچار بی انگیزگی می شود، کاملا با آن مخالف هستم و احساس می کنم افرادی که این حرف ها را می زنند هیچ اطلاعی از روح ورزش و رقابت ندارند و نمی دانند که وقتی یک بازیکن وارد زمین مسابقه می شود چه حسی دارد. همین که یک تیم برای انجام یک مسابقه به زمین بازی می رود این یعنی انگیزه وجود دارد و وقتی که یک بازیکن پیراهن تیم بزرگی مثل پرسپولیس را بر تن می کند، خواه ناخواه انگیزه برایش ایجاد می شود. در کل من اصلا متوجه این استدلال نمی شوم و تنها می دانم که یک حرفی است که برخی از کارشناسان ما از روی عادت به آن اشاره می کنند و از نظر من این بحث ارزش مطرح کردن ندارد. طوری که من تیم یحیی را دیده ام باید با یک جمله آن را ترسیم کنم؛ پرسپولیس بیشتر از اینکه بی انگیزه باشد ناهماهنگ است!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نساجی مازندران
نساجی مازندران
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی قائمشهر
داور مسابقه : ؟؟؟؟
یکشنبه, 16 آذر 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 0
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

میلاد سرلک
# نام بازیکن تعداد گل
1میلاد سرلک1
2احمد نورالهی1
3سیدجلال حسینی1
4سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن