اکسید هد

یحیی دست به عصا برای انتخاب مهاجم جدید

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1435 ] - یکشنبه, 18 آبان 1399

یحیی دست به عصا برای انتخاب مهاجم جدید

با اعلام ابراهیم شکوری، بعد از جلسه جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با یحیی گل محمدی قرار شده باشگاه هر بازیکنی که کادر فنی بخواهد را جذب کند. پرسپولیس هر... 5 out of 5 based on 4 ratings.
یحیی دست به عصا برای انتخاب مهاجم جدید

با اعلام ابراهیم شکوری، بعد از جلسه جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با یحیی گل محمدی قرار شده باشگاه هر بازیکنی که کادر فنی بخواهد را جذب کند. پرسپولیس هر...

ارتش سرخ دات كام :

با اعلام ابراهیم شکوری، بعد از جلسه جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با یحیی گل محمدی قرار شده باشگاه هر بازیکنی که کادر فنی بخواهد را جذب کند.

پرسپولیس هر 7 سهمیه لیگ برتری اش را گرفته و در حال حاضر یا باید بازیکن جوان جذب کند یا بازیکن آزاد. جذب بازیکن خارجی هم که ممنوع است و در این شرایط گزینه ها محدود می شوند و بازیکنی در سطح و اندازه پرسپولیس که خیلی زود بتواند خودش را با تیم وفق دهد به سختی پیدا می شود.

در این شرایط پرسپولیس می تواند با بیرون گذاشتن عیسی آل کثیر از لیست یک سهمیه لیگ برتری برای خود باز کرده و بازیکن جدیدی جذب کند که برای این کار تا 29 آبان که پایان مهلت نقل وانتقالات لیگ برتر است وقت دارد اما طبیعتاً برای جذب بازیکن آزاد محدودیتی وجود نخواهد داشت.

از سوی دیگر با توجه به پیگیری های حقوقی باشگاه پرسپولیس درباره رفع محرومیت آل کثیر و امیدی که باشگاه به این مسأله دارد کادر فنی در خصوص بیرون آوردن نام این بازیکن از لیست فعلاً تردید دارد چرا که اگر نام آل کثیر از لیست بیرون بیاید در لیگ قهرمانان هم نمی تواند به میدان برود.

در عین حال جست و جو و تلاش های اعضای کادر فنی برای یافتن بهترین گزینه مناسب در خط دفاع و مهاجم نوک ادامه دارد. پرسپولیس در پست دفاع میانی و مهاجم رأس به شدت نیاز به جذب بازیکن جدید دارد.

در دفاع میانی زوج سیدجلال- کنعانی جانشین مناسب و کارآمدی ندارند ضمن اینکه سیدجلال پا به سن گذاشته و نمی تواند فشار بازی های متوالی را تحمل کند ضمن اینکه در خط حمله غیر از عبدی، آرمان رمضانی خرید ناکارآمدی برای کادر فنی پرسپولیس بوده و امیر روستایی و آریا برزگر جوان هم شرایطی ندارند که امید کادر فنی را برای جهش و درخشش در ترکیب تیم ایجاد کنند.
پرسپولیس برای دفاع میانی یک گزینه در نظر دارد و او کسی نیست جز فرشاد فرجی. مدافع شهر خودرو که فصل قبل رفت و برگشت دروازه پرسپولیس را باز کرد. فرجی هم البته سهمیه لیگ برتری به حساب می آید و جذب او کار راحتی نیست. در واقع هم یک سهمیه لیگ برتری باید خالی شود هم رضایتنامه او را از شهرخودرو بگیرند.

شایعه جذب فرجی از حدود دو هفته قبل به گوش می رسید و حتی بحث معاوضه او با آرمان رمضانی هم مطرح شد اما هنوز مشخص نیست که بالاخره یحیی این مدافع را می خواهد یا چشم به گزینه دیگری دارد.

در خط حمله اما اوضاع پیچیده تر است و جست و جوی کادر فنی پرسپولیس برای پیدا کردن گزینه مناسب به نتیجه ای نیانجامیده است.

با اینکه از همه طرف گزینه هایی به کادر فنی پرسپولیس معرفی می شوند اما یحیی دنبال بازیکنی نیست که روی نیمکت بنشیند یا بخواهد در آینده برایش مثمر ثمر واقع شود. او دنبال مهاجمی می گردد که اگر امروز جذبش کرد فردا بتواند او را به میدان بفرستد و از آن مهاجم انتظار گلزنی و باز کردن گره بازی را داشته باشد که خب طبیعتاً پیدا کردن چنینی بازیکنی در این مقطع اصلاً کار راحتی نیست.

یحیی که فعلاً با بدشانسی عیسی آل کثیر را از دست داده با حساسیت در این خصوص پیش می رود ضمن اینکه ظاهراً به این نکته هم رسیده که جذب آرمان رمضانی با توجه به خصوصیات فنی این بازیکن و مدل بازی پرسپولیس حرکت اشتباهی بود و حالا باید این اشتباه را جبران کند. در واقع با اینکه 6 خرید دیگر یحیی خوب از آب درآمدند اما اشتباه دوم می تواند نقدهای بیشتری برای گل محمدی به دنبال داشته باشد و کار را برایش سخت کند.

از سوی دیگر برخی معتقدند یحیی باید بیشتر از قبل به مهدی عبدی اعتماد کند چرا که این بازیکن با اعتماد بیشتر کیفیت بهتری ارائه خواهد داد ضمن اینکه مقابل سایپا هم نمایش امیدوارکننده ای ارائه داد و فقط بدشانس بود که نامش به عنوان گلزن هفته اول ثبت نشد.

فصل قبل کالدرون با وجود گلزنی در دربی به عبدی اعتماد نکرد و باشگاه پرسپولیس هم بابت جذب جونیور براندائو برزیلی چندصدهزار دلار ضرر کرد وهم از نظر فنی متضرر شد و بعد از آن هم یحیی نسبت به عبدی اطمینان نداشت و با جذب کریستین اوساگونا دوباره هم پول باشگاه به باد رفت و هم این مهاجم نیجریه ای باری از روی دوش خط حمله تیمش بر نداشت و سر آخر با آن پنالتی خنده دار زمینه ساز شکست در دربی جام حذفی شد.

با این وجود ماجرای بازی فینال لیگ قهرمانان و سخت تر شدن لیگ بعد از چهار قهرمانی متوالی انگار کاری کرده تا یحیی همچنان دنبال مهاجم جدید باشد و به احتمال زیاد خیلی زود نام گزینه مد نظر او به گوش می رسد تا با عبدی رقابت کند که اگر کیفیتش بالاتر از رمضانی و عبدی نباشد شرایط برای پرسپولیس و یحیی تغییر نخواهد کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • Amir Rad
    Amir Rad :
    عباسزاده رو بگیره، هم تو اوج آمادگیه، هم چهارچوب شناسه ، هم تجربه بازی تو ورسپولیس رو داره و به جو آشناست و سریع آداپته میشه...!
  • علی پرسپولیسی
    علی پرسپولیسی :
    به نظرم باید سریع قوچان نژاد رو جذب کنند

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن