اکسید هد

نقش کریمی در پرداخت پول برانکو چه بود؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1520 ] - یکشنبه, 18 آبان 1399

نقش کریمی در پرداخت پول برانکو چه بود؟

باشگاه پرسپولیس بالاخره بدهی 770 هزار یورویی اش به برانکو را پرداخت کرد. تأمین این مبلغ اما به خودی خود ماجرایی دارد که رد آن را حتی در صحبت های برانکو ایوانک... 5 out of 5 based on 4 ratings.
نقش کریمی در پرداخت پول برانکو چه بود؟

باشگاه پرسپولیس بالاخره بدهی 770 هزار یورویی اش به برانکو را پرداخت کرد. تأمین این مبلغ اما به خودی خود ماجرایی دارد که رد آن را حتی در صحبت های برانکو ایوانک...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس بالاخره بدهی 770 هزار یورویی اش به برانکو را پرداخت کرد. تأمین این مبلغ اما به خودی خود ماجرایی دارد که رد آن را حتی در صحبت های برانکو ایوانکوویچ هم می توان دید.

برانکو در یکی از مصاحبه های اخیر خود بعد از تأیید دریافت طلبش از باشگاه پرسپولیس از علی کریمی هم تشکر کرد تا نشان دهد که از نقش او در روند پرداخت طلبش از سوی باشگاه باخبر است. همین موضوع در کنار اظهارنظرهایی که علی کریمی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام درباره طلب برانکو کرده بود، به سؤالاتی دامن می زند که درباره نقش علی کریمی در ماجرای پرداخت طلب برانکو مطرح می شود.

جنجالی ترین اظهارنظر علی کریمی درباره طلب برانکو مربوط می شد به پاسخ تند او به مهدی رسول پناه. بعد از اینکه رسول پناه گفت پول مورد نیاز برای پرداخت این طلب فراهم است و ما به خاطر تحریم ها نمی توانیم این مبلغ را انتقال دهیم، علی کریمی در اینستاگرامش نوشت: «مگه شما نمی گید نمی شه پول جابه جا کرد؟! اگه شما راست می گید پول برانکو رو به من بدید من براتون می رسونم دستش! مرده و حرفش!»

همه اینها در کنار هم این سؤال را به وجود آورد که آیا او در تأمین مبلغ مورد نیاز باشگاه پرسپولیس برای پرداخت طلب برانکو نقش داشته است؟ آیا کریمی هم مبلغی به باشگاه پرسپولیس کمک کرده است؟ آیا علی کریمی که همیشه اصرار داشت باشگاه موظف است خودش این بدهی را پرداخت کند، حاضر شده است در پرداخت این پول کمک مالی کند؟

علی کریمی از اساس با کمک گرفتن باشگاه از هواداران برای پرداخت بدهی برانکو مخالف بود و از همان ابتدا این موضوع را وظیفه اصلی باشگاه پرسپولیس می دانست اما بعد از همه این اتفاقات تلاش کرد تا این مبلغ از سوی کارگزار باشگاه پرداخت شود و مشکل پنجره بسته باشگاه پرسپولیس زودتر حل شود.

بعد از جلسه ای که علی کریمی با کارگزار باشگاه برگزار کرد، کارگزار مقدمات پرداخت مابقی پول برانکو را فراهم کرد اما در ازای پرداخت این مبلغ از باشگاه پرسپولیس خواست تا بابت پرداخت این مبلغ، متممی به قرارداد منعقد شده اضافه شود اما باشگاه با امضای این متمم موافقت نکرد.

پیگیری ها خبر از این دارد که علت اصلی امضا نکردن این متمم این بود که گویا رسول پناه هنوز مبلغی که می گفت برای پرداخت به برانکو آماده کرده را در اختیار نداشته و به این وسیله برای تأمین این مبلغ برای خود وقت می خریده است.

در نهایت اما پادرمیانی و اصرار علی کریمی به پرداخت تمام مبلغ بدهی باقی مانده به برانکو می انجامد تا پرسپولیس برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی اش تنها 13 میلیارد تومان دیگر بدهی داشته باشد.

با این حال اما مهدی رسول پناه و باشگاه پرسپولیس همچنان اصرار دارند بگویند که کارگزار هیچ پولی بابت پرداخت بدهی برانکو پرداخت نکرده است و رسول پناه برای اینکه زیر بار خواسته کارگزار نرود، نه پولی از آنها قبول کرده و نه متمم را امضا کرده است.

این صحبت های ضد و نقیض در شرایطی ادامه دارد که بعید نیست کارگزار باشگاه در روزها یا هفته های آینده اقدام به انتشار اسنادی کند که پرداخت این پول ها به باشگاه تأیید شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و پنجم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30
سپاهان
سپاهان
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : بیژن حیدری
یکشنبه, 19 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن