اکسید هد

عربشاهی: پرسپولیس باید یک مهاجم جذب کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 400 ] - یکشنبه, 18 آبان 1399

عربشاهی: پرسپولیس باید یک مهاجم جذب کند

پیشکسوت پرسپولیس گفت: صد درصد این تیم نیاز به یک مهاجم دارد چون آل کثیر هم محروم است. ضیا عربشاهی در گفت وگویی، در خصوص دیدار تیم های پرسپولیس و سایپا اظهار د... 5 out of 5 based on 1 ratings.
عربشاهی: پرسپولیس باید یک مهاجم جذب کند

پیشکسوت پرسپولیس گفت: صد درصد این تیم نیاز به یک مهاجم دارد چون آل کثیر هم محروم است. ضیا عربشاهی در گفت وگویی، در خصوص دیدار تیم های پرسپولیس و سایپا اظهار د...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: صد درصد این تیم نیاز به یک مهاجم دارد چون آل کثیر هم محروم است.

ضیا عربشاهی در گفت وگویی، در خصوص دیدار تیم های پرسپولیس و سایپا اظهار داشت: بازی بدی نبود، پرسپولیس بد بازی نکرد و موقعیت های زیادی خلق کرد، اما در ضربات آخر بی دقت بودند، سایپا هم تیم جوان و پرانگیزه ای بود و دوندگی زیادی در زمین داشتند و چند موقعیت هم خلق کردند.

وی ادامه داد: پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بازی کرده بود و هماهنگ تر از حریف بود. انتظارات از این تیم و یحیی گل محمدی بالا است و اگر هم از عمق دفاع سایپا بیشتر نفوذ می کردند می توانستند به گل هم برسند. در مجموع من معتقدم امسال سال سختی برای پرسپولیس خواهد بود.

پیشکسوت تیم پرسپولیس تصریح کرد: سایپا نیمه دوم عقب نشینی کرد، اما روی ضدحملات بسیار پرتعداد و خطرناک ظاهر می شدند و اگر مهاجم این تیم مصدوم نمی شد می توانست برای پرسپولیس خطرساز شود و روی یکی، دو موقعیت گلی که داشتند اگر باتجربه تر عمل می کردند برای پرسپولیس دردسرساز می شدند.

عربشاهی در خصوص خرید یک مهاجم برای پرسپولیس خاطرنشان کرد: صد درصد این تیم نیاز به یک مهاجم دارد چون آل کثیر هم محروم است. حتی شده یک مهاجم از لیگ یک بیاورند باید این کار را بکنند. البته کیفیت بازیکن هم مهم است. اعتماد به بازیکنان جوان باید در دستور کار مربیان قرار بگیرد چون پرسپولیس هم در آسیا و هم در لیگ به یک مهاجم نیاز دارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن